154 Shares 3830 views

Jak zaktualizować "VibER" w telefonie: porady, zalecenia, instrukcje

Współcześni ludzie są często komunikowani. Zwłaszcza zdalnie. Wirtualna komunikacja rzeczywiście zastąpiła rzeczywistą. Aby ludzie mogli wymieniać wiadomości i dane, wymyślono specjalne programy komunikacyjne.


Jednym z takich zastosowań jest "Weiber". Jest popularny wśród wielu osób. Ale prędzej czy później musisz myśleć o tym, jak zaktualizować "Vibe" w telefonie lub komputerze. Przestarzałe wersje tego oprogramowania nie są już obsługiwane i nie zapewniają żadnych funkcji. Rozwiązanie problemu można rozwiązać na kilka sposobów. Znacznie zależy od systemu operacyjnego używanego w smartfonie.

Odinstaluj i pobierz

Jak zaktualizować "Vibe" w telefonie? Pierwsza metoda jest używana zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Chodzi o usunięcie starej wersji aplikacji i zainstalowanie nowej.

Algorytm działań będzie wyglądał następująco:

 1. Na każdym telefonie z pomocą menedżera aplikacji, aby usunąć stare "Вайбер".
 2. Przejdź na oficjalną stronę programu i pobierz najnowszą wersję oprogramowania dla tego lub tego systemu operacyjnego. Jeśli pobierałeś za pośrednictwem komputera, musisz przesłać dokument do telefonu. Na przykład za pomocą kabla USB.
 3. Otwórz plik instalacyjny Viber. Znajdą się one w folderze z plikami do pobrania lub wszędzie tam, gdzie użytkownik umieści go (podczas pobierania przez komputer).
 4. Zainstaluj program, postępując zgodnie z instrukcjami.

Na tym etapie wszystkie działania się kończą. Teraz jest jasne, jak zaktualizować "Vibe" przez telefon. Tylko ta metoda nie jest tak często używana. Wszakże testowana aplikacja obsługuje funkcję aktualizacji bez usuwania starej wersji.

"Android" i "Weber"

Zacznijmy od najpopularniejszej opcji. Wiele osób interesuje się aktualizacją "Vibe" w telefonie "Sony". Lub na innym urządzeniu mobilnym z systemem operacyjnym Androida. Nie jest to trudne.

Instrukcja aktualizacji będzie wyglądać tak:

 1. Uruchom telefon komórkowy i zaloguj się do Google Play.
 2. Otwórz sekcję "Zainstalowane".
 3. Znajdź "Weber" na liście, która się pojawi. Kliknij odpowiednią linię.
 4. Kliknij przycisk "Aktualizuj".

Możesz poczekać na zakończenie procesu. Po zakończeniu aktualizacji subskrybent będzie mógł korzystać z nowej wersji programu. Zawsze trzeba mieć podłączony internet. Bez tego uaktualnienie jest niemożliwe.

Urządzenia "Apple"

Jasne jest, jak zaktualizować "Vibe" w telefonie Nokia lub innym urządzeniu przenośnym. Szczególną uwagę należy zwrócić na smartfony z iOS. Na nich proces aktualizacji jest wykonywany inaczej.

Aby zainicjować nową wersję Vibera w telefonie iPhone, potrzebujesz:

 1. Otwórz App Store na urządzeniu. Ta aplikacja znajduje się w głównym menu gadżetu.
 2. Przejdź do sekcji "Aktualizacje".
 3. Znajdź Vibera. Przycisk "Aktualizuj" zostanie umieszczony po prawej stronie odpowiedniej linii. Kliknij na niego.

Pozostaje tylko poczekać. Po zakończeniu procesu należy ponownie uruchomić Viber. To wszystko! Możesz wymieniać wiadomości i przesyłać dane. Od teraz jest jasne, jak zaktualizować "Vibe" w telefonie. Każda z powyższych technik działa z 100% prawdopodobieństwem.