353 Shares 8169 views

karma ocenił. Ocena suchej karmy dla psów

Do tej pory setki różnych rodzajów suchej i mokrej karmy dla psów produkowane na świecie. Na terytorium Rosji, znane są tylko do większości opcji budżetowych. Wynika to z faktu, że Rosjanie nie są skłonni zapłacić górę dolara do jakości żywności, wolą wybrać najbardziej korzystne i reklamowane w mediach. Jest to błąd w większości przypadków prowadzi do zbliżenia śmierci zwierzęcia.


Jak wybrać dobrą paszę

Pierwszą rzeczą, którą trzeba spojrzeć na procent składników. Największe masowe produkty zostały zidentyfikowane na początku listy, a następnie – w porządku malejącym. Wiele RSS przekupić wiele składników, ale należy pamiętać, że posiłek kurczak i kurczak – to jeden produkt zamiast dwóch. Ich rozdzielenie jest już dowodem producenta podstępu. Zaleca się ryż brązowy, ponieważ jest znacznie bardziej pożywne i zdrowsze niż biały. Niektórzy producenci naruszają określone w przepisach prawa redakcyjnymi na liście składników i Pisać każdym z produktów, nawet jeśli są one wagowych w końcu. Dlatego zaleca się, aby nabyć te kanały, w których określona waga produktu żywnościowego. Istotne jest, że kompozycja z trzech głównych składników zawiera co najmniej jeden rodzaj mięsa.

Sucha karma dla zwierząt. Super-Premium

Pomimo znacznego wysokie koszty, to karma jest najlepszym rozwiązaniem. klasy super premium żywności nie różnią się tylko od jakości naturalnych składników, ale również technologii produkcji. Taka pasza jest łatwo przyswajalne, dzięki zrównoważonej kompozycji i dlatego jest szczególnie użyteczna dla zwierząt. Dodatkowo wzbogacony jest o naturalne witaminy i minerały.

Innova EVO – najlepsza karma dla psów. Ocena z najbardziej użytecznych suchej karmy dla zwierząt domowych jest kierowany dokładnie to, co jej głównymi składnikami są oczyszczone surowe mięso dwojakiego rodzaju: z indyka i kurczaka. Również, że składa się z kilkunastu owoców i warzyw, ryb i skoncentrować się przydatna dla trawienia trawie. W stosunku do minerałów i witamin, ich wpływ na zmienność cholinę, beta-karoten, wapń, fosfor, kwas foliowy, tiamina, ryboflawina, żelaza, potasu, miedzi, sodu, biotyna, betaina, kobaltu i innych.

Ocena karmy dla psów obejmuje również Orijen. Jest to bardzo produktem białkowym wysokokaloryczne z dużą ilością owoców i tłuszczu. Główne składniki żywności są świeże kurczak, indyk, ziemniaki, ryby i mięso, jaja, tłuszcz drobiowy, anchois, wodorosty. Produkt ten jest wzbogacony w mikroelementy, takie jak witamina A i E, tiaminy, żelaza, cynku i innych.

Dalsza ocena suchej karmy dla psów Super Premium reprezentowane przez następujące znanych marek: Idź naturalne, Artemis, Acana. Według składu probiotyków wyróżnia linię amerykańskiej firmy Canidae.

Sucha karma dla zwierząt. premia

W skład tych naturalnych produktów spożywczych są tylko w niewielkim procencie. Niemniej jednak, jedzenie nie jest szkodliwa dla zdrowia, a tym samym dopuszczone do stosowania. Produkty mięsne w nich przedstawione są w postaci mąki.

Ocena suchej karmy dla psów Premium Adult składzie pod przewodnictwem kanadyjskiego producenta Acana. Produkt zawiera mąkę świeżego kurczaka, brązowy ryż, tłuszcz drobiowy, groch, łosoś, jaj, marchwi, jabłek, alg, jak również żurawiny, lucerny, rzepy, kopru włoskiego, nagietek i innych składników roślinnych.

Drugie miejsce w rankingu zajmują szwedzkiej linii zasilającej Bozita Robur. Oto podstawa mięsa kurczaka i mąki kukurydzianej. produkt rybny jest przedstawiony w postaci koncentratu. obejmuje też jaja, tłuszcze zwierzęce, włókna roślinne, hemoglobina, białko ziemniaczane, omega-kwasy i inne użyteczne elementy.

Zamyka rating karma produktu z marką diamentowe Naturals. On zachwyca wysoką zawartością mąki z naturalnego baranka.

Sucha karma dla zwierząt. gospodarka

Najtańsze produkty, mięso i produkty rybne nie są dostępne. Opanowali otręby, Pshenko i odpadów zwierzęcych w postaci proszku. W gospodarce paszy w postaci tak zwanych surowców mięsnych używane wystrzępione podrobów, kopyta i pierze. W najlepszym przypadku są obecne w kompozycji w określonym procencie proszku naturalnej kości.

Ta karma jest bezwzględnie przeciwwskazane, ponieważ przyczynia się do rozwoju chorób żołądka, jelit, dróg moczowych i nerek, ogólnie rzecz biorąc, ma to negatywny wpływ na praktycznie wszystkich narządów wewnętrznych zwierzęcia. Niektóre zwierzęta naprawdę żyć długo na posiłek, przyzwyczaić do niego, ale jest to raczej wyjątek. Ocena pies klasa gospodarka żywnościowa prowadzona przez 1st Choice i BELCANDO marek. Jako pierwszy producent w Kanadzie, a drugi – z Niemiec. Te kanały są nadal w jakiś sposób nadaje się do codziennej diety psa. Obejmują one substancje, takie jak mąka kukurydziana, sproszkowany wyciąg z kurczaka, warzyw, owoców i ziół.

Ponadto, należy wspomnieć niektóre marki linia Pro Plan, na przykład, dla dorosłych i duże. Wszystkie inne suche spożywcze przeznaczone do spożycia przez zwierzę, według wielu weterynarzy są przeciwwskazane, w tym Chappi i Pedigree.

Mokra karma. Super-Premium

Ten rodzaj karmy dla zwierząt domowych wytwarzany w postaci konserw. Nazwa żywności ze względu na fakt, że to 75% wody. Ten produkt jest bardzo wysokiej kalorii i tłuszczu, więc jego wybór należy zwrócić szczególną uwagę. Substandardowych puszkach są słabo wchłaniane z powodu różnych suplementów i koncentratów.

Warto zauważyć, że ocena została czele pasz dla psów w 2014 iloczyn słynnej marki Hills. Obejmuje ona nie tylko produkty naturalne, mięso i warzywa, ale także oczyszcza koncentratu ryb, owoców i zbóż. Ponadto linia produktów Hills wzbogacony korzystne przeciwutleniacze i omega-3 elementu.

Nieco niższa jakość w rankingu osiadł marek paszowych, takich jak Eukanuba i Szczęśliwego Psa. Warto zauważyć, że w ostatniej części mięsa, serca i wątroby cielęcia.

Mokra karma. średni

Średniej jakości żywności dla zwierząt są znacznie różni się od super-premium, ale nie stanowią szkody dla psów. W swoim składzie nie zawierają barwniki, sztuczne aromaty, zanieczyszczeń chemicznych i dodatki i koncentraty zapachowe, więc negatywnie na zwierząt domowych narządów.

Ocena mokra karma jest reprezentowana głównie przez linię produktów Bozita. Te konserwy zawiera całe kawałki mięsa w diecie tylko kurczak, indyk, jelenia, łosia. W niektórych typach „Bozity” jest łosoś. Składniki odżywcze kostki mięsa i warzyw mieszanych naturalnym na bazie bulionu galaretki.

Również wśród produktów średniej klasy można odróżnić od paszy kochanie. Szczególnie przydatne dla psów linii produktów z plastrami wątroby.

dieta jedzenie

Zwierzęta, podobnie jak ludzie często cierpią na reakcje alergiczne, cukrzyca, wątroby lub nerek, niestrawność, wrzody. W tym przypadku, zwierzęta są bezwzględnie przeciwwskazane dla konwencjonalnej żywności. Pierwszeństwo należy dać specjalnych produktów dietetycznych. Ocena pies żywności w latach 2013-2014 wynika, że liderem wśród producentów żywności jest hipoalergiczny Royal Canin z linii hipoalergiczny DR. Ten produkt jest dopuszczony do zapobiegania chorobom, a także do codziennego użytku. Składa się z omega-3 włókien roślinnych, biotyna, kwas pantenolovaya, naturalne białka i jeszcze około pięćdziesięciu składników odżywczych.

Dla psów mających problemy z przewodu pokarmowego, najlepszym rozwiązaniem będzie karmić Hills Prescription Diet and Purina weterynaryjne diety. Pierwszą zaletą może odróżnić obecność wysokiej koncentratu zmielonego ryżu, drobiu i celuloza. Jednak w drugim składzie zawiera dużą ilość kwasów tłuszczowych omega-6 i potasu.

Holistic

Jakość ta klasa jest najwyższa możliwa. Pasza nie jest tylko kilka składników i pełny harmonijny produkt. Pobudza organizm zwierzęcia do siebie, poprawa układu odpornościowego kilkakrotnie. Niemniej, wybór Holistic paszowej należy uznać preferencje zwierząt. Ta klasa produktów pokazuje, że zwierzęta mogą być idiosynkrazji, alergie, niestrawność, świąd skóry. Ocena paszowe Holistic klasy psy w ostatnich latach pewnie kieruje Legacy ceniących tradycję. Z korzyści można wyróżnić obecność w odwodnionej jagnięciny, kurczaka i łososia. Ponadto, produkt zawiera tylko najwyższej jakości ziarna, świeże owoce i warzywa, probiotyki, zioła, glukozamina, i dziesiątki mikro komponentów mineralnych.

Pozostałej Holistic paszowej dotyczące dostępności i kosztów zalecanych pokarmów z Grandorf wrażliwy i FirstMate.

pomocnych wskazówek

  • Produkty mięsne, białka i tłuszcze muszą być określone na liście składników. Nie należy stosować wspólne słowa takie jak „Bird”, „zwierzę”, i tak dalej. D.
  • Wybór ten powinien być oparty na ocenie karmy dla psów.
  • Kompozycja musi zawierać owoce i warzywa. Uprawy mogą znajdować się tylko w postaci stałej.
  • Zaleca się, aby uniknąć podawania surowego białka i różne sztuczne dodatki.