845 Shares 7197 views

Bake naleśniki z serem

Naleśników nadziewanych – jest to bardzo „wygodny” posiłek. Po pierwsze, może być przygotowany wcześniej i zamrożone, który jest na wyciągnięcie ręki zawsze będzie „rezerwa strategiczna” w przypadku przybycia niespodziewanych gości lub braku czasu na przygotowanie posiłku. A po drugie, naleśniki, ciastka i tym podobne mogą być przygotowane z prawie każdym tankowaniu. Naleśników nadziewanych może być kawiarnie lub deser, a jeśli nadziać mięso, można uzyskać pełny posiłek na obiad lub kolację.

Dziś pokażemy, jak gotować naleśniki z serem. Cały proces wytwarzania tej potrawy może być podzielona na dwa etapy. W pierwszym z nich, będziemy przygotowywać sami naleśniki. A drugi – przygotować farsz i zawinąć go w naleśniki.

Odpowiednie do wypychania cienkie pancakes wykonane z niekwaszonego ciasta. Z pewnością każdy kucharz ma swoją własną recepturę wypieku naleśników. Niektórzy ludzie wolą używać do przygotowania testu kefir, ktoś znajdzie obowiązkowy dodatek do skrobi mąki. Ale początkujący kucharze, oferujemy prostą recepturę wytwarzania cienkich naleśników.

Weź dwie szklanki mleka, dodać dwie łyżki cukru i jedną trzecią łyżeczki soli. Vobem samo danie dwa jajka. Wszystko to miesza się z mieszalnika i zacząć dodawać mąkę, to zajmie dwa kubki. Kontynuując mieszać miksera ciasta, dodać trzy łyżki oleju roślinnego i łyżka sody pół chcesz spłacić z octem.

Ciasto jest gotowe, można rozpocząć pieczenia naleśników. Pieczenie je bardziej wygodne w specjalnych miseczkach z niskimi zderzaków i powłoką nieprzywierającą. Pieczone naleśniki dodać stos na talerzu.

Teraz musimy przygotować farsz. Należy zauważyć, że naleśniki z twarogiem mogą być wykonane nie tylko słodki, ale także restauracji.

Aby przygotować sól napełniania wynos funta sera, to wymieszać z ubitym jajkiem, solą i ziołami. Jeżeli nadzienie okazała się nieco suchy, to można dodać trochę śmietany lub majonezu. Można go mieszać z wiórkami serowego w proporcji dwa do jednego, jeśli jest to pożądane.

Jeszcze naleśniki z serem często gotowane z opcją napełniania słodkiego. Najprostszy przepis na jej przygotowanie jest to, że twaróg jest mieszany cl bita jajka i cukier. Na funta sera wymaga jedno jajko i kilka filiżanek cukru, jednak lepiej niż ostatni składnik, aby dodać do smaku. Aby dodać smaku nadzienia można dodać cukier waniliowy, cynamon lub skórkę cytrusów.

Bardzo smaczne naleśniki z twarogu uzyskuje się, gdy w ruchu owoców lub jagód jako dodatki do napełniania. Na przykład, można dodać do rodzynek serem lub suszonych moreli. Aby to zrobić, suszone owoce powinny być umyte i moczy się w ciepłej wodzie, aby uczynić je bardziej miękkie. Następnie rodzynek rozprowadzono na sicie do szkła wodnego, i dodaje się do masy skrzepu.

Może być używany do gotowania farsz i świeżych jagód i owoców. Na przykład, okazuje się bardzo smaczne naleśniki z serem i truskawkami. Aby przygotować znakomite dodatków powinny być mieszane ze skondensowaną skrzepu mleka i truskawki pocięte na kawałki i delikatnie wymieszać z masą twaróg. Może być stosowany do przygotowania wypełnień i innych jagód lub owoców.

Tak, jesteśmy gotowi do naleśników i nadzieniem, rozpocząć proces farszu. Bierze jeden naleśnik, umieścić łyżkę farszu na nim i włącz go. Upadek naleśnik może kopercie lub rurka, jak chcesz.

Gotowe bułki nadziewane serem, trzeba smażyć na patelni z olejem, przewracając tworząc skorupę po obu stronach. Możesz też upiec naleśniki przygotowywane w piekarniku, umieścić je na natłuszczonej blasze do pieczenia i lekko namaszczony z kwaśną śmietaną na wierzchu.

I to jest możliwe, mający obrabianego szybko ugotować naleśnikowe ciasto. Aby to zrobić, jest to bardziej wygodne do korzystania z podziału formy, ale można też użyć patelni. Rozłożone w formie placki, ciasta, jak ciasta, pereslaivaya nich cienkiej warstwy wypełnienia. Na szczycie naszej ciasto smazhem kwaśnej śmietany lub masła i wysłać je w piekarniku. Jak tylko wierzchołek będzie różowo – gotowy. Usuwamy nasze „dzieło sztuki” z piekarnika i pokroić jak tort na sektory. Podawać z herbaty lub kawy.