642 Shares 2189 views

Wymiana baterii iPhone 3GS – jak nie popełnić błędu

Jeśli zauważysz, że Twój iPhone zaczął pracować coraz mniej, po naładowaniu, to nie znaczy, że coś jest zepsute – właśnie w jego pojemność baterii spadła. Albo pojemność akumulatora maleje z upływem czasu. IPhone jest początkowo w zakresie od 1600 mAh, a rok później została zmniejszona do 900. To jest silne odzwierciedlenie w czas pracy bez ładowania devaysa. Dlatego też, jeśli nie chcesz, aby pracować na dwie lub trzy godziny, trzeba gdzieś po prostu zrobić operację, takich jak wymiany baterii raz na dwa lata.


Poziom naładowania nie zawsze oznacza, że bateria działa, ponieważ pokazuje tylko poziom napięcia baterii. Siada szczególnie szybko, jeśli nazywają często lub skorzystać z sieci bezprzewodowej. Dlatego też, w celu przedłużenia żywotności baterii, nie należy go używać do pełnego maksimum.

Jego pojemność spada szybko, jeśli mają zwyczaj, aby naładować baterię, gdy nie został jeszcze użyty jego zasobów energetycznych. Więc umieścić urządzenie na ładowanie tylko wtedy, gdy jest to potrzebne.

Wymiana baterii – bardzo przydatny proces, bo po urządzeniu ponownie móc pracować przez długi czas. Więc nie zaniedbywać tę zasadę „lepiej zaoszczędzić”, bo prędzej czy później pojemność baterii spada do 200-300 mAh, a następnie iPhone będzie wyłączać prawo w czasie rozmów, a nie jest to bardzo miłe.

Jeśli chcesz wymienić baterię kosztować tylko cenę samego akumulatora, można spróbować go wymienić samodzielnie. Ale to dość ryzykowne. Po pierwsze, aby zdemontować baterię, trzeba demontować prawie całe urządzenie. Po drugie, jeśli się go poprawnie, gwarancja kończy się automatycznie, a stracisz zarówno ją i iPhone. Dlatego też, jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności, lepiej jest powierzyć takich specjalistów PROTSEDUPY – podobnie jak wiele bezpieczniejsze i znacznie droższe.

Tak, jak to się dzieje na oficjalnej wymiany baterii iPhone 3GS i 3G? Jeśli kupiłeś urządzenie licencyjnego w oficjalnym sklepie, można bezpiecznie przejść do centrum serwisowego – tam będziesz robić wszystko profesjonalnie i skutecznie. Jeśli już stracił gwarancji lub w inny sposób pozbawieni (na przykład wymienić baterię przez ręczne bałagan, i przypadkowo oderwał naklejkę gwarancyjną), to nie ma nic nie można zrobić – trzeba udać się do gabinetu. Tutaj też należy zachować ostrożność: należy żądać pisemnego potwierdzenia od mistrza, który opuścił swoje urządzenie w nim napraw – albo nie może go odzyskać. To nie jest zbędny skonsultować się ze swoimi przyjaciółmi, którzy już wiedzą, jak się wymianę baterii iPhone.

Wraz ze zmianą baterii nie powinna być opóźniona – zły wpływ na czas pracy urządzenia. Optymalny przedział dla zastąpienia go – kilka lat. W tym czasie, bateria iPhone'a potrwa około dwa razy jako słaby. Z drugiej strony, wymiana baterii – to jest drogie, więc zbyt często, zbyt, nie powinny być zmieniane. Jeśli nadal chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy, można spróbować wymienić baterię ręką.