896 Shares 7872 views

Stealth Cyklistów 410 Navigator „- wspaniały rower górski dla dzieci i młodzieży

Dziś, w dobie innowacyjnych technologii i nowoczesnego transportu, „Stealth Navigator 410” zajmuje poczesne miejsce wśród rower górski dla młodych talentów w dziedzinie kolarstwa. To niesamowite rower będzie niezawodny i wierny towarzysz nastolatków przez długi okres. Ze względu na jakość, niezawodność i funkcjonalność będzie zadowolić swojego właściciela i okaże się jazdą na ekscytującą i bezpieczną rozrywkę.


Oświadczenia o marce

Popularne nowoczesne etykiety, która specjalizuje się w produkcji jednośladów, to firma Stels. Ma pochodzenia rosyjskiego. Założyciel słynnej marki i jej legendarnych założycieli są braćmi Nachevkiny wcześniej zaangażowane we wdrażanie sprzętu rowerowego. Pojawienie się firmy na arenie międzynarodowej w 1998 r.

Jakiś czas po otwarciu działalności przedsiębiorczych młodych ludzi wziął brzemienną w skutkach decyzję, aby tworzyć własne produkty. Pierwszy zakład spółki powstał dopiero w 2003 roku. Według oceny nabywców, jeden z faworytów marki stał się model roweru „Stealth 410 Navigator”, który włączono wszystkie najbardziej potrzebne i funkcjonalne.

Cel i najważniejsze cechy

Rower „Stealth Navigator 410” skupia się na nastoletnich kategorii użytkowników w wieku od 9 do 12 lat. Wygrywa poradzić sobie nie tylko z doskonałej i gładkiej ścieżki asfaltowej, ale wiejskie i wiejskie ścieżki. Ten pojazd jest miniaturową wersją modeli rowerowych dorosły górskich w jego produkcji jest używany osprzęt marki Shimano.

Wielkość ramy jest zoptymalizowana do dojrzewania, które wynosi 15 cali. jest wykonana ze stopu stali nierdzewnej, przy czym pojazd ma lepszą wytrzymałość i jest łatwy do zwalczania wszelkich naprężeń. Konstrukcja roweru oznacza dostosowanie wysokości koła fotela i kierownicy, przez co zapewnia komfort jazdy. Pojazd amortyzacji, sprężyną elastomerową wtyk zamontowany na przednim kole. Zakrzywiony kształt koła rowerowego jest podłączona „Stealth 410 Navigator” doskonała zwrotność i obsługi.

Rower „Stealth Navigator 410”: opinie klientów, główne zalety i wady

Jak konsumenci odpowiedzieć o tym rowerze? Pojazd tego modelu, zgodnie z klientami i niezależnych ekspertów, jest dość niezawodny, wysokiej jakości i bardzo zwrotny. To zasługuje na najwyższe oceny i godne szacunku. Głównymi zaletami są velobayka stylowy, wytrzymałość i trwałość. gumy wysokiej jakości, możliwość regulacji kierownicy i wspaniały bębnowy dodatkowy komfort podczas długich podróży. Ilość biegów pozwala wykonywać żadnych manipulacji, a nawet działania sztuczek, które chcą duszę rowerzysta.

Dalsze zalety takiego pojazdu jako „Stealth 410 Navigator”, ma pewne wady z punktu widzenia konsumentów. Wśród nich ważne jest nieudana konstrukcja regulowane skrzydło, co nie wyklucza przedostawaniu się wody i brudu na plecach rowerzysty w deszczową pogodę. Istotną wadą tego pojazdu stoisk i wiele wagi, który jest wystarczająco duży do rąk dzieci.