181 Shares 6905 views

Zabawna rasy – psy Corgi

Nie ma jednej wersji pochodzenia psa corgi. Ktoś przylega do teorii wygląd Welsh Corgi Cardigan i Pembroke od szwedzkiego valhundov złapany w Walii z Wikingów w 800 roku. Kolejne stany teoria, że około 1200 pne, welsh corgi mieszka i ile wszystkie. W tłumaczeniu z walijskiego Celtic – Welsh, o corgi – pies. Pierwotnie z welsh corgi cardigan welsh corgi, a byli członkami tego samego gatunku. Około 80 lat temu, zaczęli oddzielnych wierszach. Teraz ona i innych ras uznanych przez FCI.


Pies rasy corgi jest obecnie bardzo popularne na całym świecie. Jeśli przed ich rośliny w celu ochrony krów i łapanie szczurów, ale teraz wzrosła do znanych uczestników i zwycięzców różnych wystaw i pokazów.

Postać tak?

Jakie funkcje ma tej rasy? Corgi Psy są różne słodkie usposobienie. Można powiedzieć, że jest to pies rodzinny. Stanie się on uniwersalnym ulubiony w domu. To małe zwierzę nie zajmują dużo miejsca i doskonale dogadać ze wszystkimi mieszkańcami domu. Corgi Psy są bardzo inteligentny i posłuszny, miły dla przyjaciół, ale należy uważać, z nowymi ludźmi. Są lojalni wobec dzieci i może stać się doskonałymi pielęgniarki.

Stosunkowo mówiąc, sweter nie jest tak towarzyski jak Pembroke. Uwielbiają chodzić na ulicy, gdzie są one dopuszczone do uruchomienia i wygłupiać. Wymaga to ciągłego monitorowania zwierzaka z powodu niesamowitej odwagi różnicę między tą rasą? Corgi pies może dostać się do walki z osobami, ich przełożonego w rozmiarze kilka razy. Jeśli właściciele nie będą wyświetlane obok uboju dla nich może skończyć się bardzo źle. Corgi nie wymaga specjalnego traktowania są dostatecznie czystej wełny stałe szczotki i dostarczanie wody, w razie potrzeby procedury. wylinka one dwa razy do roku, powinny być one bardziej prawdopodobne, aby rozczesać w tym okresie.

Corgi psów rasy charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, rosną do 30 cm i o wzmocnieniu do 15 kg. Prawdopodobnie wielkości wady, ponieważ są w pełni zrekompensować żywy charakter i ilość pozytywnej energii.

Zewnętrznie rozpinane są nieco odmienne od Pembroke. Jeśli te ostatnie są jak złote futra lisów, przewóz głowy i postaci, Cardigans są obdarzone silną wygląd. Łapy mają nieco dłuższe, cięższe pierś i spojrzeć poważnie. Pies rasy Corgi ma długi, szeroko rozstawione uszy i pysk jeśli oświetlona przyjaznym uśmiechem.

Corgi Płaszcz jedwabiste i lśniące. Popularne kolory: czerwony i biały, czysty czarny, płowe lub pręgowane. żywienie zwierząt będą musieli trzymać pod kontrolą, ponieważ chcą przejadać. Będą wymyślać różnego rodzaju sztuczki, aby cadge dodatkowy kawałek cukierek będzie łasić i oglądać zachłannie, ale poddają się ich sztuczki nie może być!

szkolenie

Jest bardzo inteligentny i szybko uczący się zwierzę. Psy podstawowych komend absorbowane w ciągu kilku pierwszych sesjach. Nie lubią się złościć lub zgorszenie, nie związany silnie z kimś jednym, i dzielić swoją miłość między wszystkimi członkami jego rodziny. Kora rzadko i tylko w przypadku i bronić do ostatniej kropli krwi. Ponadto, uchwycić ich nastrój właściciela i zawsze zachowywać się taktownie. Narzucać własnego społeczeństwa nie chcąc Corgi gospodarstw domowych nie będzie. I są w stanie podnieść nastrój i czuć, kiedy jest to potrzebne. Celem Corgi – ochrona stado, więc często szczeniak mają tendencję do wszystkich członków rodziny zbierają się razem, gryzie swoje obcasy i montażu.

przy okazji

Według legendy, Corgi zostały przekazane do ludu wróżek. Air czworonożnych nimfy stosowane są jako środek transportu. Dlatego do tej pory, wszystkie psy Corgi są z tyłu plamę, przypominający siodło.