726 Shares 3143 views

Nigeryjski napastnik Aaron Samuel Olanare

Aaron Samuel Olanare – nigeryjski piłkarz grający w Chinach. On jest jeszcze bardzo młody – w tym roku miał 22 lat. Aaron Samuel Olanare gra jako środkowego napastnika, ale może również odgrywać rolę zarówno prawej i lewej skrzydłowego, jeśli to konieczne.


Początki kariery

Aaron Samuel Olanare urodzony 4 lipca 1994 roku w Nigerii, gdzie spędził swoje dzieciństwo. Grał w drużynie młodzieżowej nigeryjskim klubie „Shooting Stars FC”, aw 2010 roku w wieku 16 lat zdobyła miejsce w samym sercu klubu. Zagrał 23 meczów, strzelając 15 goli, a następnie przeniósł się do „Delfiny”, który jednak nie był w stanie rozpocząć odtwarzanie. Ale kiedy miał osiemnaście lat i był w stanie opuścić ojczyzny, norweski napastnik dołączył do klubu „Vålerenga”. Aaron Samuel Olanare uznać za obiecujący napastnik, a Skandynawowie liczyli na to, że on rośnie silny gracz.

Przeprowadzka do Europy i okres norweskiego

Aaron Samuel Olanare – gracz, który nie jest najlepszym sposobem zadomowił się w nowym mistrzostw. Po występach gwiazd w domu dwa sezony był w stanie zdobyć tylko jedną piłkę. Ale na boisku jest w sumie tylko 17 razy pojawił. Poszło trochę lepiej, kiedy przeniósł się do „Sarpsborg” w 2013 roku. Wyszedł na boisku 26 razy, strzelając dziesięć bramek – i wynik ten był bardziej niż zadowoleni z przywództwa. Ale on też pod wrażeniem zwiadowców i chiński klub „Guangzhou Fuli”, który zapłacił mu pół miliona euro. Więc Nigeryjczyk był w Chinach.

Gra w Chinach i do wynajęcia w „CSKA”

W ramach „Kanton” nigeryjski talent spędził połowę sezonu – w tym czasie udało mu się zagrać 35 gier, w których punktacji piętnaście bramek. Ale w lutym 2016 roku klub postanowił dać graczowi na pożyczki na okres sześciu miesięcy w Rosji, „CSKA”, bo nie pokazują postęp, jaki się od niego oczekuje. W ciągu zaledwie kilku miesięcy w Rosji, Aaron Samuel Olanare poszedł na polu siedem razy, strzelając dwie bramki. Wynik ten nie zawiodła chińskich go, a gdy wrócił z Nigerii dzierżawy, został wysłany do podjęcia, gdzie jest teraz.

Występy w reprezentacji

W październiku 2014 roku Aaron Samuel Olanare zadebiutował w Nigerii w wieku dwudziestu lat. W drugim meczu dla drużyny narodowej, udał się w wyjściowym składzie i strzelił gola. W sumie do tej pory, młody Nigeryjczyk orzekł siedem międzynarodowych czapki, strzelając dwie bramki. Ale po raz ostatni wyszedł na polu z drużyny narodowej w czerwcu 2015 roku – i sytuacja nie ulegnie zmianie aż Aaron Samuel Olanare rozpoczyna się ponownie, aby uzyskać praktykę mecz. A gdy jest trzymane w rezerwie dla swojego klubu, powinien trudno oczekiwać innego połączenia z reprezentacji.