89 Shares 7771 views

Wiszące WC Dama Senso Roca: opis, opinie

Jeśli kupiłeś nowy dom i rozpoczął naprawę w ulubionym lokalu lub domu, prędzej czy później będzie potrzeba wymiany instalacji wodociągowej. Po tym wszystkim, łazienki i pomieszczenia sanitarnego – nie jest to ostatnie miejsce w domu. A komfort i wygoda potrzebne wszędzie. Chociaż takie przedmioty codziennego użytku jak WC, pojawiła się niedawno, współczesny człowiek nie wyobraża sobie swoje życie bez niego.


I zawsze jest pytanie, która marka jest bardziej niezawodne, pewne trwałość hydraulika, który model najlepiej pasuje do Twojego wnętrza i dać poczucie kompletności? W tym przypadku, patrzeć w kierunku znanego producenta ceramiki sanitarnej z „Roca”.

Roca – jak wynika z tej nazwy?

Roca Grupa z Niemiec – jeden z największych producentów ceramiki sanitarnej w Europie, która jest zdobycie serc klientów z jakości produktów od ponad wieku. Ta grupa produkuje tak znane marki jak Laufen, Roca, Gala, JIKA "Akvaton", Santek, Poolspa. I zatrzymać w jego rozwoju, grupa ta nie będzie. Jedyną rzeczą, możesz być absolutnie pewien: kupując produkty od firmy Roca, można uzyskać najlepszą jakość, elegancję i wykwintne możliwość wyboru dokładnie, co przyciąga swoją wyobraźnię, dzięki szerokim składzie produkcji koncernu. Po tym wszystkim, „Rock” – hydraulika, który jest chętny, aby zadowolić wszystkich.

Firma Roca nadal zadziwiać konsumentów z ich nowych modeli ceramiki sanitarnej sanitarnej najwyższej jakości: zawieszenie i przysadzisty WC, bidet – podłoga i wisiorek, powłoka z instalacji na cokole lub syfon pokrywę, zlew wpuszczany. Stwierdził on bardzo wysoką kontrolę jakości produkcji na wszystkich fabrykach „Roca”. Sanitarny spełnia rygorystyczne wymagania norm europejskich ICO 9001.

Seria Dama Senso

Seria „Lady Senso” został opracowany w Hamburgu niemiecki projektant Johanna Gaspar.

Za swoją pracę otrzymał prestiżową nagrodę na wystawie we Frankfurcie, Barcelonie i Nowym Jorku. Pomimo swojej geometrycznie prawidłowej linii, cała kolekcja wygląda bardzo lekki i przewiewny.

Pod warunkiem, WC wiszące Dama senso Roca nie tylko niezawodny i trwały materiał – 100% porcelany sanitarnej, który piecze się w temperaturze powyżej 1200 ° C, ale przy stylu Hi-Tech, który wygląda kosmiczne telewidz. Będzie to kolejna zaleta na korzyść tej serii. Spokojny, prostokątny kształt i siedzenia, które powtarza kształt muszli klozetowej, aby ten jeszcze i niezawodne.

Cała seria „Rock Lady Senso” idealnie pasuje do każdego wnętrza, od klasycznego po nowoczesny. I przy czyszczeniu nie będzie miał zbyt wiele trudności, ponieważ podtynkowe nie zajmuje miejsca na podłodze. A jeśli nawet Podłoga wykonana jest ze złożonej mozaiki, narzut hydraulicznego – jedynej właściwej decyzji.

Ale ukryte za ścianą komunikacji? Musisz zgodzić się, wszystkie te rury nie dodać piękno i urok do swojej łazienki.

Wymiary „Dama Senso”

Wiszące WC Dama Senso Roca ma bardzo kompaktowe wymiary – 400 x 355 x 555 mm, co pozwala na dopasowanie nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Jednak, gdy nie, wybierając zapomnieć o instalacji, która jest zamontowana sanitarne, ponieważ będzie to ukryć za dodatkową ścianę, co zmniejsza przestrzeń.

Ze względu na fakt, że wiszące WC Dama Senso Roca popełnił klasyczny śnieżnobiały kolor, to doskonale pasuje do każdego wnętrza.

Podobnie jak wszystkie produkowane przez „Roca” ceramiki sanitarnej, ma wyjątkowy komfort, niezawodność i oryginalne wzornictwo. Seria „Dama” nie jest wyjątkiem. Jedyną rzeczą, która jest wymagana, – montaż instalacji.

plusk

Obecność specjalny system „Antivsplesk” pozwala uniknąć różnych incydentów, widzisz, jest bardzo nieprzyjemne. Brak półek oraz specjalny bias dodatkowo chronić osoby siedzącej przed zachlapaniem, eliminując jednocześnie zapach i wygląd niepożądanych zanieczyszczeń.

Wiszące WC Roca Dama Senso 346517000, dzięki swojej konstrukcji, daje swój pokój przestronny efekt zdrowotny. Specjalna powłoka zapobiega wnikaniu brudu, dzięki czemu produkt przez dłuższy czas być nienagannie czyste i piękne, jakby toaletowy został kupiony wczoraj.

Cechy montaż podwieszanego WC Roca do Dama Senso

Model ten wymaga zainstalowania instalacji, który jest sprzedawany oddzielnie. Było na niej, i zapnij nabycie zawieszenia. Ponadto, specjalny montaż instalacji dla tego modelu wyszukiwania nie jest konieczne, wszystko z najczęstszych systemu obecnie na rynku są idealne do instalacji, w tym takie światowej sławy jak Grohe, Geberit i innych. Jedną rzeczą do rozważenia przy wyborze instalacji, – istnienie kwestii horyzontalnej (ściany).

Chociaż szerokość instalacji 10-12 cm średnia, może wytrzymać obciążenie do 400 kg. Więc nie bój się, że struktura załamie się pod tobą.

Cechy spustowe

„Dama Senso” – wiszącej WC z podwójną umywalką, która pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić na wykorzystaniu wody. Bo z niego będzie można wybrać standardowy kolor – 3 lub 6 litrów.

Trzeba będzie po prostu naciśnij jeden z dwiema gładkimi przycisków do wyboru. Wydajny system myje pionowy płuczący Bowl nie jednego stabilnego przepływu i rozmieszczone wokół obwodu strumieni obręczy. Ten rodzaj spłukiwania nie tylko lepszej jakości, ale również stosunkowo niska.

Opcje

Wiszące WC Dama Senso Roca w swoim zestawie nie ma miejsca, należy zakupić oddzielnie.

Trzeba będzie tylko wybrać fotelik trzeba prosty lub podnośnik siedziska. Oczywiście, proste siedzenie jest znacznie tańsze, ale specjalny mechanizm gładkie opuszczanie pokrywy pomoże uniknąć takich problemów, jak pojawienie się mikropęknięć i uszkodzeń niedokładne opuszczając pokrywę. Jest to szczególnie ważne w domach, gdzie małe dzieci rosną. Głośne pukanie na okładce jest irytujące … Zgoda, warto rozważyć utworzenie jego komfort. Niezależnie od wybranej opcji, montaż modelu będzie zdejmowana i upewnij się, chrom, który sprawia, że pokrywa trwalsze.

Zamontowany silnik zaburtowy WC Dama Senso Roca zainstalować system na niezawodne i trwałe zamocowanie stopu metalu.

W wielu nowoczesnych produktów instalacyjnych możliwe jest łączenie dwóch funkcji – wc i bidet, niestety, w tym modelu konstrukcja jest po prostu niemożliwe, aby je połączyć. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z serii „Dama Senso”, bidet, będą musiały kupić oddzielnie.

opinie użytkowników

Ci, którzy mają już szczęśliwy wiszące toalety przez Roca jednoznacznie podkreślają oryginalność i nowoczesność konstrukcji modelu „Dama Senso”. Jest więc mało reprezentowane na rynku ceramiki sanitarnej wyrobów sanitarnych prostokątnym kształcie. Chociaż użytkownicy podkreślić, że koszt toalety nie jest najniższa, nikt nie żałował koszt. Wielu wspomina w swojej recenzji, że Dama Senso – WC, który ma dwa tryby rozładowania, chociaż są tacy użytkownicy, którzy Funkcja ta nie jest przydatna.

Ci, którzy kupili wiszące toaletowy „Dama Senso” z pokrywą, która posiada funkcję „podnośnik”, podkreślają wygodę jego obecności, chwalą ją i nie chcesz, aby przejść do tańszej wersji bez podnośnika. Oznacza to, że użytkownicy są absolutnie nie żałuję zakupu.

Producent jest tak pewny jakości swojego produktu, który gwarantuje, wiszące WC Roca Dama Senso „” przez 10 lat.