264 Shares 6617 views

Były członek „Dom 2” Anastasia Kovaleva: biografia i życie osobiste

Czy wiesz, kto to Nastya Kovaleva? Co sprawia, że jest sławny? Jeśli nie, zalecamy zapoznanie się z treścią artykułu. Opisuje historię życia Anastazji i jej pobyt w słynnym serialu. Teraz można rozpocząć czytanie.


Nastya Kovaleva: biografia

Uderzające blondynka urodziła się w dniu 3 lipca 1991 roku w mieście Komsomolsk nad Amurem. Anastasia wzrosła do pełnego rozkwitu. Miała najpiękniejsze ubrania i zabawki. Wiele dziewcząt zazdroszczą naszej bohaterki. Jej matka pracowała w biznesie. Mówią, że kobiety są sieć salonów kosmetycznych w swoim rodzinnym mieście.

Nastia ojciec opuścił rodzinę za wcześnie. Mama go nie zatrzyma. Nie mógł zapewnić godne życie dla niej i jej córki. Wkrótce ożenił się po raz drugi. Anastasia wziął dobrą ojczyma. I nie ma nic dziwnego. Płacił jej więcej uwagi niż własnego ojca. Nasza bohaterka ma młodszego – 6-letniego brata.

W szkole, Nastia studiował na cztery i pięć. Nauczyciele przewidzieć jej przyszłe sukcesy. Dziewczynka uczestniczyli klub taneczny. Rodzice chcą wysłać córkę do szkoły muzycznej. Ale nasza bohaterka nie wykazują żadnego zainteresowania tym.

młodzież

Była doczekać maturę. A teraz nadszedł ten dzień. W tym czasie Nastya Kovaleva zdecydował się na zawód. Chciała być marketingowiec. Aby to zrobić, ona studia na University of Technology, z siedzibą w Komsomolsk nad Amurem.

Po otrzymaniu dyplomu szkoły blondynka pojechałem do Moskwy. Matka i ojczym umieszczono ją z dobrym pomocy finansowej. Dzięki nim, Anastasia ma własnego mieszkania w stolicy.

piękne życie

Jeśli uważasz, że „mazhorka” poszedł w metrze lub środkami transportu publicznego, jesteś wielce błędne. Rodzice dali ukochaną córkę samochód „Toyota Camry”. Pełną szczęścia nie wystarczy futrzany przyjaciel – Yorkshire Terrier. Pewnego dnia, Anastasia postanowił zaradzić tej sytuacji. Dostała w kontakcie z przedszkola, które hodowane psy tej rasy. Kilka miesięcy później przyniosła uroczego szczeniaka. Dała mu przydomek Duchampa.

Uzyskaj marketer Kowaliow nie stało. Postanowiła spróbować się w modelingu. Ale przed pójściem na casting w agencji, blondynka wziął „upgrade” ich wygląd. To wzrosła skrzynię do trzeciej wielkości, pompowane usta. Ale to nie wszystko. Nastya Kovaleva (patrz fot. Powyżej), aby poprawić włosy, paznokcie i rzęsy. Z jej postać, a więc wszystko było w porządku. Na wysokości 167 cm bohaterka odważono 52 kg.

"Dom-2"

Na słynnym projekcie telewizyjnym Nastya Kovaleva przyszedł przez przypadek. Wygrała konkurs stworzyć najlepszą prezentację na jeden z uczestników "Man of the Year". Ona przyniosła jakiś ciekawy materiał dla Alekseya Samsonova. Do niego podeszła do projektu. Szczupła blondynka i pewnie jak główny Lovelace telestroyki. Ich stosunki były świadkami szybkiego rozwoju. Tydzień później para osiedliła się w osobnym mieszkaniu. Ich związek przypominał „amerykański” wzgórza. Chłopaki głośno kłótni, a następnie szybko pogodzić. Alex był zazdrosny o swoją dziewczyną do innych uczestników. Nastya Kovaleva nie zrozumieć istotę jego roszczenia. Po pewnym czasie, para ogłosiła rozstanie. Dziewczyna opuściła projekt.