95 Shares 7083 views

Nowa rasa kota Asher: mit czy rzeczywistość?

Moda – zjawisko powszechne i nie ogranicza się do ubrania. To jest modne we własnym domu nawet zawierać egzotyczne zwierzęta, w tym gepardy. Może jednak nie wszystko pozwolić, ale tylko bardzo bogaci ludzie. W 1980 roku, przez skrzyżowanie serval Afryki, o dużej wielkości i egzotyczne cętki koloru, a większość zwykłych kotów, co każdy wie, że została wyhodowana rasa kotów Savannah.


Koty te miały tworzyć alternatywne gepardy, które bogaci ludzie stają się coraz bardziej, aby utrzymać w swoich klatkach. Te mini gepardy, lub jak są one nazywane żartobliwie – kotopesiki są nie tylko zwierzęta, a symbolizować dobrobyt, podkreślają szczególny styl życia. Międzynarodowa Organizacja TICA oficjalnie uznane rasy. Savannah jest od dawna uważany za największy i najdroższy kot na świecie.

Ale w 2006 roku, jest to nowa moda kot rasy Usher, nazwany tak na cześć bogini Aszery. Sieć ma filmów i zdjęć z wizerunkami strażników. Z wyglądu, rasy Asher koty mają imponujące rozmiary i jest bardzo podobny do Serval lub sawanny. Koty te mogą być wyświetlane na spacer na smyczy, jak pies, i odnoszą się one do niego normalnie. Ceny dla nowych kociąt rasy są bardziej niż dwadzieścia tysięcy dolarów. Zatem Asher umieszczony jest nie tylko największym, ale także najdroższym rasy kotów. Że cena nie spada, tylko sprzedajemy kociąt sterylizowanych. Aby dostać kota, trzeba było korzystać z witryny firmy depozyt w wysokości 6000 dolarów i poczekać kilka miesięcy.

Pojawił się w Ameryce. rasy kotów Asher jest bardzo podobny do Sfinksa. Zaangażowane w rozwód i sprzedaż kociąt rasy to jedyna firma ekstrawagancki styl życia zwierząt. W roku sprzedać około 100 osobników. Te koty są bardzo duże, po prostu gigantyczne rozmiary. Wysokość w kłębie może osiągnąć jeden metr i waga – 12-14 kilogramów. Asher groźny wygląd, duże, potężne łapy. Ale mimo imponującego wyglądu, charakteru kota czuły, a jednocześnie są bardzo ruchliwe, lubią się bawić z dziećmi lub gonić piłkę na podłodze. Jednym słowem – jest to idealne zwierzęta, które lubią spać późno po obfitym obiedzie lub natrzeć na nogach i gospodarz pomurlykat. Płaszcz im krótki, a co jest szczególnie cenne, hipoalergiczny! To sprawia, że Asher atrakcyjny dla alergików.

Jako hodowcy twierdzą, kot rasy Asher jest hybrydą zwykłymi kotami, zhdivuschey w każdym domu, z afrykańskiej i azjatyckiej Serval leopard cat, dziko żyjących. Od domowej kot kot rasy Asher zabrał kochający przyrodę, ale i od pantery Serval – plamiste kolorystyce i rozmiarze.

Te koty są bardzo skromny, mogą być karmione normalnego kotów. Ale postępuj dieta musi być ściśle jak zdrowie może być poważnym problemem, ponieważ ta rasa została wyhodowana w sposób sztuczny. Wystarczy umieścić szczepiona i regularnie obserwowane przez lekarza weterynarii.

Jednak niektórzy ludzie uważają, że kot Asher to tylko mit, że żadna nowa rasa nie istnieje, i że to jest rzeczywiście długo znane i zapomniane Savannah. Wątpliwości co do realnego istnienia nowej rasy wynikać z faktu, że oprócz wagi, rozmiarów, więc charakter kotów tej rasy nie jest znany, który nie jest opisany w jakichkolwiek standardów ras.

W 2008 roku hodowca kotów rasy Savannah z Pensylwanii Chris Shirk dowiedział przyznał zdjęcia z kotami Asher swoje zwierzęta i oskarżony oszustwa firma Lifestyle Pets, co w amerykańskiej firmie «US Fish and Wildlife» przeprowadzono dochodzenia sądowego. Badania próbek krwi pobranych od rzekomych strażników macierzystych, zostały wysłane do Holandii, gdzie oficjalnego państwowego laboratorium medycyny sądowej.

Uzyskane wyniki w Holandii, wyniki testów DNA okazało się, że prawa Criss uchylać, a fotografie, co świadczy Usher rasy kotów, naprawdę podjąć jego zwierzęta – Zwierzęta domowe Savannah. Saymon Broun, rzecznik spółki Lifestyle Zwierzęta został uznany za oszustwo i jest obecnie poszukiwane. Jednak mimo ekspozycji, spekulacje na temat kotów rasy Asher trwa do dziś i rasa nadal kręcić.