278 Shares 1284 views

Nasienie w Moskwie, a zwłaszcza procedury ośrodki medyczne i najlepsze oceny. Gdzie poddanie spermogrammu w Moskwie

Przez długi czas stara się mieć dziecko z żoną, ale bezskutecznie? Żona nie ma problemów ze strony ginekologii, ale może masz? Aby ustalić, czy można być ojcem czy nie, trzeba przejść taką analizę, jako badanie nasienia. Z tego badania możemy określić zdolność plemników do zapłodnienia. Dziś dowiadujemy się w szpitalach publicznych stolicy lepszego analizowania i co trzeba wiedzieć, zanim przekaże płyn nasienny.


Co jest nasienie?

Badanie nasienia, które jest wynajmowane do określania płodności mężczyzn. Również dzięki tej analizie można zidentyfikować niektóre choroby narządów w silniejszej płci. Często spermogrammu przekazać tych ludzi, którzy stoją problemy z poczęciem.

Taki sposób postępowania nie jest przeprowadzane w szpitalach publicznych. Aby oddać materiał do nasienia tylko w prywatnych klinikach. W Moskwie, wiele z nich, a każdy z nich ma swoją własną cenę tego badania. Najlepsze ośrodki medyczne, które świadczą tę usługę dla ludności, są „Vitromed”, „CM-Klinika”, „MEDINKUR”, „Klinika rodziny”, „MedTsentrServis”.

W niektórych przypadkach?

Nasienie w Moskwie czy innego miasta mogą zostać nałożone w takich przypadkach:

– Aby zbadać przed operacją w strefie moczowo-płciowego.

– Jeśli istnieje podejrzenie niepłodności i musi być zainstalowana jego przyczyny.

– W celu zbadania przed IVF (zapłodnienie in vitro), lub sztucznej inseminacji.

– do diagnozowania i leczenia niektórych chorób urologicznych.

Preparat do procedury

Aby przejść analizę nasienia w Moskwie lub jakiekolwiek inne miasto w Rosji, trzeba starannie przygotować się do niego:

– 4 dni przed analizą, aby powstrzymać się od seksu.

– 7 dni przed badaniem nie można korzystać z sauny. Należy również zabezpieczyć się przed hipotermią.

– 3 miesiące przed przewidywanym terminem dostawy nasion, aby rzucić palenie, picie, biorąc antybiotyki i leki. Wszystkie te złe nawyki niekorzystnie wpłynąć na wyniki badań.

– Kilka tygodni przed porodem analizy, aby zmniejszyć obciążenie fizyczne do średniego poziomu.

– 2 tygodnie przed manipulacją przerywać przyjmowania suplementów i leków (za radą lekarza).

Warunki dostawy materiału

Nasienie w Moskwie czy innego miasta miały miejsce niezwłocznie po pobraniu nasienia mężczyzn. Przez masturbacji a następnie ejakulacji mężczyzny gromadzi materiał w specjalnym sterylnym pojemniku z tworzywa sztucznego. Wiarygodnego wyniku jest lepiej zrobić 2 lub 3 Analiza w ciągu 1 miesiąca. Fakt, że produkcja plemników w jądrach występuje w systemie przekaźnika. Początkowo pracuje jeden obszar połączony jest poprzez czas i kolejny, i tak dalej. D. Dlatego plemniki mężczyzny jest zawsze tam, ale jeśli pacjent podczas porodu analizy działa obszar problemu, to wynik może być ujemny. Dlatego ważne jest, aby analizować kilka razy.

Niektórzy ludzie zbierają materiał w domu, a potem przyniósł go do kliniki. Ale lekarze zalecają biorąc pobraniem nasienia w miejscu, w którym zostanie przeprowadzona analiza. Ponieważ ważność wyników badań można uzyskać jedynie w przypadku otrzymania materiału przed wysłaniem go na próbę, która odbędzie się nie więcej niż 1 godzinę.

Źle zbierania nasienia

– nie może by to płyn nasienny, który został zebrany w prezerwatywy. Faktem jest, że w tym przypadku będzie można znaleźć w elementach smarowych nasienia, które mogą zniekształcać wyniki badań.

– Nieodpowiednie Materiał do badań jest taki, który został zgromadzony w wyniku przerwania współżycia seksualnego.

– nadaje się na plemniki, które zostało opracowane wcześniej niż 1 godzinę przed analizą.

– Analiza wyników może być zniekształcony, jeśli człowiek na 3 dni przed badaniem nie zaniedbać następujące zalecenia:

  • On zajmuje się nadmiernego wysiłku.
  • Pił alkohol, palili, pili napoje energetyczne.
  • I jeść gorące i pikantne potrawy.
  • przeprowadzane w kąpieli lub wędrówki, na przykład chodzić na połowów pod lodem.
  • Analiza przeddzień chory nieżytowe lub choroby zakaźne, którym towarzyszy gorączka.
  • Doświadczony stres.

Wybór lokalizacji

Takie badanie nie jest we wszystkich placówkach medycznych. W wielu ośrodkach wytrysku tylko zaakceptować, ale sama analiza jest transportowany do innego laboratorium, gdzie jest prowadzone zwykłego laboratorium. Ale istnieją pewne kliniki, gdzie prowadzone są badania na miejscu, i przeprowadzić jego wąskich specjalistów – Embriolodzy.

– Ważne jest, aby zdać analizę nasienia w Moskwie w miejscu, w którym zostanie przeprowadzona analiza. W końcu, jeśli wytrysku jest wykonane w jednym ośrodku, a badania skierowane do innego pokoju, a przy transporcie nasienia będzie narażony na chłodzenie i wibracji. I to ma zły wpływ na wyniki badania. W rezultacie, mogą być mylące, ponieważ ilość żywych i aktywnych plemników jest znacznie zmniejszona.

– Analiza nasienia w Moskwie lepiej zrobić w placówce medycznej, gdzie człowiek będzie traktowany przez androlog. Jest to szczególnie ważne dla tych par, które chcą zdecydować się na IVF. Embriolodzy powinna zbadać spermę, aby określić swoje realne możliwości do zapłodnienia komórki jajowej. Eksperci mają więcej zaufania do analiz, które zostały wykonane bezpośrednio na ścianach swoich klinikach.

Nasienia: Moskwa. analiza cen

Wartość tego badania zależy od kilku czynników:

– Prestiżowa klinice.

– W regionie, w którym instytucja medyczna.

– kwalifikacje lekarza.

– Sprzęt, który jest używany do badań.

– Obecność w laboratorium instytucji medycznej.

W ten sposób, koszt nasienie może zmieniać się od 1200 do 2500 rubli.

Center for Reproductive technologii "Vitromed"

Ta klinika znajduje się przy stacji metra. „Pushinskaya” w Volokolamsky Proezd. 1A. Centrum Medyczne jest mały budynek 2-kondygnacyjny odnowiony i nowoczesny sprzęt. Chociaż kliniki i małe, ale w zależności od pacjentów wygodne, a lekarzy, którzy tam pracują – prawdziwych profesjonalistów. Instytucja ta zawsze jest wiele osób, które po prostu pokazuje, że ludzie są naprawdę robi się co do tego co jest tutaj. Ludzie, którzy są zaznajomieni z kliniki i lekarze zniknie więc pytanie, gdzie przechodzą spermogrammu w Moskwie.

Referencje o tej metodzie badania w klinice „Vitromed” jest zawsze dodatnia. Ludzie mówią, że wszystkie badania przeprowadzone w tej instytucji, są autentyczne. I to jest prawda. Po tym wszystkim, klinika posiada własne laboratorium, gdzie bada się plemniki. Dlatego też, jak tylko ręką na świeżym analizy ejakulatu natychmiast spada do przeglądu. Również w tym kliniki, pacjenci zgłaszali, że specjaliści pracują tam, aby pomóc parom mieć dziecko przez IVF (i zrobić to dobrze za pierwszym razem). Gdzie można uzyskać poradę i leczenie u lekarza ginekologa, piersi, w androlog a nawet psychologa.

Nasienie w Moskwie w klinice „Vitromed” ludzki koszt 1500 rubli. A wynik analizy pacjent otrzymuje na drugi dzień.

Zdrowie reprodukcyjne Centrum „CM-klinika”

Jest to kolejna instytucja, która znajduje się na stacji metra. „Białoruś”, gdzie można zrobić i uzyskać znaczącą fachowej opinii lekarskiej. Wielu ludzi wierzy, że jest to idealne miejsce, gdzie można zrobić analizę nasienia w Moskwie. Referencje tej klinice tylko potwierdzić, że specjaliści pracujący tutaj. I to dotyczy nie tylko lekarzy, ale również cały personel instytucji. Ludzie mówią, że w klinice uprzejmych menedżerów, terapeutów zajęciowych. Obsługa tej instytucji, według wielu użytkowników, jest zawsze na najwyższym poziomie. Przed dokonaniem analizy nasienia w klinice, lekarz jest zobowiązany do sprawdzenia i przesłuchuje pacjenta. Po tym, że wysyła mężczyznę do tej analizy. Jak zauważył przedstawiciele silniejszej płci, analiza nasienia odbywa się w komfortowych warunkach, a wynik można odebrać następnego dnia przez specjalistę. Według badania lekarz przypisuje skutecznego leczenia, dzięki którym wiele par są w stanie mieć dziecko.

semen koszt w tym konkretnym obiekcie jest 2100 rubli.

Sieciowe „MedTsentrServis” kliniki

Firma działa od 1995 roku. Sieć klinik ma 14 instytucji wielofunkcyjnych w Moskwie. Mężczyźni, że wykonane badania nasienia w środku, zauważył, że pracuje tam poważny lekarz, doświadczenie i wykształcenie, które umożliwi wiarygodne badanie i dostarczyć człowieka z problemami układu moczowo-płciowego.

Wiele osób uważa, że jest to najlepsza sieć klinik w stolicy. Wszystkie obiekty znajdują się w pobliżu stacji metra, dzięki czemu można do nich dotrzeć bez problemów. Przepracowane kliniki – dzień i noc, dużo pracy w weekendy i święta.

Jedyną wadą sieci tych instytucji jest to, że materiał do badań, są one transmitowane w niezależnych laboratoriach.

semen koszt klinice jest 1800 rubli.

Multidyscyplinarny ośrodek medyczny „MEDINKUR”

To miejsce znajduje się w m. „Aleksiejewskiej” w Pr. Mira, 105. Ten ośrodek powstał w 1988 roku. Ta placówka medyczna wykorzystywane rozwój nauki światowej w ostatnich latach. Wszyscy eksperci instytucji – lekarz najwyższej kategorii. Clinic Motto – „Perfect diagnoza = wysoka jakość wyników leczenia.” Wielu mężczyzn, pytany gdzie oddać analizę nasienia w Moskwie, nazwał go w centrum. Poziom cen jest dostępny w tej klinice. Zatem w analizie ejakulacie powinna zapłacić 1700 rubli. Ludzie mówią, że jest to jedna z niewielu klinik gdzie nie odnoszą się do osoby, co do torebki z pieniędzmi, ale jako pacjent ze swoimi problemami i doświadczeniami. Lekarze w tej instytucji opiekuńczych, zrozumienie, zawsze szuka wyjścia z trudnej sytuacji i znalezienie go.

Jest to ogromny ośrodek, który skupia takie biura jak ginekologii, andrologii, urologii, kardiologii, wenerologii, chorób wewnętrznych, mammologisty, USG i innych. Osoby te pochodzą z innych miast, aby uzyskać wysokiej jakości porad i takiego samego traktowania. Analizy w tym miejscu są prawdziwe.

Nasienia: Moskwa. Recenzje dla „Family Clinic”

Ten słynny wiersz prywatnych szpitali, który posiada 9 placówek w Moskwie i 1 w Riazaniu. Otworzyłem firmę 18 lat temu. Kliniki pomóc ludziom w każdym wieku, w głównych dziedzinach medycyny: chorób wewnętrznych, chirurgii, pediatrii, położnictwa, ginekologii. Szpitale mają wysoką jakość sprzętu. Obsługa w nich, według wielu osób, jest doskonała. Również ta klinika jest różne przystępne ceny. Niektórzy ludzie, którzy nie wiedzą, gdzie można tanio spermogrammu w Moskwie, patrząc na nich przez długi czas. I bardzo często wybierają je wyśrodkować „Clinic Rodzina”, gdzie nasienie będzie kosztować około 1200 rubli. Jest to najtańsza opcja z centrów medycznych, które ludzie wybrać najlepszy produkt.

wniosek

Nasienie w Moskwie – procedura, która jest wykonywana w wielu prywatnych klinikach stolicy. Jednak najlepsze zakłady, w których pacjent jest podane w rękach wiarygodnych wyników, są następujące: „Vitromed”, „CM-Clinic”, „MEDINKUR”, „Klinika rodziny”, „MedTsentrServis”. W tych ośrodkach medycznych otrzyma męską jakości opieki dla stosunkowo niewielkie pieniądze.