105 Shares 3090 views

Specjalnie traktowani na herbatniki. Jak i co moczyć ciasto

Wśród wielu wyrobów piekarniczych ciastek jest powietrze, soczysty i delikatny. W sercu herbatniki ciasta – dokładnie bita cukrem, białek i żółtek jaj, z których ilość wzrasta, gdy biczowanie w dwa i pół razy. Znaczący wzrost masy jajowej uzyskuje się przez formowanie w nim podczas ubijania wielu drobnych pęcherzyków powietrza. Najedzonych, jajka wypełnione masy powietrza podczas pieczenia, mąkę uzyskać bardzo porowate i powietrza.

Upieczone biszkopty są miękki, soczysty, są one doskonałą podstawę do produkcji licznych, bardzo popularny w świecie słodyczy z kremem i owocami, dżemem, dżem. I tylko herbatniki, posypane cukrem pudrem, są dobrze wykończone produkt jest bardzo smaczne do herbaty i kawy. Do głównego herbatników ciasto bardzo dobrze nadają się różne aromaty – orzechy, kakao, tarty skórkę z cytryny, w połączeniu z lub pomarańczowego, który jest wprowadzany do ciasta w trakcie procesu jej wytwarzania.

W ramach zwykłego ciasta biszkoptowego – podobnie jaj, cukru i mąki. Istnieje również makuchy, który różni się od zwykłej metody wytwarzania i tym, że kompozycja ma dużą ilość oleju. Masła ciasto gotować tradycyjne ciasta i ciastka, ale najlepsze jest to, że nadaje się do pieczenia ciast, ponieważ jego struktura jest bardziej gęsta i bogata.

Bujne, wysokie biszkopty nie są pocięte na cienkich warstw podczas przygotowywania ciasta, jeśli nie są one podstawą serem i owocami suflet. Dlatego, aby ciasto wykonane w całości z ciastek to było bardziej soczyste i delikatne, ciasta przed Sandwiched śmietaną impregnowane. Syrop na herbatniki zawiera średnio 50% cukru. Jest on wykonany z cukru i wody, pobranych w mniej więcej równych proporcjach. Na herbatniki z obróbki owoców dla herbatników jest przygotowany z dodatkiem soków owocowych, win i likierów.

Impregnaty do przygotowania podstawowego suchar następująco. Cukier miesza się z wodą w stosunku 3: 2 i doprowadzić do wrzenia. Następnie naczynie zostanie usunięte z tablicy, wyjmuje się z pianki syropu ochładza się i dodaje się różne substancje aromatyczne do wzmacniania smaku.

Tak więc, morela do impregnacji zawiera herbatniki łyżka soku morelowego lub alkoholu. Syrop pomarańczowy, dodać sok z połowy pomarańczy. Jeśli syrop podstawowy dodać kilka kryształków waniliny, masz traktowania wanilia herbatniki.

Jeśli planujesz gotować ciasto dla dorosłych tylko w syropie do moczenia dodać łyżkę każdy z białego wina – Muscat, Riesling, Madera lub port. Można użyć brandy z dwóch łyżek stołowych brandy dodać do syropu, herbatniki dostanie miły zapach i lekki smak koniaku. Dodano do impregnacji herbatniki i rum esencji lub dwoma łyżkami dobrego wina słodkiego, co daje mu również specjalny smak i przyjemny posmak.

ciastka czekoladowe, otrzymane z kakao w proszku, syropu kawowego oraz impregnowany. Do syropu dodano do dwóch głównych łyżek naturalnego lub infuzji parzonej natychmiastowego kawy. Kawa leczenie ciastek jest bardzo dobrze nadaje się do Biszkopt i ciasta z czekolady i śmietanki do kawy.

Po upieczeniu ciastka, pożądane jest, aby wytrzymać około siedmiu godzin, a następnie użyć syrop inaczej ciasto wygrzewania i jest wiotki. Syrop cukrowy przed impregnować je shortcakes ostrożnie schłodzono do temperatury pokojowej. Ciastka impregnowane przed wciśnięta torty. W skali przemysłowej do ciast promochki są prawdziwe duża konewka do podlewania roślin w domu w tym celu odpowiedniego drobne sito do kawy, który został przekazany przez syropu.