509 Shares 1849 views

Zdobądź tytuł magistra we Włoszech

We Włoszech zazwyczaj przejść turystów, którzy marzą, aby odwiedzić miejsce, gdzie pochodzi naszą cywilizację, bawić się w karnawale zobaczyć chrześcijańskich sanktuariów, uznanych przez Kościół katolicki, aby kupić rzeczy w butikach modowych i najlepszych projektantów, aby uzyskać wyższe wykształcenie w jednej z najlepszych uczelni w Europie.


Historia uczelni w kraju ma co najmniej tysiąc lat. Nic dziwnego, że kandydaci z różnych krajów przyjeżdżają tu w poszukiwaniu dobrej edukacji. Większość zagranicznych studentów, którzy studiują na uniwersytetach włoskich, pochodzą z Grecji i Albanii. Według danych z 2006 roku, łączna liczba zagranicznych studentów w szkołach włoskich przekroczyła 49 tysięcy osób!

Najstarszy uniwersytet w Europie – Bolonia – jedyny z włoskich uniwersytetów są w top 200 najlepszych uniwersytetów na świecie (w 2009 roku). Zajmuje 174th miejsce w klasyfikacji generalnej i 51. – w sprawie szkolenia w dziedzinie nauk humanistycznych i sztuki. Top 500 światowego rankingu najsilniejszych uczelni obejmuje 12 uczelni w kraju. Instytucje mają swoje mocne strony w różnych dziedzinach. Na przykład, Universita Bocconi z Mediolanu jest uważana za jedną z najlepszych uczelni w Europie, które kształcą specjalistów w dziedzinie biznesu.

Wszystkie uniwersytety w kraju spełniają wymagania Deklaracji Bolońskiej. We Włoszech przyjęte na studia do trzech lat, aby uzyskać stopień licencjata i magistra zwykle trwa dwa lata.

Ostatnio było wiele nowych uniwersytetów – ze względu na zwiększone zapotrzebowanie na dyplomu ukończenia studiów wyższych. I jak coraz więcej studentów przyjść do nauki języka angielskiego we Włoszech, wiele uniwersytetów były programy anglojęzyczne, w szczególności – doktorska i mistrz.

Interesujące jest to, że tak wiele programów w języku angielskim nie są oferowane przez jakiegokolwiek innego kraju europejskiego. Jednym z najbardziej popularnych uczelni dla studentów anglojęzycznych jest powyżej Bocconi, który przewiduje możliwość otrzymania znakomite wykształcenie różnych specjalności. Ponadto zagraniczni studenci mówią dobrze o infrastrukturze uczelni, która jest przystosowana do obcokrajowców wystąpiło co najmniej trudności w radzeniu sobie w codziennych sprawach, a także w projektowaniu różnego rodzaju dokumentów.

Co do zasady, Rosjanie są chętni, aby dostać we Włoszech, magistra. Jeśli wybór jest Program Mistrza związana z tym słonecznym kraju, należy pamiętać, że zasady wjazdu, każda instytucja rozwija własną rękę. Niektóre uniwersytety, na przykład, od wnioskodawców umieścić w programach magisterskich wymaga doświadczenia zawodowego, wysoki poziom wydajności i dostępności specjalizacji akademickiej.

Jeżeli wnioskodawca zamierza studiować w programie anglojęzyczna pana, będzie musiał przejść ELT lub TOEFL. Bez pozytywnych wyników tych badań opierają się na miejscu w magistra nie jest konieczne.

Ponadto, należy również uzyskać wizę studencką. będzie musiał udowodnić, że jesteś w stanie zapłacić za pobyt w kraju do zakupu ubezpieczenia zdrowotnego, kupić bilet powrotny lub zlecić jego równowartość w gotówce.

Studenci skromnych obiektów fizycznych szukają różnych rodzajów stypendiów i innego rodzaju wsparcia finansowego. Tylko dzięki inicjatywie „umieścić swój talent we Włoszech”, zorganizowana przez Włoski Instytut Handlu Zagranicznego, a także ośmiu izb handlowych, istnieje 66 stypendiów dla najlepszych studentów, którzy chcą uzyskać stopień. Mają własne programy stypendialne i każdy uniwersytet.