847 Shares 4263 views

Valery Blumenkrantz: biografia i życie osobiste od byłego członka „Dom-2”

Nasz dzisiejszy bohater jest jednym z uczestników najbardziej wyraziste i emocjonalne reality show „Dom-2” – Valery Blumenkrantz. Biografia, narodowość i życie osobiste zainteresowania tego młodego człowieka do wielu fanów projektu telewizyjnego. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat przedstawiono w artykule.

Valery Blumenkrantz: biografia, dzieciństwa i dorastania

Urodził się 30 stycznia 1989 roku w ukraińskiej Odessie. Wychowywał się w zwykłej rodzinie o średniej dochodów. Wiele osób uważa, że facet wziął pseudonimu. Ale to nie jest przypadek. Nazywa się Valery naprawdę Blumenkrantz. Narodowość dawny członek „Dom-2” jest również przedmiotem zainteresowania wielu. Jesteśmy gotowi, aby zaspokoić ciekawość ludzi. Matka Valera – Thoroughbred azerski. A jego ojciec jest Żydem. Można przyjąć, że materiał wybuchowy charakter młodego człowieka jest wynikiem mieszania Bloods.

Valera Ros aktywny i ciekawy dziecko. Na podwórku miał wielu przyjaciół. I chłopiec bardzo lubił zwierzęta. Często przyniósł do domu bezpańskie psy i koty.

Od najmłodszych lat, Valery Blumenkrantz robi kaukaskie tańce i sport. Ze względu na to, rozwinął takie cechy jak wytrzymałość i determinację.

W młodzieńczym wieku Valera zainteresował się dziennikarstwa i publicystyki. Facet zniknął na wiele godzin w bibliotece. On nie tylko czytać fikcję, ale zapamiętywanie ogromną wiersz.

student

Po ukończeniu szkoły średniej, dokumenty Valery Blumenkrantz złożony w jednym z uniwersytetów w mieście Odessa. Nasz bohater z powodzeniem poradził sobie z egzaminami, po czym został wpisany na Wydziale Kulturoznawstwa. Po 5 latach, został wyróżniony dyplomem. Facet postanowił kontynuować naukę na studiach.

Moskwa Conquest

Na 22 lat Valery Blumenkrantz opuścił rodzinną Odessie. Udał się do Moskwy – miasto wielkich możliwości. Na początku nie było łatwo. Młodzieniec mieszka w mieszkaniu komunalnym z hałaśliwych sąsiadów. I zarabiać pomógł mu dziennikarstwa. Utalentowany i wykształcony człowiek pisał artykuły dla różnych publikacjach. Z biegiem czasu, Valera był w stanie uzyskać przydatnych kontaktów. Blumenkrantz osiadł w dużej firmie, awansował na kierownika sprzedaży biletów. Ale 2 lata później napisał oświadczenie z własnej woli.

Przybycie Valeria Blumenkrantz na "Dom-2"

Nasz bohater nigdy nie miałem problemu z brakiem kobiecej uwagi. Zawsze udało się urokiem dziewczyny w pierwszym dniu naszej znajomości. Valera wystarczyło powiedzieć parę komplementów kosmetycznych i czytać wiersze na pamięć znanego autora (np Pasternak, Blok lub Esenina). Liczba jej ulotnych powieści nie można policzyć na palcach dwóch rąk. Ale poważne i długoterminowe relacje facet nie mógł się pochwalić. Aby zaradzić tej sytuacji, udał się do słynnego telestroyku.

Odessa-intelektualnej, pojawił się projekt "Dom-2" 14 lutego 2014 r. Człowiek wyraził współczucie dla Elizabeth Kutuzova. To właśnie ta dziewczyna nie jest przyciągany. Valera nie ona zostać nałożone, i zwrócił uwagę na czerwonej bestii Tanya Kyrylyuk. Wkrótce chłopcy ogłosili się parę, ale szybko odszedł.

Związek z Diana Ignatyuk

Pomimo niepowodzenia w romansach, Blumenkrantz nie zamierza opuścić „Dom-2”. Chciał, aby spełnić główny cel projektu – do budowania miłości. Jeden dzień Valera zwrócił uwagę, drobna blondynka z Mińska Diana Ignatyuk. Facet dołożył wszelkich starań, aby zdobyć serce niebieskooka urody. Już po kilku dniach z Diana deklarowali się parą. Osiedlili się w oddzielnym pomieszczeniu.

W stosunkach Blumenkrantz i Ignatyuk miał wszystko: głośne kłótnie i pojednania, gwałtowne walki i gorące pocałunki, romantyczne chwile i zapłakaną rozstanie.

W lipcu 2014 roku, po wspólnych wakacjach w Egipcie, Diana i Valera ogłosił swoje odejście z „Dom-2”. Chłopaki wynajął mieszkanie w Moskwie, zaczął wyposażyć życie.

druga szansa

W grudniu 2014 roku Valery Blumenkrantz ponownie przekroczyła próg zbiorze „Dom-2”. Wszyscy uczestnicy reality show, ogłosił, że już dawno rozstał się z Dianą, a teraz chce zbudować nowy związek. A wielu uważa go. Ale tydzień później, zaczął nazywać swoją byłą dziewczynę i przyznać jej uczucia.

W styczniu 2015 roku, Diana Ignatyuk raz drugi stał się członkiem „Dom-2”. Początkowo odmówiła stosunków z Valera. Aby połączyć się z byłą para, ich wiodącą wysłana do trzeciego zestawu, znajduje się w Seszelach. Wraz z Diane poleciał kolejnego uczestnika projektu, a część jej najlepsza przyjaciółka Tanya Ohulkova.

Blumenkrantz i Ignatyuk nie mógł nawiązać komunikację. Facet i dziewczyna jest stale pamiętać nawzajem przeszłe żale. „Oliwy do ognia” wylany i przyjaciel Diana, Tatiana Ohulkova. Wstała dla swojego przyjaciela w każdy sposób obraźliwy Valera.

Na początku lutego 2015 roku na „wyspie miłości” nie była straszna awantura. Nasz bohater hit Diana Ignatyuk pięścią w twarz. Zrobiło się od niego i Tanyi. Olga Buzova i Ksyusha Borodina wziął drastyczne środki – Blumenkrantz usunięty z projektu. Kilka tygodni później, Tanya i Diana dobrowolnie opuścił „Dom-2”. Dziewczęta postanowił szukać miłości spoza obszaru.

„Po raz kolejny, cześć!”

Nieco ponad rok Valera był w małżeństwie cywilnym z zamożnej damy. Żyli w jednym z najbardziej prestiżowych dzielnic Moskwy udał się do drogiej zagranicznego samochodu. Pochodzący z Odessy praktycznie nie działa. Zawierała ona kochanka. Człowiek wystarczająco dobre dla takiego beztroskiego życia. A kiedy zaczęła prezentować swoje roszczenie być zazdrosny o każde stanowisko, Valery właśnie opuścił ją.

cute brunette powrócił do projektu "Dom-2" 26 lipca 2016 r. Tym razem obiektem jego sympatie stał Tata Abramson. Dziewczyna powiedziała mu w zamian. Trwały one trochę więcej niż kilka miesięcy. Nasz bohater w końcu opuścił reality show.

Konkludując

Teraz jesteś zaznajomiony z biografii Valeria Blumenkrantz, a także historii swego czasu w ramach projektu „Dom-2”. Życzymy mu wielką miłość i finansowe dobrego samopoczucia!