796 Shares 8233 views

Ssanie oleju: korzyści i szkody (opinie)

Uważa się, że aby pozbyć się niektórych chorób może być w przypadku, oczyścić organizm z toksyn. Zastosować leki, nie każdy może ponadto mają szereg przeciwwskazań, ale istnieją sposoby ludowe, które okazały się skuteczne. Jednym z nich jest ssanie oleju w godzinach porannych.


Ta skuteczna metoda pierwotnie wyciągnięte z książki G. Lysenko. Ta metoda jest bardzo prosta, jak wszystkie genialne w naszym życiu. Ta technika pozwala oczyścić krew z toksyn i pomaga w leczeniu wielu z najbardziej złożonych patologii. W tym artykule postaramy się powiedzieć, co jest unikalne ssanie oleju (korzyści i szkody będą również brane pod uwagę) i pokaże, jak prawidłowo przeprowadzić procedurę.

Kompozycja oleju słonecznikowego

Powiedzieć dokładnie, jak użyteczny skład pewnego rodzaju oleju, jest to niemożliwe, ponieważ można ją kupić w różnych miejscach. Kompozycja jest bezpośrednio zależna od tego, gdzie surowiec jest hodowana i sposobu jej leczenia. Jako część dużej liczby użyteczny dla organizmu witamin: A, D, B. Ponadto, posiada dużo węglowodanów, białka, minerały, lecytyna, garbniki. I tam fityny, co przyczynia się do poprawy procesu hematopoezy, wzrostu i rozwoju kości i prowadzi do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, wzmacnia system odpornościowy i poprawia metabolizm.

Ponadto, w ramach tego rodzaju oleju zawiera duże ilości kwasów tłuszczowych: nasycone i nienasycone. Ale zanim dowiedzieć się, co jest unikalne ssanie oleju (korzyści i szkody zabiegów dla ludzi zostaną opisane później), należy dokładnie wiedzieć, co cechą tej metody.

funkcje

Unikalna technika oczyszczania organizmu znana była przed wiekami. Jej istota polega na tym, że proces trawienia rozpoczyna się w jamie ustnej. Jest w ustach każda osoba istnieje kilka rodzajów gruczołów ślinowych: podżuchwowej, podjęzykowo i przyusznicze. Główną cechą ich pracy polega na tym, że doszło do wymiany i substancji w produktach krwiopochodnych. Ślina ma odczyn zasadowy.

Ilość krwi, która przechodzi przez prostaty w czasie ssania i gum, zwiększa się kilkakrotnie. Tak więc, istnieje przetacza na całym ciele energii i krwi poprzez rodzaj filtru, przy czym czyszczenie odbywa się.

Dlatego olej ssania (korzyści i szkody zostaną omówione później) pozwala chłonąć i wiążą wszystkie niepotrzebne i szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Metoda ta pozwala na:

 • Doprowadzić do normalnej pracy komórek.
 • Poprawiają przemianę materii.
 • Poprawy ochrony organizmu, co prowadzi do tego, że nawet rozpuścić nowotworów.
 • Leczyć dolegliwości serca.

 • Pomoc z zakrzepowe zapalenie żył, zapalenie korzonków nerwowych.
 • Leczenia chorób układu krążenia.
 • Leczenie chorób przewodu pokarmowego i innych patologii.

Należy również wspomnieć, że ssanie oleju prawdziwych lekarzy potwierdzi Pozwala nawet wyeliminować kieszenie starych patologii, które przez dłuższy czas nie może być zakłócony. może wystąpić tymczasowe pogorszenie ogólnie znacznie gorzej, że mówi, że stara dolegliwość została odkryta, które później staną się główną przyczyną choroby.

Nie jest zatem konieczne, aby od razu martwić i niepokoić, najważniejsze – nie rzucać procedurę i przejść do ich posiadania, w krótkim okresie czasu, stan zacznie się poprawiać. Najpierw oczyszczone tarczycę, a następnie wszystkie inne narządy.

Ale nie tylko ssanie oleju słonecznikowego, opinie lekarskie potwierdzają fakt ten pomaga pozbyć się poważnych patologii, są również skuteczne u innych gatunków.

Oczyszczanie ciała z olejem z oliwek

Nie tylko olej słonecznikowy służy do oczyszczania organizmu, także pokazał dobre wyniki i oliwek. Typ ten ma silny wpływ choleretic, co ma pozytywny wpływ na zmniejszenie pęcherzyka żółciowego i przewodów ujawnienia, który jest żółciowe. Ze względu na dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych, pomaga poprawić elastyczność naczyń krwionośnych i zmniejsza ich przepuszczalność.

Najczęściej, olej ten jest stosowany w dwóch przypadkach: jeśli konieczne jest tyle, ile to możliwe, aby oczyścić jelita i wątrobę. Ale warto pamiętać, że na oczyszczanie organizmu jest oliwa z oliwek , użyj tylko najwyższej klasy produkt. Im lepsza jakość oleju, tym więcej korzyści przyniesie człowiekowi.

Czyszczenie oleju rycynowego

Ssanie oleju, stosowanie produktu i szkód dla wielu oczywiste, może być przeprowadzone nie tylko ze słonecznika lub oliwy z oliwek, wykazały dobre wyniki, a Castor. Jego stosowanie jest wynikiem reakcji, która zachodzi w zasadowym środowisku dwunastnicy. Interakcje kwasu żółciowego i enzymu lipazy stymuluje tworzenie rycyny, który podrażnia śluzowej jelita oraz umożliwia utrzymania wody w organizmie. Warto również zauważyć, jest fakt, że olej rycynowy nie jest wchłaniana przez organizm, co ułatwia wydalanie kału. Efekt występuje po 2-6 godzinach od aplikacji.

Oczyszczanie ciała z oleju lnianego

Oczyszczanie oleju lnianego jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy mają szczególną wrażliwość żołądka i istniały poważne nieprawidłowości w układzie trawiennym. Główną cechą tego produktu jest to, że neutralizuje działanie nadmiaru kwasu żołądkowego. Olej ten jest szczególnie przydatny dla choroby wrzodowej żołądka, zapalenie jelit. powleka się ona z błony śluzowej żołądka i chroni je przed podrażnieniem, wpływ toksyn i wolnych rodników. Ponadto olej lniany doskonale wykazuje nadmiar płynów z organizmu, oczyszcza jelita toksyn i normalizuje krzesło. Oczyszczone powietrze oleju konieczne jest przez kilka dni bez przerwy.

Pomimo pozytywnych właściwości oliwy z oliwek i rącznika, wszyscy będą mówić o tym, co jest przydatne Ssanie oleju słonecznikowego, opinia pomoże lekarzom lepiej zrozumieć ten problem.

Jak przeprowadzić procedurę prawidłowo?

Procedura startu powinno być z tym, co jest dobre, czysty język. Lepiej jest kupić ajurwedyjski Cleaner – skrobak wykonany ze stali nierdzewnej. Ale jeśli nie ma takiego, to jest możliwe, aby dostosować zwykłą łyżką. W godzinach porannych, gdy żołądek jest całkowicie zniszczona, a to nie ma nic do jedzenia, bez wody, usunięcia płytki nazębnej z językiem. Po tym, to staje się jasne, nieprzyjemny zapach znika, ale najważniejszą rzeczą w tej chwili jest całkowicie otwarte strefy odruchowe, które są podobne do tych, które znajdują się na podeszwach stóp.

Na końcu języka „jest” mięsień sercowy, a następnie, jeśli pójdziesz w głąb ciała „są” płuc, śledziony, żołądka, pęcherza moczowego oraz u nasady – nerki. Gdy język jest oczyszczona, ssanie oleju rano, prawdziwe pacjentów i lekarzy zostanie potwierdzona, będzie o wiele bardziej skuteczne, ponieważ procedura ma pozytywny wpływ na układ trawienny i cały organizm.

Następnie trzeba wziąć doustnie jedną łyżkę oleju roślinnego. Jeżeli dana osoba nie jest choroba przyzębia lub zakażenia grzybicze jamy ustnej, jest bardzo dobra, aby dodać kroplę olejku eterycznego z grejpfruta. Procedura ssania powinna trwać od 15 do 20 minut. Ciecz która odbyła się w ustach i przeniósł się stale. Wciśnięty między zębami, można zrobić sobie przerwę i pozostawić na kilka sekund, olej sam, tak że płynęła na ustach, ale w każdym razie jest to niemożliwe do przełknięcia, ponieważ ma ogromne ilości toksyn i bakterii, a po spożyciu mogą powodować poważne powikłania , Jeśli podczas skurczu mięśni procedura przyszedł, to ludzie próbują zbyt trudne i po prostu trzeba odpocząć.

Po zakończeniu procedury, takie jak ssanie oleju, którego stosowanie jest już oczywiste, dla wielu ludzi, cała zawartość mierzei do toalety. Musimy wytrzeć usta serwetką, którą później wrzucony do kosza. Po tym, usta muszą kilkakrotnie spłukać ciepłą wodą, a jednocześnie mieć pewność, aby wypluć cały płyn. Jeśli nagle, z jakiegoś powodu chcą wypluć olej przed jego zakończeniem, można to zrobić, a następnie wybrać kolejną porcję i kontynuować.

Po zakończeniu zęby i usta dokładnie oczyścić pasta do zębów, szczoteczka wtedy powinno być dobrze oczyszczone.

Podczas wykonywania procedury lepiej?

Ssanie oleju słonecznikowego (używać go będzie jeszcze więcej) mogą być wykonywane kilka razy dziennie, jeśli wymagane jest leczenie. Leczenie nie powinno się rzucać w dobrym zdrowiu. Jako środek ostrożności, procedura powinna być przeprowadzona raz lub dwa razy – rano i przed snem. Za pierwszym razem najlepiej jest wykonywać na czczo, a kolejna procedura jest również przeprowadzane przed posiłkiem lub 3 godziny po jedzeniu.

Jeżeli prawo do wypluć olej po ssanie?

Jak już wspomniano, procedura prowadzi do tego, że olej ma zamiar dużą ilością toksyn i drobnoustrojów, więc powinien pluć do toalety i umyć wszystkim syf nie dostał z powrotem do organizmu przez ręce. Również po zabiegu, ważne jest, aby wytrzeć dobry usta chusteczką i wyrzucić go za bardziej wiarygodne. Dbać o siebie i swoją rodzinę, a nawet najmniejszy spadek może zaszkodzić nikomu, aw każdym razie, nie połykać oleju, nie wrócić ponownie wszystkie mikroorganizmy wewnątrz.

Korzyści z procedurą

Jak wynika z powyższego, bardzo szybko, pacjent może być utwardzana wielu chorób w wyniku takiego postępowania zasysania oleju. Korzyści i szkody (opinie mówią o dobrych wynikach) są oczywiste, ale chcę się skupić na tym, co organizm dostaje plusa. Laboratoryjne wykazały, że płyn, który osoba wyrzuca, zawiera duże ilości wirusa, gronkowce, paciorkowce, pierwotniaków, grzybów, bakterii i wiele innych, z których wystąpienia poważnych chorób. Pomimo faktu, że postępowanie odbywa się w jamie ustnej, krew oczyszcza się w całym ciele. To przeprowadza się korzystnie w takich patologiach jak:

 • choroby układu sercowo-naczyniowego;
 • dławica piersiowa;
 • ból i migrena;
 • bólu okolicy lędźwiowej;
 • zaparcia;
 • zapalenie okrężnicy i jelita cienkiego i okrężnicy;
 • nadciśnienie tętnicze;
 • alergie;
 • Zespół Reynauda;
 • zapalenie błony śluzowej żołądka;

 • ból otrzewnej;
 • zakażenie.

Ssanie oleju: szkoda

Jak już powiedzieliśmy, w trakcie tej procedury w wielu pacjentów centra otworzyły To stare rany. Odnosi się wrażenie, że olej sprawia, że gorzej, ponieważ stan pogorszył się tak, że jest tak skomplikowana, że wydaje się, że nic nie pomoże. Ale w tym czasie najważniejsze – nie wyrzucaj procedurę, a po dość krótkim okresie czasu, będzie lepiej. Wszelkie choroby, w ostrej postaci traktuje wystarczająco szybko – wystarczy kilka tygodni, ale przewlekła forma będzie wymagało długiego okresu – od 1 roku i do 3 miesięcy, ale po zabiegu pacjent czuje się świetnie.

Ssanie oleju słonecznikowego: przeciwwskazania

Warto pamiętać, że bez względu na to jak dobra procedura ssanie oleju słonecznikowego, ma przeciwwskazań:

 • wrzód żołądka i wrzód dwunastnicy;
 • biegunka;
 • niedociśnienie;
 • astenia;
 • psychoza;
 • zapalenie wątroby i trzustki w ostrej formie.

Ale wszystkie przeciwwskazania są względne, nawet w takie patologie nie są w ostrej postaci może prowadzić postępowanie, ale nie codziennie.

opinie

Dokładnie odpowiedzieć na pytanie, które przynosi ciało ssanie oleju, korzyści lub szkody towarzyszyć procedura ta może pomóc tym, którzy mają już czasu, aby wypróbować działanie to na siebie. Lekarze, którzy następnie leczenia swoich pacjentów, twierdzą, że efekt jest ogromny. Wielu pacjentów, nawet bardzo źle, odzyskuje swoje siły i zapomnieć, że dopiero od niedawna nie wiedzieli, jak żyć. Byli zadowoleni z wyniku terapii. Najważniejsze – nie odwracają się od zamierzonego toru, a jeśli jest już bardzo źle, nadal kontynuować procedurę do całkowitego wyleczenia.

Konsekwencje oczyszczania krwi są bardzo indywidualne. Każdy może poczuć coś nowego i czasem niezwykłego. Nawet nietradycyjne metody leczenia może przynieść ouschtimuyu korzyści dla organizmu.