587 Shares 5809 views

Najbardziej złych ras psów. ocena

Naukowcy z University of Pennsylvania został wykonany eksperyment celem jest zidentyfikowanie najbardziej złych ras psów. Podczas swoich badanych około sześć tysięcy różnych gatunków. Po długich i dokładnych badań, naukowcy werdykt, który zaskoczył wielu miłośników psów. Po tym wszystkim, zwierzę jest wierny, kochający i dobry przyjaciel dla każdego hodowcy.

Wszystkie rasy psów. Przedstawiciele obraz złych ras

Każdy pies, jednak, jak każdy, kto ma swoje własne cechy, własnych upodobań, przyzwyczajeń i, oczywiście, całkowicie indywidualne cechy charakteru. Dużo zależy od właściwego wychowania zwierzaka. Jednak ogólna charakterystyka każdej z ras psów nadal istnieje.

Stopa „Najbardziej złych ras psów,” ujawnia cute jamnik. Psy tej rasy były zawsze dumny i egoistyczne. Są one bardzo uparty i zawsze robić to, co chcą. Opłaty – myśliwi przez naturę, są one małe, ale odważny i wciąż dość przebiegły i sprytny. Badania wykazały, że prawie każdy przedstawiciel tej rasy w sitowiu przechodnia, próbując go ugryźć, z głośnym szczekaniem. Oprócz ludzi z podatków i kory nienawiści w ogóle trafiły psy czasem przekracza ich wielkości. Ale to, co jest najbardziej zaskakujące jest to, że każdy 12th przedstawiciel rasy pokazuje więcej agresji nawet do jego właściciela.

Kontynuuje rating „najbardziej złych ras psów”, na tyle dziwnie, Chihuahua. Małe, ale dość śmiałe psy tej rasy są zwykle pozbawione strachu. Przedstawiciele krótkowłosy dość kapryśny i starają się zdominować właściciela. Według naukowców, to jest zupełnie błędne i agresywne stworzenia.

Wreszcie, trzecia pozycja w rankingu „najbardziej złych ras psów” wziął terierów. Wiedzą, jak na złość za prawdziwe. Dlatego należy uważnie śledzić grę dzieci z terierów. Rasa ta – psy-guard, nie czują strachu i zazdrośnie strzec własnej przestrzeni, która jest gotowa do złamania nawet dosłownie każdy.

Naukowcy zgodzili się, że małe psy bardziej niż skłonność do agresji niż dużych ras. I to o ludzie mówią w ten sam sposób :. „Great, so good”

Najpopularniejsze rasy psów

Ocena popularność w Rosji kieruje Jack Russell Terrier. Po obejrzeniu filmu „The Mask”, Rosjanie docenili te małe i zabawne zwierzęta. Ale Dobermany kochał nie tylko w naszym kraju, są one preferowane w Europie. Te agresywne psy zyskał popularność bezgraniczne oddanie i ochronne właściwości.

Podobnie jak w Rosji i rottweilery, tzw dog-rzeźnika. Nazwa rasy nadano na cześć miasta, która została uznana za centrum handlu bydłem. Mopsy nie są tak popularne. Kochali wielkich mężczyzn i kobiet w XIX wieku. Pug był nawet pomnik księcia Aleksandra von Württemberg, po śmierci ukochanego zwierzaka, tak aby przyszłe pokolenia będą pamiętać o wszystkich dobrych cech przedstawicieli tej rasy.

Obecnie rośnie popularność psów „kieszeń” skał. Liderem w tej kategorii był Yorkshire Terrier. Rasa ta została wyhodowana w XIX wieku. Koszt psa dzisiaj sięga 1500 $.

Popularne dzisiaj i bardzo małe psy, które zostały już wymienione powyżej – chihuahua. Są inteligentne, zwinny i bardzo bystry. Aztekowie wierzyli, psy te święte zwierzęta. Rosjanie kochał labradory. Po tym wszystkim, mają nawet dziecko może być zaufany. Pies jest niezawodny, posłuszny i bardzo dobre.

W jego własnego dobra, każda rasa psa, tak długo, jak Twój zwierzak był kochany, a wtedy on będzie szczęśliwy, aby dać Ci oddanie i uwagi.

394 shares 5966 views
kaltsiviroza Leczenie: schemat
494 shares 8652 views