522 Shares 8114 views

Impotencja: leczenie w domu. zabiegi, leki

Męska zdrowie – ważną częścią życia, a nie tylko każdego pojedynczego człowieka, ale również cała rodzina. Po tym wszystkim, dla nikogo nie jest tajemnicą, że cisza i spokój w domu są bezpośrednio zależne od tego, jak dobre relacje z pary w intymnej sferze. Ale czasami ludzie wpływa na taką chorobę jak impotencja. Home leczenie tej choroby – to jest to, co chcę ci powiedzieć teraz.

profilaktyka

Wszyscy lekarze mówią, by nie zachorować na jakąś chorobę, trzeba podjąć środki zapobiegawcze. Aby człowiek nie musiał szukać odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób pozbyć się impotencji, to najlepiej dbać o jego męskości od najwcześniejszych lat. I za to, że nie trzeba wiele, żeby prowadzić zdrowy tryb życia, jeść prawo i porzucić wszelkie złe nawyki i uniknąć przepracowania w pracy, stres i inne opcje przeciążać organizmu.

A jeśli człowiek został nawet najmniejszy problem erekcji, to najlepiej, aby chronić się przed przegrzaniem i wychłodzenie (jak w warunkach naturalnych, w sztuczny, na przykład w wannie). Oczywiście, kiedy pierwsze kwestie trzeba udać się do lekarza, z pominięciem wszystkich opiekunów i mediów, którzy starają się zaoferować pomoc na każdym kroku. Po uruchomieniu chorobę leczyć wiele trudniejsze niż właśnie powstały.

rodzaje chorób

Warto zauważyć, że istnieją dwa typy tej choroby: organiczne i psychologiczne impotencja. Ich leczenie będzie znacznie inaczej. Jeśli pierwszy wariant różnych metod leczenia będą stosowane do człowieka, psychogenne mężczyzna słabość wynika z powodu jakiegoś stresu, trudnych sytuacjach życiowych, a ludzie wydają się być zdrowe i aktywne życie seksualne w pewnym momencie po prostu nie można doprowadzić się do „stanu używalności” , Ten rodzaj impotencji jest spontaniczna: teraz facet jest w porządku, a ona była zadowolona, jutro to po prostu nie działa.

Co robić?

Warto zauważyć, że istnieją różne sposoby leczenia impotencji. Może to być tabletka, różne leki leczniczej, tradycyjne leki. Najnowszym odkryciem w leczeniu impotencji w domu – wysokiej częstotliwości wibracyjne erekcja więcej na temat tej metody można znaleźć tutaj. Jednakże, jeśli właśnie pojawiła się choroba, należy najpierw skonsultować się z lekarzem i uzyskać jego profesjonalnej porady. Po tym wszystkim, jeśli człowiek, na przykład, choroby psychicznej, to najpierw musi pracować psycholog i ma tylko równolegle z tym, można podjąć pewne leki.

Tradycyjna medycyna: wlew

Jeśli człowiek złapany impotencja, leczenie tej choroby w domu – wielkie wyjście. Przed piciem żadnych pigułek, można skorzystać z odwieczną wiedzę naszych dziadków. Pierwszą rzeczą, która może być przyjęta, – jest to odmiana herbat ziołowych.

Doskonała w tej sytuacji pomaga napar z dziurawca. Aby go przygotować, trzeba 1 łyżka. Ten łyżka trawy wlać 200 ml wrzącej wody. Infuse leku przez około godzinę i powinna trwać pół szklanki trzy razy dziennie. Z tego przepisu, siła rozpocznie się wrócić w kilka dni po podaniu pieniędzy ludowej.

Dobrze również pomaga infuzyjnego calamus w sytuacji, gdy mężczyzna dogonił impotencji. Do jego przygotowania trzeba 100 gramów korzenia takich ziół jak bagno tataraku, wlać 1 litr wódki. Infuse leku przez około 15 dni w ciemnym miejscu i powinno trwać tylko 30 ml trzy razy dziennie z pełnym żołądkiem.

Doskonała może również pomóc rośliny takie jak koniczyny, pokrzywy i mięty pieprzowej. Aby przygotować należy wziąć 5 łyżeczki każdej rośliny, wszystkie dobrze wymieszane i wlać do jednego litra wrzącej wody. Wszystko nalegać w termosie około 20 minut, a następnie dokładnie osuszyć i wziąć pół szklanki trzy lub cztery razy dziennie.

Tradycyjna medycyna: food

Jeżeli niemocy człowieka, leczenie w domu może być przeprowadzona za pomocą pewnych pokarmów. Na przykład, aby poradzić sobie z tym problemem pomoże orzech. Ciekawostka: to było w ten sposób leczono Górale władzy seksualnej, która jest wciąż legendą. Aby pozbyć się tego problemu, dzień jeść orzechy włoskie łuskane kubek, dzieląc porcję na dwa lub trzy razy.

Dobrze również pomaga zwykłych cebulę. To może po prostu być spożywane świeże, ale można przygotować różne napary. W przypadku leków muszą znajdować się dwa albo trzy średnie cebule drobno Czop wlać dwie filiżanki wrzącej wody i sugerowane przez około godzinę. Lek jest gotowy do przyjęcia konieczne jest trzy razy dziennie po 100 ml.

anyż

Doskonałe wsparcie pomaga męskość nasion anyżu, który wiele cennych substancji dla chłopców. Oznacza to jednak, lepszego wykorzystania lub w połączeniu z innymi lekami, lub po prostu dla prewencji. Nasiona muszą być drobno funt i podjąć w taki jeden i pół grama trzy razy dziennie, popijając szklanką mleka koziego. Należy zauważyć, że ta opcja jest dobre w tej sytuacji, jeśli ktoś ma problemy moczowych.

Tradycyjna medycyna: herbatki ziołowe

Ate facet ma taką chorobę jak impotencja, leczenie w domu mogą być wykonane w różnych pożywkach. Dobra pomoc w takiej sytuacji, wywar z esparcety. Aby uczynić go, trzeba wziąć jedną łyżkę syberyjskich korzeni, zalać go naprawdę przegotowanej wody z szybkością półtorej filiżanki, gotować na małym ogniu przez 5 minut, niech to napar na noc w temperaturze pokojowej. Ten lek jest skuteczny tylko na następny dzień, więc powinien wziąć przed kolacją i śniadaniem za 50 ml, a pozostała część na drinka przed kolacją. Weź samoobsługowe oznacza, że trzeba aż siła czasu nie wróci do normy. Ale nie rozpaczaj, bo stanie się to dość szybko.

Można również gotować i rosół z marchwi, która również pomaga przy impotencji. Aby to zrobić, należy przetrzeć marchewki na tarce i wziąć 2 łyżki niego, zatokę podczas szklanką ciepłej przegotowanej mleka. Mieszaninę gotuje się na ciepło w ciągu około 10 minut, a następnie chłodzi się do odpowiedniej temperatury. Wlew jest przyjmowane trzy razy na dzień do 100 ml, niezależnie od pory dnia.

Leczenie impotencji u mężczyzn może być także prowadzone rodzynki. Aby to zrobić, Czarny przeniósł pure rodzynki wypełnić świeżego mleka i gotować wszystko razem. Po ochłodzeniu, lek powinny być suszone owoce do jedzenia, spłukiwane z pozostałą cieczą. Początkowo trzeba będzie 30 g RODZYNKA 300 ml mleka, a dzienna dawka powinna zostać zwiększona, a produkt, w kolejności do związku nie będzie używany do 50 gramów pierwszej i drugiej litra. Bulion do picia, dopóki siła nie powrócić.

Również mężczyźni mogą jak bulion z winem, który został zaprojektowany, aby radzić sobie z zaburzeniami erekcji. Do jego przygotowania należy wziąć pół litra wina lub portu wina, wlać do garnka i wlać z powrotem nasiona pokrzywy (pięć łyżek stołowych). środka do obróbki na pięć minut warzone w bardzo wysokiej temperaturze, a następnie ochłodzono, rozpuszczono w odległości 50 ml przed snem.

Tradycyjna medycyna balsam

Leczenie impotencji u mężczyzn mogą być również wykonywane przez różnych balsamów, wykonane z naturalnych produktów. Jedną z opcji – miód balsam które szybko pomagają uporać się z problemem. Aby uczynić go, trzeba wziąć dwa i pół szklanki wina i miodu Cahors vkinut do 250 ml drobno posiekanych liści aloesu, wszystkie składniki są dokładnie wymieszane, wlać do słoika, szczelnie zamknąć i umieścić na siedem dni w ciemnym miejscu. Po balsamu dokładnie przesączono. Zrobione początkowo do 1 łyżeczki trzy razy dziennie, dawka jest stopniowo zwiększana do łyżką. Przebieg leczenia trwa miesiąc. Jeśli siła nie jest z powrotem w tygodniu, aby powtórzyć kurs.

leki

Różnorodność sposobów można leczeniu impotencji. Przygotowania przemysł farmaceutyczny – jedna z opcji. Jednak warto pamiętać, że wszystkie leki powinny wyznaczyć tylko lekarza, bo tylko on zna cechy ciała pacjenta, dzięki czemu może zapobiec powstawaniu wielu niepożądanych sytuacji. Więc, co może być wykorzystane? Do poprawy erekcji, można użyć znanego leku „Viagra”. Akceptowane tabletka w około pół godziny przed stosunkiem jej efekt – 4 godzin.

Te same prace zasadę i narkotyków „Cialis”, ale efekt leku znacznie więcej – aż do 36 godzin! I można go zabrać z alkoholem. Jeśli człowiek ma impotencja spowodowana chorobami, takimi jak cukrzyca, będzie mu pigułki „Levitra” pomóc. Skutkiem przyjęcia trwa do 12 godzin, ale pierwsza aplikacja może być nudności, bóle głowy, katar.

Co jeszcze wziąć człowieka, który ma impotencję? Leczenie (tabletki istnieć do tego inne) można także prowadzić z użyciem leków „Impaza”. Lek ten działa dwa i pół godziny, ale to nie zawsze jest skuteczne. Oczywiście: trzy miesiące na tabletkę dziennie. Można również kupić w ciągu biostimulants drogeryjnych takie jak lek „Golden Horse” lub „Yohimbe”, który, nawiasem mówiąc, nadają się nie tylko mężczyźni, ale także kobiety.