103 Shares 3244 views

Dlaczego mało plemników? Jak określić liczbę i szybkość?

W medycynie takich przypadkach, gdy w trakcie stosunku do człowieka znikomą ilość plemników, zwany oligo- lub Parvisemia. Takie odchylenie od normy nie przynosi szkody dla zdrowia ludzi, ale powoduje poważny stres psychologiczny. Spróbuj zrozumieć, dlaczego mało plemników jest wydany w wielu mężczyzn, w których może to prowadzić. Mała liczba plemników będzie poważną przeszkodą dla tych par, które zdecydują się mieć dzieci.

Mężczyźni Parvisemia

W takim przypadku, jeśli człowiek zdaje sobie sprawę, że miał problemy próbując zrozumieć, dlaczego istnieje potrzeba mniej plemników, aby skonsultować się ze specjalistą. Nie zawsze takie zjawisko związane z oligosperimey, przyczyną może być dużo stresu, choroby fizyczne. Podczas przydzielania plemników w wytrysku w objętości 2 ml trzeba alarm. Jest to możliwe w domu, aby ocenić poziom plemników, przy użyciu konwencjonalnej zlewki, strzykawki, prezerwatywy. Na podstawie uzyskanych danych może być kolejny powód dlaczego trochę spermy, który ze sposobów rozwiązania tego problemu. Nie panikuj, ale takie naruszenia są bezpośrednim problemy sygnał w organizmie. Jeżeli opóźniony, ich decyzja konsekwencje mogą być poważne.

Jakie są powody, dla zmniejszenia objętości nasienia

Lekarze przeznaczyć wiele powodów, dla których sperma jest zwolniony niewielki lub żaden nie jest. Wśród typowych problemów:

  • zapalenie gruczołu krokowego (prostaty);
  • gonecystitis (pęcherzyki).

gruczołu krokowego

plemniki ruch odbywa się w pożywce zawierającej wydzieliny gruczołu krokowego i płynach wydzielanych pęcherzyków nasiennych. Gdy proces zapalny jest powolnym pęcherzyków hartowanie i prostaty tkanki. W końcu konkluzja jest trudne, dlatego doszło do małego nasienia.

choroby przewlekłe

tle przewlekłych chorób i może niekorzystnie wpływać na siłę „męską”. Po urazach rdzenia prącia, zakażenia, choroby rdzenia kręgowego, zapalenie jąder i przydatków, operacje na miednicy, udar mózgu, cukrzyca stanowi naruszenie procesu wytrysku, dlatego człowiek trochę spermy.

wiek

Kiedy zmiany związane z wiekiem następuje stopniowy spadek wydzielania testosteronu. Dlatego stało się to mało plemników lub przestał całkowicie rozładować.

Negatywny wpływ na życie seksualne człowieka uznawane uzależnienia: jedzenie fast foodów, nadmierne palenie, alkohol, otyłość, Ciągły stres, nadmierne napięcie, niebezpieczne warunki w miejscu pracy. Naruszenie zdrowego stylu życia powoduje zmniejszenie liczby plemników, liczba plemników, która będzie w stanie zapłodnić jajo, szansa ojcostwa jest zmniejszona. Jak dziwne, jak się może wydawać, ale nadmiernie aktywne życie seksualne prowadzi do zmian fizjologicznych. Jeśli młody człowiek był zbyt „aktywny”, to nie dziwi, dlaczego mały sperma w dorosłości.

Aby zidentyfikować Parvisemia analiza nasienia powinno być zrobione. Taka diagnoza jest zwykle wykonywane w przypadku, gdy młoda para problemy poczęciu. Badanie pomaga wyjaśnić, dlaczego trochę spermy. Oczywiście, nie może ograniczać się jedynie do analizy nasienia, aby postawić ostateczną diagnozę, wybrać przebieg leczenia.

Metody diagnostyczne oligospermię

Przez zmniejszenie ilości nasienia podczas wytrysku lub jej całkowity brak, trzeba podjąć specjalne testy diagnostyczne. Z ich pomocą lekarza identyfikacji przyczyn zaburzenia diagnoz, wybranych zabiegów. Najpierw trzeba przejść testy i badania:

  • badanie ultrasonograficzne. Przeglądaj narządów miednicy, eliminując lub identyfikacji stanu zapalnego, choroby i inne zaburzenia.
  • Badanie nasienia wykonuje się kilka razy, ponieważ nie może być rozbieżności w wynikach. Między analizuje przerwę 2 tygodni. W celu uzyskania wiarygodnych wyników badań, lekarz prosi mężczyznę, aby dać się na okres od seksu. Ponadto, gdy zbiór nasienie w szkła laboratoryjnego, ważne jest, aby zmniejszyć straty do minimum. Z tego badania, możemy oszacować liczbę plemników.
  • Badanie krwi hormonów.
  • Sprawdzanie obecności człowieka, chorób zakaźnych.

Po pełne badanie zostać zakończone, określa główne przyczyny Parvisemia dobrany przebieg leczenia. Pomimo faktu, że w sieci aptek oferuje dużą liczbę leków mających na celu wyeliminowanie tego problemu, samoleczenie jest surowo zabronione. Dodatkowo Parvisemia i innych możliwych problemów, identyfikacji, który może być lekarz, otrzymując wyniki badań genetycznych. Każdy poszczególny człowiek wybrany przez niektóre leki, stopy własnym wydajność będzie minimalny.

Metody leczenia Parvisemia

Tylko kompleksowe leczenie daje pozytywny wynik w eliminacji Parvisemia. Wśród najczęstszych sposobów:

  1. farmakoterapia. Przypisując określony zestaw leków, lekarz kieruje się wynikami badań klinicznych. Gdy zmniejszenie liczby plemników wyrzucony z powodu braku równowagi hormonalnej w dziedzinie, wybranym na podstawie terapii hormonalnej. Jeśli przyczyna tego problemu było zakażenie, które jest przypisane do antybakteryjnego kompleksu. Dla uzyskania optymalnych rezultatów, oprócz leczenia, pacjent wykorzystuje pierwiastki śladowe, witaminy, leki homeopatyczne, suplementy diety.
  2. Fizjoterapia. Dobry wynik pojawi się po kilku sesjach komorach hiperbarycznych. Jako profilaktyka prowadzona jest magnetyczny i Laseroterapia, akupunktura, EHF.
  3. Odmowa złych nawyków, przyczepność dzień, non-pikantne, smażone jedzenie.
  4. Operacja jest wykonywana tylko wtedy, gdy żylaków. Choroba może być wyeliminowane wyłącznie chirurgicznie.

wniosek

Norma wydany spermy – pojęcie względne, to poszczególni ludzie. W zależności od swojego psychicznego, stanu fizjologicznego, waha się od 1,5 do 3 ml. Mniejsza objętość jest sygnał alarmowy, „pierwszy znak” problemy w organizmie.