749 Shares 9335 views

Seria o życiu małżeńskim: „SashaTanya”. Aktorzy i role

Jak opisać życie rodzinne w farbie? Poprzez szereg komicznych sytuacji! W codziennym życiu bierzemy je za pewnik, ale kiedy zobaczył na ekranie, ryknął śmiechem. postacie znane z „Uni” Tanya Arkhipova i Sasha Sergeev przerósł dni studenckich i przeniósł się do stworzenia pełnoprawnym jednostkę społeczeństwa. Jest to główny wątek serialu „SashaTanya”. Sasha – Aktor Andrey Gaydulyan Tanya – Valentine Rubtsov. Czy im się to uda? Czy uda im bez pieniędzy oligarchy papieżem? I stworzy rodzinę bez poświęcania siebie?


Jak to wszystko się zaczęło?

Ponad siedem lat cały kraj oglądał najśmieszniejsze przygody studentów mieszkających w schronisku w Moskwie. Ale lata mijają i byłych studentów wzrosła. Sasha Siergiejew i Tanya Arkhipova ożenił i urodziła dziecko, syna Alosza. Teraz nie chcę żyć ich akademika, i to jest czas, aby szukać pracy, ponieważ Sasha jest nadal nie chce korzystać z pieniędzy swojego ojca oligarchy. Para zaczyna się nowy, wyjątkowy i niezwykły w moim życiu typowej rodziny. Kwestia ta zostanie omówiona w serii „SashaTanya”. Aktorzy w większości pozostała taka sama. Sasha przez Andreya Gaydulyana dorastał i nie wyglądać jak 16-letniego chłopca. Teraz jest to porządny człowiek z rodziną i hipoteki. Będzie musiał być tak zabawne i przyjemne?

nowy krawat

Co zabawne, w normalnej rodzinie rosyjskiej? Tak, prawie wszystko, bo para przeżywa najbardziej dziwaczne i kontrowersyjne etapie docierania siebie. nie można uciec, zatrzaskując za sobą drzwi. Musimy rozwiązać ten problem podczas dyskusji. Fabuła nie posiada oryginalności. Wręcz przeciwnie, sytuacja jest zaskakująco znajome niemal każdego mieszkańca kraju. Sasha i Tanya rozwiązany hipotecznych, zorganizować dziecku w ogrodzie, poćwiczyć długu. Jednocześnie nie zapomina starych znajomych w akademiku. W życiu młodej rodziny nadal istnieje, Michael, Lilly i Ghosh, Kuźma, a nawet chłopaki z nowego schroniska.

Prawie główny bohater

Powrót w starym „Uni” ojca Sasha Sergeeva Sylvester Andreevich był dość widoczny znak. Stopniowo, rzadkie występowanie w ramach części zamiennych, a następnie publiczność zaczęła uczyć się o wiele bardziej oligarchów. On nie ma problemów z pieniędzmi, ale życie osobiste jest całkowicie składany. Żona zostawiła, i nowi przyjaciele głównie zwracać uwagę na jego pieniądze, ale nie duszę. Pierwszy Silvestre kategorycznie przeciwko opuszczeniu Sasha w schronisku, ale z czasem zaczyna patrzeć na rzeczy prostsze i jest coraz bliżej do jego syna. W trudnym okresie swego życia ruszał się z synem w schronisku. Co dziwnego, że papież był w serii „SashaTanya”?! Aktorzy Alex Klimushkin i Andrey Gaydulyan nawet jak siebie, tak, że ich związek w serii jest brane za pewnik.

Historia Papież

Sylvester duża zmiana; W tym sezonie ma młodą żonę, czekając na dziecko. Dziewczynki imię Ewa. Jest byłą stewardessą, któremu udało się uspokoić rozszalały samolotu potentata. Ewa – otwarta i ufna dziewczyna, która jest szczerze zainteresowany Sylvester. Nie była głupia i bardzo miły. Eva łatwo znaleźć język z rodziny wybranych. Teraz ona stała się matką, a zatem w pełni stać się częścią rodziny Sergeeva. Aktorka Alina Lanin – typowa rosyjska piękność w gruby warkocz. Ona ma jakiś fantastyczny wygląd i dlatego wydaje się tak szczere grę. Zespół aktorów „SashaTanya” są już „starcy”, ale Alina Lanina całkiem nowy, choć jej postać jest jasne i zadowolenie odbiorców. Jej Ewa – młoda matka, tak, że można zrozumieć Tanya z nią wyrażona instynkt macierzyński.

Historia Sasha

Czasami wydaje się, że nie ma nic więcej, aby usunąć wątek ma się wyczerpała, ale autorzy nie znudzi się rozwijać fabułę. Okazuje się, że aktorzy z serialu „SashaTanya” mogą rosnąć bezpośrednio na planie. Przynajmniej to, co dzieje się z dwóch głównych bohaterów, ich syn, Alosza, który ewoluował od niemowlęcia do przedszkolaków. Publiczność po ciąży Ewy i jej doświadczony uzupełnianie radości rodziny Sergeeva. Po przeprowadzce w Butovo Tanya rzucił karierę i poświęcił się swojej rodziny. Od czasu do czasu to było nękane przez myśl o możliwych żalu, a następnie Tanya idzie w poszukiwaniu pracy. Na przykład, stara się sobie jako guwerner, kelnerka i administrator salon piękności. Sasha pracuje jako menedżer w małej firmie. Muszę powiedzieć, że z powodzeniem zrobił karierę i myśli z powrotem na rubla do ojca.

życie

Częściowo autorzy Simon Slepakov, Wiaczesław Dusmuhametov i Aleksandr Dulerayn zaczerpnięte z ich pamięci scen dla „SashaTanya” serii. Aktorzy też nie tylko wpaść w podobnych sytuacjach. Celem było – aby utworzyć dobroduszny, ale istotną komedię, która również będzie powrócić do transmisji ulubionych bohaterów. Na przykład, wielu widzów spadła jak genowej „SashaTanya”. Aktor Andrei Sviridov chętnie wrócił do swego charakteru. Gene – duży, silny, bardzo lojalny i dobroduszny. W nowym projekcie, który jest o wiele szersze znaczenie i dużo tekstu. Jest to doskonały strażnik i dobrym przyjacielem dla A. Sylvester, choć nie rozpoznaje to i obrażony przez Gena i śmieje się z niego. Ze względu na stałe Gene pracy został pozbawiony życia osobistego, ale w nowej serii i miał szczęście – nie była piękną dziewczyną, która jest szczerze zainteresowany nimi.