515 Shares 935 views

„Safisa” (restauracja) – prawdziwy majstersztyk i superior luxury

Stwierdzając to czy tamto wydarzenie, ważne jest, aby wybrać miejsce dla niego. W Moskwie, istnieje duża liczba restauracji, ale szczególna instytucja obchody Palace „Safisa”. wygra swoje serce olśniewające wnętrza, niezwykłą atmosferę i kuchni nieporównywalne.

„Safisa” – prawdziwy diament wśród moskiewskich restauracji

Prawdziwy majstersztyk, a przełożony luksus – to pałac obchody „Safisa”. Restauracja zapewnia mocne wrażenia jego architektury pałacowej. Jego wyrafinowane wnętrze jest drogie bezpośredni związek z pałaców w Monako i Monte Carlo. W środku pokoju wisi przepiękny kryształowy żyrandol. Jego średnica wynosi 3,5 metra. Cała przestrzeń pod kopułą jest pełen niezwykłych i unikalnych malowideł i sztukaterii.

Podłoga jest betonowa doskonałą ozdobę. Nadzwyczajne światło uzyskuje się przez łukowate okna. Z takiej olśniewającej urody gości piersiach. Tak niezrównany „Safisa”. Restauracja urządzona jest przy użyciu najwyższej jakości, drogie i ekskluzywne materiały. Tu kryształ, złocenie, marmur i wystrój tkaniny. Dlatego prestiż instytucji nie można przecenić.

Informacje o restauracji

Budynek stoi samotnie. Jego powierzchnia obejmuje trzy tysięcy metrów kwadratowych. Etap dla przedstawień o różnej skali gwiazdy wykonane zgodnie z najnowszymi standardami technicznymi. To było dokładnie zaplanowane, a zajęło to dużo czasu do jego budowy i wyposażenia. Scena jest przedmiotem założycieli dumy. Zestaw dźwięk sprzęt muzyczny przeznaczony jest dla 5-10 kW. Na terenie znajduje się bezpłatny i zabezpieczyć teren otwarty parking, który może pomieścić trzydzieści samochodów. Można dostać się do restauracji na osobistym samochodem i komunikacją miejską. „Safisa” znajduje się w centralnej dzielnicy, niedaleko stacji metra „Kijów” w Vorobiev autostrady, 2B. Ogromna hala instytucja jest w stanie pomieścić ponad 800 osób. Telefon: 8 (499) 322-01-49.

Restauracja „Safisa” (Moskwa) – najlepiej na wspaniały Pałac Ślubów

Jest to wyjątkowa i wspaniała restauracja jest najlepszym miejscem w Moskwie tak ważnym uroczystych imprez jak wesela. Architektura pałacu, elegancki i smaczne menu wnętrze będzie naprawdę magiczne wydarzenie. Tutaj panuje atmosfera bogactwa i wielkości ducha. Wybierając tę restaurację, możesz być pewien, że Twój ślub będzie inspirujące i niezapomnianym wydarzeniem numer jeden. Przenieść do innego wymiaru pełnego luksusu i urok z jej świetności. Wrażenia z tego boskiego miejsce było zbyt wiele dla najbardziej pozytywnych emocji. Do swoich przyjaciół i znajomych będzie przykładem do naśladowania. Nie zdziw się, jeśli miejsce, gdzie można zadzwonić do jakiegoś dawnego wypadku goście będą „Safisa” – restauracja, w której kiedyś obchodzony ślub. Wpływa wszystkim na pierwszy rzut oka nie jest tak łatwo o nim zapomnieć.

Bogatych i sławnych w „Safisa” restauracji

Przepych, blask, piękno, prestiż – to wszystko charakteryzuje salą bankietową z eufoniczny nazwą „Safisa”. Restauracja wybrany do obchodów najważniejszych wydarzeń życiowych pop gwiazdy, bogatych biznesmenów i inne równie popularne i szlachetną osobowość. Na przykład złoty Głos Rosji Nikołaj Baskov powiedział o jego trzydziestą rocznicę. Obchodził swoje zaślubiny w tej instytucji i piosenkarki Alsou. Arkady Ukupnik zauważyć tutaj swoją sześćdziesiątą rocznicę. Lera Kudryavtseva i Igor Makarow grał tam ślub w wielkim stylu. Świecki ślub odbył się w tej instytucji biznesmen Iosifa Kazandzhyana i jego kochanie Diana Garanyan.

Nie jest zaskakujące, że wszystkie te wydarzenia miały miejsce na najwyższym poziomie.

Menu restauracji „Safisa”

Restauracja wyróżnia różnorodność propozycji i dostępności specjalistycznych i niezwykłych potraw. Wszystkie z nich są przygotowane do indywidualnych preferencji każdego klienta. Kuchnia europejska zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Dlatego odwiedzający wybrać restaurację „Safisa”. Ceny są, oczywiście, są dość wysokie. Tak traktować jedną osobę na bankiecie będzie kosztować około dziesięciu tysięcy rubli. Ale warto! Menu może zawierać:

  • Zimne przekąski: medalion z filet olbrzymiego homara, różne ptaki, antipasti, młody rzeżucha, Melfi, mini wiśni i liści młode buraki, różne kawior (flying fish, czarny, pstrąg, łosoś).
  • Sałatki: z kuskus z suszonych owoców, świeżą kolendrą, grzyby „Portobello” i suszonymi oliwkami. Wszystko to serwowane jest w lekkim opatrunkiem czosnku z wapnem. Sałatka "Nicoise".
  • Gorące przekąski: Różne owoce morza z grilla; foie gras.
  • Gorące jedzenie: filety „sól morska” ryb; kaczka filet stek; jagnięta.
  • Deser: Wedding Cake.

"Safisa" restauracja. opinie

opinie innych ludzi o odwiedzenie miejsca – jest to obiektywny opis restauracji. Szczegółowe opinie z sali bankietowej „Safisa” pomoże kształtować opinię końcową przyszłych gości.

Wiele osób uważa, że jest to najlepsze miejsce na wesela. Wszyscy, którzy odwiedzili tutaj podkreślić, że jest to eleganckie i prestiżowe uroczystości Pałac. Przyjazny i pomocny personel jest starannie dobrany. To przyciąga uwagę bogatym i luksusowym wnętrzem, który ma restauracja „Safisa” (zakłady zdjęcia zawarte w artykule). Co najważniejsze, o czym świadczy gości – to jest bardzo smaczne i urozmaicone dania. Pyszne smakołyki cię zachwyci.

Tak więc „Safisa” restauracja zachwyca swoim gościom luksusowe i drogie wnętrze ekskluzywne, smaczne i urozmaicone jedzenie. Jest wielokrotnie wskazywali wesela i rocznice popularne rosyjskie gwiazdy. Po wizycie w instytucji będzie w siódmym niebie. A jeśli planujesz ślub tu zauważyć, że wakacje będą najbardziej magiczne wydarzenie, które zostaną zapamiętane dla Ciebie i Twoich gości.