692 Shares 3278 views

Amerykańska aktorka Melanie Kamień

Melanie Stone – to amerykańska aktorka z filmu, który po raz pierwszy pojawił się na ekranie w 2013 roku w filmie „Boże Narodzenie na dolara”.

życiorys

O tym aktorka wie bardzo mało. To nie jest zbyt reklamować fakty i wydarzenia z jej życia, a media nie jest aktywnie dążyć do uzyskania tych informacji. Prawdopodobnie dlatego, że aktorka nie jest jeszcze bardzo popularne na Zachodzie iw Rosji.

Wiadomo na pewno, tylko że jej wysokość wynosi 156 cm, ciężar – 45-50 kg. Ciało jest sportowiec. Oczy są brązowe z nutą orzechów laskowych, ciemne włosy. W uzupełnieniu do zewnętrznych oznak jej prawie nie ma informacji. Można sądzić aktorki za rolę w filmie, który nie ma zbyt wiele.

Melanie Kamień: Filmografia

Pierwszą rolę w filmie, aktorka była w filmach rodzin o niskim budżecie najbardziej ukochanego amerykańskiego wakacje – Boże Narodzenie. Film nazywa się „Boże Narodzenie za dolara”. Wyszedł w 2013 roku. Potem był fantastyczny obraz „Survivor”, opublikowane w 2014 roku. Film opowiada historię dziewczyny, która przez los jest nieznany jej planecie, jej statek kosmiczny rozbił. Teraz musi znaleźć wspólny język z miejscowej ludności, aby przeżyć. W tym samym roku ukazał się kolejny film z udziałem Melanie Stone, który nazywa się „One Shot”. W 2014 roku został wydany kilka filmów, w których kamień odegrały niewielką rolę. Jednak we wszystkich tych filmach, zagrała tylko w epizodach.

Oto krótka lista filmów z aktorką:

  • „Boże Narodzenie na dolara” (2013);
  • "Boże Narodzenie smok" (2014);
  • "Mythic: Quest for Heroes" (2014);
  • "Mythic Dark Times" (2015);
  • "Waffle Ulica" (2015);
  • "Mythic: Nekromanta" (2015);
  • "Mythic: stal Korona" (2016);
  • "Mythic: Godslayer" (2016).

Prawdziwy sukces aktorka stała się fantasy, przygodowy „mityczny: Quest for Heroes”, który ukazał się w czynszu pod koniec roku 2014. Ona bierze rolę bohatera, którego imię Marek (Marek). Dziś przyszedł pięć filmów z serii „mityczne”, z których każdy gwiazdką Melanie Stone. Aktorka w tej chwili jest w swojej profesjonalnej skarbonki około dwudziestu filmów, prawie wszystkie z nich są albo niskobudżetowe lub ona nie odgrywa mniejszą rolę.

wniosek

Oczywiście, aktorka Melanie Kamień jeszcze nie nabył sobie światową renomę i wiele milionów fanów, ale jej talent aktorski, przyjemny i łatwy do zapamiętania wygląd i zdolności do pracy, prędzej czy później przyniesie owoce, i to chyba jeszcze mówić. W międzyczasie, widzowie mogą oglądać go tylko niewielka lista filmów, ale to wystarczy, aby ocenić Melanie Kamień i jej pracę wysoko. Wiele jej prac nakręcony w gatunku fantasy, czy Boże Narodzenie, filmów rodzinnych. Dlatego, publiczność, która w tej chwili byłby najbardziej zainteresowany w swojej pracy, głównie dla dzieci i młodzieży.

Głównie popularnej aktorki, jej niechęć do publicznej wiadomości jego życie stworzony wokół jej brodawek osobowości tajemnic, rodzajem mgławicy. Oraz fakt, że nie jest bardzo często świeckie spotkania na aktorów Hollywood wydaje, tylko dalej aktorka ukrywa przed oczami widzów i kamer reporterów. Teraz aktorka jest usuwany w kilku filmach rocznie przechodzi przez dwóch lub trzech filmów, gdzie gra główną lub drugorzędną rolę. Ten profesjonalny płodność pokazuje poważne zamiary Melani Stoun się naprawdę popularna aktorka US.