614 Shares 6876 views

Co zęby może nam powiedzieć o swojej „męskości”

Mężczyźni trzeba być ostrożnym – oszczędności na opiece stomatologicznej i leczenia nie może być tylko przyczyną nieświeżego oddechu, ale także dodać swoje problemy z erekcją. zdrowie męska – jest to bardzo ważne pytanie.


Zęby komunikacyjne i „godność”

W badaniu okazało się, że ludzie cierpią z powodu zaburzeń erekcji, jest o wiele bardziej prawdopodobne, aby mieć również przewlekłe choroby przyzębia – bardziej szczegółowo, w 79 procentach przypadków. Choroby przyzębia – infekcja, dzięki czemu dziąsła zaczynają nadążać za zębami, tworząc rodzaj „kieszeni”, w których bakterie mogą gromadzić, powodując szkody nie tylko na zęby, ale także kości szczęki. Przewlekłe zapalenie spowodowane przez chorobę dziąseł może spowodować uszkodzenie komórek śródbłonka, tworzących wszystkich ludzkich naczyń krwionośnych, w tym również w męskich genitaliów. Uszkodzenie śródbłonka może prowadzić do zaburzenia przepływu krwi, a zatem do dysfunkcji erekcji.

Czy mycie zębów pomóc z zaburzeniami erekcji?

Naukowcy sugerują, że usunięcie zainfekowanego zęba może zmniejszyć skutki zaburzeń erekcji, a erekcja powróci do człowieka. Jednakże, jest to skrajny przypadek – istnieją inne opcje. Jeśli choroba została odkryta we wczesnym stadium, leczenie może być proste i trzeba będzie ograniczyć się do kilku głębokich czyszczenia od dentysty. Jeśli choroba została odkryta później, być może trzeba operację dziąseł, aby pozbyć się z „kieszeni” i przywrócić pewną utratę kości. Po przejęciu kontroli nad chorobą, trzeba odwiedzić dentystę co trzy miesiące zamiast sześciu miesięcy, jak to było kiedyś.

dalsze działania

Ludzie, którzy kiedyś zachoruje choroba przyzębia jest prawdopodobne, aby uzyskać nawrotom w przyszłości. Więc dla ciebie ważne jest, aby podjąć środki ostrożności i kierujemy. Większość ludzi, którzy mają już tę chorobę, nie czują bólu, aż choroba jest już w zaawansowanym stadium. Więc natychmiast skontaktować się z dentystą, jeśli występują pewne objawy: obrzęk dziąseł i zmieni kolor na czerwony, w tym krew zaczyna płynąć, zaczynasz dostrzegać, że usta brzydko pachnie, zęby stają się luźne i dziąsła są oddzielone od nich. Dobrym punktem jest fakt, że choroba przyzębia może być niemal całkowicie zapobiec. Wystarczy myć zęby dwa razy dziennie przez dwie minuty od pasty do zębów zawierającej fluor, a powinien przynajmniej raz w istocie nicią dentystyczną, a nadal nie zapomnij odwiedzić dentystę do regularnych kontroli i czyszczenia upewnij się, że masz zawsze zdrowe zęby.