775 Shares 5935 views

Jaki jest GMAT?

GMAT – test komputerowy w języku angielskim, który pomaga szkół biznesu podobnie można bardziej obiektywnie ocenić poziom przygotowania swoich kandydatów do dalszego przejścia szkolenia w dziedzinie zarządzania i biznesu o dopuszczenie do MBA i innych Graduate Management Program.


testu GMAT jest wykorzystywana obecnie przez ponad 2500 szkół biznesu na całym świecie. Centra nauka, przygotowanie do GMAT, gdzie można zapisać się i zdać GMAT, istnieje na całym świecie i są otwarte dla wszystkich ludzi przez cały rok.

em> Cechy GMAT:

GMAT – ogólne badanie edukacji, która obejmuje sprawdzenie e-maili, umiejętności językowe i matematyczne konto. Trudność testu polega na tym, że jest odbierany w języku obcym, a zatem wymaga lepszej znajomości języka.
GMAT został stworzony w celu sprawdzenia umiejętności, które są potrzebne w dziedzinie zarządzania. Ale to nie wymaga żadnej specjalnej wiedzy w swojej przyszłej specjalizacji.
Również GMAT jest wyjątkowy, że jego obserwacji, można określić możliwości danej osoby, aby zrozumieć i przewidzieć jego postępów podczas szkolenia w szkole biznesu.
Egzamin GMAT zawiera.
Samo badanie zawiera różnorodne 3 pytania. Sprawdzanie umiejętności ortograficzne, mowie i piśmie. Same pytania są zgodne z poziomem przygotowania badanego. Tj indywidualnie.
Pytania są wybrane z dużą ilością pytań testowych, które sorentirovanny w trudnej sytuacji i treści. Wydaje się na monitorze 1. kwestii. Pierwsze pytanie jest zwykle o średnim stopniu trudności.
Następnie każda próbka będzie określana przez następne pytanie w poprzednich odpowiedziach. W ten sposób, to badanie jest w pełni zgodny z poziomem opłat, tak, że kwestie te nie były zbyt łatwe lub zbyt trudne, aby być proste.
Wyniki GMAT:
Po wykonaniu wszystkich zadań otrzyma 4 wyniki testów. i ogólną ocenę od 200 do 800 sztuk. Każde z tych pytań jest w procentach.
Im wyższy procent, tym lepiej zdać test. Na przykład, jeśli masz 56%, co oznacza, że jesteś „mądrzejszy” ponad 56% ludzi, którzy zdali ten test.
Jedną z najbardziej interesujących cech tego badania jest to, że wynajmowane eseje ocenić nie tylko osoby, ale także komputer.
Potem te szacunki są uśredniane. Jeśli szacunki są daleko od siebie, a potem uciekają się do pomocy innej osoby, która określa wynik końcowy.
Ważne jest, aby pamiętać, że wynik w teście GMAT jest ważna przez 5 lat.
Jeżeli nie jesteś zadowolony z wyniku, masz okazję, aby podjąć próbę raz w miesiącu, ale nie więcej niż pięć razy w roku.