235 Shares 1948 views

Koktajle z absyntu. Magia w domu.

„Absynt” – to nie tylko mocny napój alkoholowy lub aperitif przed obiadem, jest cennym narzędziem leczniczy pomóc przed wieloma chorobami. Jest on oparty na piołunu, kopru, anyżu, melisy i innych ziół. Korzyści z tego napoju nawet Hipokrates powiedział przy okazji, a usta są własnością i są genialne słowo, że wszystko – nie ma lekarstwa, i wszystko – jest trucizną i tylko sztuka uzdrawiania można łatwo przekształcić jedna w drugą. Ze względu na obecność w jego składzie niektórych substancji halucynogennych, absynt został oszczędzony los być zakazane jako substancji silny.

Jednak życie jest tysiąc razy pokazuje nam, że nadmierne spożywanie napojów alkoholowych jakiegokolwiek najbardziej negatywny wpływ na osobę. Jak z jedzeniem, w konsumpcji napojów alkoholowych powinny być opracowane kultury konsumpcji, aby nie uczynić eliksir uzdrawiający w substancji trujących. Muszę powiedzieć, że z Absynt koktajle stała się modna wśród bohemy XIX wieku i nadal zachowuje pozycję lidera. Ten absynt nie jest szkodliwa dla zdrowia, szkodliwa tylko do zielonego nadmiernego kultu węża oraz wykorzystywania falsyfikatów, które stają się obecnie bardzo popularne wśród napojów alkoholowych.

Istnieje teoria, że pierwszy rozpoczął produkcję absyntu w Couvet w 1792 roku. Ordiner Pierre, znany w tamtych czasach, francuski lekarz wymyślił go jako lek na wiele chorób. Następnie Absynt przestał być lekiem – zioła po prostu domagać się alkoholu, a on zyskał popularność wśród urojona miłośników alkoholu. Warto zauważyć, że w ciężkich konsumentów absyntu często obserwuje się tendencję do szaleństwa, syndrom samobójstwo, epilepsję.

Ten absynt dotyka różnych ludzi na różne sposoby. Dla niektórych to powoduje uczucie euforii, bezprzyczynowemu śmiechu, przyjemnego relaksu, podczas gdy inni – impulsem do dziwnych aktów agresji i ataków. Najprawdopodobniej to pomaga osobie, aby odsłonić swoją prawdziwą naturę świata, wyciągając wszystkie ukryte podświadome emocje. On również ma zły wpływ na widzenie i postrzeganie kolorów, tak że żart lepiej nie pić. Jedzą koktajle z absyntu powinny być z wielką ostrożnością, jako napój powoduje poważne kaca.

Można to absynt od jasnożółtej do ciemnozielonej barwy. Obecność w kompozycji w dużej ilości olejków eterycznych zapewnia siłę napoju w temperaturze 70-75 ° C. Koktajle z absyntu są coraz bardziej popularne wśród koneserów napoju, który podobnie jak jego cierpki smak gorzki. Należy jednak pamiętać, że po rozcieńczeniu wodą, absynt mętnieje jako zawieszone cząstki uwalniane są olejki eteryczne. Koktajle na podstawie absyntu mogą być wykonane w domu, jako prawdziwy samego absyntu, chociaż będzie miał nieco kłopotliwe.

Spożywane absynt jest konieczne zgodnie z zasadami etykiety: do krawędzi szkła pochyla specjalną płaską łyżkę, to jest kładzione na kawałku trzciny cukrowej i wlewając absynt wlewa się ćwierć szklanki napoju. Następnie impregnowany cukier absynt zapalić, tak że tworzą karmel kapała do zlewki, składa się z wody i smaczny napój gotowy. Jednak najczęściej używane z Absynt koktajle, są łatwe do przygotowania i mają tendencję do utrzymania cierpkość i smak oryginalnego napoju.

Absynt recepty koktajl:

Baltimore

Absynt Pastis 20 ml i 20 ml brandy miesza się z białkiem, należy dodać lód. Koktajl wytwarza się w mieszalniku z intensywnym wytrząsaniem. Przecedzić do kieliszka.

wesołe oczy

Absynt Pastis 40 ml i 20 ml ługu Srème miętowy mieszanki dodać lód, wstrząsnąć wstrząsarki. Wlać do szklanki.

mleko lwicy

40 ml absynt Raki wylano do zlewki, dwie trzecie mleku dopełniacza, wymieszać i posypać przyciąć podłoża kminek. Możesz dodać lód.

pokusa

20 ml absynt Perno, burbońskie gin wlać wytrząsarce wytrząsano łagodnie dodanie lodu i przesączono do szkła.

Nawet jeśli popełnisz koktajl z absynt po raz pierwszy, przekształcić go w małym pokazie i gwarantuje dobry nastrój!