345 Shares 9174 views

Tatiana Puszkin: A Biography udanych kobiet

Tatiana Puszkin – osoba dość dobrze znany w kręgach telewizyjnych. Widz wie na temat programu „Historii Kobiet”, autor i producent, który to jest, ale ze względu na wiodącą wiele ciekawych i różnorodnych programów.


biografia Puszkina Tatiana: droga do telewizora

Tatiana urodziła się w Moskwie w dniu 25 sierpnia 1964 roku w rodzinie producentów samolotów, które, oczywiście, określonych Wybór życia w przyszłości: wstąpiła do Instytutu Lotnictwa w Moskwie, specjalność „inżynier elektryk”, gdzie aktywnie grał w teatrze studenckim. Jednak w tym momencie zajęło nieprzewidywalny kolej losu: Tatiana postanowili połączyć swe życie z telewizorem. I stało się zupełnie przez przypadek. Siedząc na urlopie macierzyńskim, szukała pracy iz pomocą przyjaciół rodziców może dostać w Ostankino. Prace młodej matki oferowane w dziale technicznym, gdzie Tatiana była odpowiedzialna za svetoustanovok dystrybucji, obsługi kasety i rozmieszczenia kamer na całym studiu.

Następna edycja była młodzież, która wyprodukowała kultowy programu „Vzglyad” i „12th Floor”. To właśnie tam, pierwsza emisja Tatianę, w którym redaktorzy zauważył prezenter telewizyjny. O studiach w Instytucie Lotnictwa Tatiana nie żałować, chyba że to miało miejsce w jego murach wspaniały charakter hartowanie. Był taki okres, kiedy Puszkina wyjeżdża z mężem przez jakiś czas w Stanach Zjednoczonych; ale nie jest w stanie przystosować się w obcym terytorium, wrócił do domu.

Pracy w dziedzinie telewizji

Jako wiodący Tatiana sami profesjonalnie pokazany w programie telewizyjnym „okularowej Empire”, „General sprzątania”, „Russian Hour”, „Gość Noc”, „Musical Aktualności BIZ-TV», «Day by Day«oraz znany i ukochany»Historia damska „który zastępuje Oksana Puszkina. „Historia Kobiet”, który doprowadził Tatiana Puszkina – host telewizyjny ze specjalnym charyzmą, stać się bardziej psychiczny, którego celem jest odkrywanie wewnętrzny świat bohaterek programu. Podeszła do tego programu telewizyjnego przez przypadek. Były czołowy, odnofamilitsy Tatiana – Oksana Pushkina, konflikt z kierownictwem firmy telewizyjnej „VID”, wywołało jej przejście do nowego programu NTV „Vision damska”. Nieobsadzone stanowisko zaproponował, że weźmie Tatianę, że gdzieś w głębi duszy wiedział, że producenci telewizyjni oparła się na jego podobieństwo z Oksana; Poza tym, że transmisja miała dobre oceny. Tatiana udało się stworzyć w swój program telewizyjny, wyjątkową atmosferę, psychicznie opowiadający o losach bohaterek, aby osiągnąć wszystko przez siłę jego charakteru i własnej staranności. Ze względu na czołowych filmów telewizyjnych i artystycznych muzycznych produkcji „Old Songs” (1, 2, 3) i talk show „Interes narodowy Dmitriem Kiselevym”.

Tatiana: zróżnicowane i unikalne

W 2010 roku, w ramach projektu „Taniec z gwiazdami” wywołała elegancką parę, kochany przez publiczność do oryginalnych numerów wydajności i charyzmą – cewka Aleksieja i Tatiana Puszkina. Biografia aktorki również znaczne filmowanie „Szyny szczęścia”, „Jeśli nie masz ciocię”, „Paparazzi”. W 2015 roku Puszkin stał się wiodącą serii „transmisja dwóch żon, którego istotą było pewne relacje człowiek obrisovyvanie z jego żon: obecny i były. wystarczającego popytu Tatiana Puszkina w środowisku telewizyjnym: kanały, na których można oglądać do dziś – „Home” i „Kultura”, a to po prostu musi być zróżnicowana.

Życie osobiste Tatiana Pushkina

W życiu osobistym, Tatiana było małżeństwo z pewnym Karl Yanovich, który wziął nazwę głośny i spłodził ich wspólnego syna, Nikita. Następnie dwuletnie małżeństwo Aleksandrom Lyubimovym – znany prezenter programu „Sight”, z którymi los sprowadził ją do zawiłych korytarzy Ostankino. Potem były trzy małżeństwa, w którym Tatyana największą pasją był dyrektorem muzycznym wideo Georgij Gavrilov – reżyser, który obecnie mieszka w Ameryce. Nieporozumienie między nim a synem dorosłej Tatiany i kilometrów spowodowały upadek ich sojuszu. Piąty raz Puszkin poślubiła Pawła Cheremisina – perkusista „wypadek”, który jest młodszy od jej 8 lat. W 2012 roku mąż Tatiany był mistrzem sportu siatkówka i ochroniarz Vladimir. Pomimo bogatej „arytmetyka”, Tatiana ze wszystkich mężów przechowywane ciepłe stosunki. Dla niej były to porządni ludzie, z których każdy grał pewną ważną rolę w jej życiu, nie pozostawiając nieprzyjemnego pozostałości. Tatiana uwielbia robić prace domowe, gotować z przyjemnością serdecznie wita. Więc przyjaciele często wolą szczere powitanie w domu niż obiad w każdej restauracji.