712 Shares 6367 views

John Warren biografia na dwóch arkuszach

Gwoździem programu: „Chodźmy jeść”, co przyciąga widzów i podnieść rating, to niezwykła lider – Anglik John Warren, który mieszka w Rosji.

amatorskie recepty

„Chodźmy jeść” – syntezę gatunku „podróży” i telewizyjnego show gotowania, pewnego rodzaju „kulinarną podróż”. Energetyczny, aktywny i kontaktowy gospodarza Dzhon Uorren. Biografię tej osoby jest ściśle związany z wędrówki po połacie naszej wielkiej ojczyzny oraz poszukiwanie popularnych receptur. Większość rosyjskich widzowie znają specyfikę transferu, ale na osobowości wie bardzo mało. Ten artykuł – próba zebrać wszystkie dostępne źródła bryłek o John Warren i porządkowania informacji w biografii jowialnego pana.

Dzhon Uorren – Anglik z urodzenia. Dość często nazywany jest amerykański, bo urodził się w Miami (Stany Zjednoczone), ale niemal natychmiast po urodzeniu, jego rodzina przeniosła się do Wielkiej Brytanii. Ten człowiek reaguje z oburzeniem i powiedział, że w rzeczywistości jest on obywatelem Wielkiej Brytanii.

Jak to wszystko się zaczęło?

Od dzieciństwa Dzhon Uorren (jego raporty biografia) kochał humanistycznych, w szczególności uwagę na język rosyjski. Chłopiec od 12 lat z wielkim zainteresowaniem zaczął uczyć się języka rosyjskiego i kultury. Już w tak młodym wieku chłopiec wiedział, co oddycha kraju, jakie są tradycje i zwyczaje. Gdzie studiował pod Dzhon Uorren? Jego biografia mówi, studiując młody człowiek kontynuował ulubiony przedmiot w Bristol University. Tamże Warren napisał pracę na temat twórczości Bułhakowa. W młodych ludzi studiujących na uniwersytecie czytaj więcej literaturę rosyjską niż angielski. W 1991 roku Warren pomyślnie ukończył. Bezpośrednio po ukończeniu studiów przeniósł się do dalekiej Rosji. Z siedzibą w Moskwie, John dostał pracę w firmie, która specjalizuje się w handlu zbożem. Pracując w tym miejscu przez trzy lata, człowiek przenosi się z kapitału w Rostów nad Donem, gdzie założył własną firmę – firma o nazwie Agrafin. Firma aktywnie kupił od rolników na eksport, a zaangażowani w użyczenie. Niestety, sukces Agrafin był krótkotrwały – w 1998 roku nie powiodła się, całkowicie zbankrutowała. Pozostawiony bez środków do życia, Warren został zmuszony do powrotu do rodzinnego Londynu, gdzie mieszkał do 2004 roku. W 2004 roku, przedsiębiorczy Anglik postanowił otworzyć własne firmy i zorganizowane w Queen (region Moskwa) warsztatu, który specjalizuje się w produkcji tradycyjnych angielskich kiełbasek zwanych kiełbasa.

Historia telewizji

W październiku 2012 roku, Dzhon Uorren (biografia mówi o tym) otrzymała zaproszenie do stania się wiodącym programu kulinarnego i pouczające „Chodźmy jeść” NTV telewizji, dzięki której człowiek stał się powszechnie znany w Rosji i krajach sąsiednich.

ścieżka Warren dla projektu: „Chodźmy jeść”, to była długa – wszystko zaczęło się od tego, że Jan został zaproszony do programu „The Dinner Party”, gdzie nie mieszać, ale sam udział przyniosły rezultaty – zauważył. Po tym Warren zarówno z feerię wylewa zaproszeń do różnych programów telewizyjnych „Prywatna screening”, „Sasha Gordon”, „Uczciwy Monday”, „Niech mówią,” i inne. John postrzegany jako Anglika, doskonałą znajomość języka rosyjskiego, który mógłby „rozcieńczyć” żadnego show. Gotowanie jest dla Warren nie tylko praca, gotowanie – to jedna z pasji ludzi. Podczas swojego życia w Rostowie w stanie nauczyć się i opanować 250 sposobów gotowania zupy rybnej Dzhon Uorren wiodących!

Jego biografia mówi nam, że dość duża część swojego życia poświęcił na lekcje muzyki – gra na instrumentach dętych w składzie orkiestry symfonicznej. Obiektywnie zainteresowani jogi.

życie osobiste

Warren chce kształcić i wychowywać syna i rozwijać swoją działalność na produkcji wędlin tradycyjnych angielskich w Rosji. John był przyzwyczajony do klimatu Rosyjskiej, i zauważył, że w takim otoczeniu czuje się bardziej komfortowo niż w mokrej mglisty Londyn. Podróżując z zespołem projektu „Chodźmy jeść” Warren odwiedził ponad 100 miast Rosji. uczestniczył także w przedstawieniu „The Island” autorstwa John Warren nadawcę. Jego biografia mówi nam, że współpracował z takimi znanymi osobistościami jak Nastya Zadorozhnaya Gleb pijany, Sergey Safronov, Anastasia Kochetkova, Vlad Topałowa, Prokhor Chaliapin, Alena Sviridova i innych.

W tej chwili, Warren nie jest jedynym nadawcą, ale również biznesmenem – z wyjątkiem działalności w Rosji, dostał więcej i przedsiębiorstw w Kambodży.