82 Shares 8456 views

System instalacyjny do toalety

Codziennie toalety zawieszenie typu stają się coraz bardziej popularne. I, oczywiście, nie na próżno, bo takie hydraulika ma niezwykłą konstrukcję daje jasność w pomieszczeniu i pomaga zaoszczędzić miejsce toalety o małej powierzchni. Jednakże prawo do ustanowienia takiego urządzenia jest dość trudne. Powodzenie zależy od tego, jak inteligentnie wybrany i zainstalowany system instalacyjny. To jest fundament, na którym opiera się cała struktura.

System instalacyjny: co to jest

Na początek zobaczmy, co jest system instalacyjny dla zawieszonego WC.

Urządzenie składa się z metalowej ramy, przez który pewnie zamocować wszystkie zawieszane elementy. System montażu pozwala na falshstenoy ukryć wszystkie komunikacji, który jest w zasięgu wzroku zostaną dokładnie ustalone wyłącznie z wc znajduje się przycisk spłukiwania ściennego.

Plusy i minusy

System instalacyjny do toalety ma następujące zalety:

• za pomocą ukrytych przewodów i zbiornik przymocowany hydraulicznego atrakcyjny wygląd;

• posiada wyposażenie o wysokiej jakości;

• oszczędność miejsca w toalecie i wizualnie zwiększa przestrzeń;

• ma dobrą izolację akustyczną;

• zapewnia higiena (podłoga pod miski ustępowej jest łatwy do usunięcia);

• Zawieszone modele można ustawić optymalnie komfortowe i wygodne dla wysokości człowieka.

Wady projektu obejmują:

• koszt stosunkowo wysoka;

• bardziej złożonej instalacji;

• Zastąpienie systemu wymaga demontażu wykończenia zewnętrznego.

Opcje

Struktura zawieszone lub squat WC składa się z kilku elementów. Podstawą do instalacji systemu jest wytrzymała rama stalowa, wyposażona w paski, które pozwalają na regulację wysokości i dokonać montażu na podłodze lub fundamencie przesuwnych.

Poza tym, że jest wyposażony w przycisk spłukiwania, spłuczka spłukać mocowanie, adapter na wymywanie kolanowego, izolacji akustycznej oraz zestaw uchwytów montażowych.

Wybierając instalację należy uwzględnić, że opakowanie nie zawsze jest kompletna. Dlatego konieczne jest, aby zakupić brakujące elementy w razie potrzeby.

rodzaje systemów

rynku budowlanym oferuje dwa rodzaje instalacji: Rama i blok.

Wybór systemu zależy od tego, gdzie budowa będzie stanowił obciążenia luzem.

Systemy instalacyjne Ramki są uważane za bardziej skomplikowane i są stosowane do montażu na zawiasach toalety w pustych ścianach gipsowo-kartonowych. Taka konstrukcja jest bardziej wytrzymała i ma wszystkie niezbędne do zabezpieczenia wyroby sanitarne i sobie. Systemy ramowe są umieszczone na podłodze lub fundamencie.

Montaż odbywa się za pomocą elementów mocujących, które są odpowiednio zamocowane do konstrukcji podłogi i ścianę. Jednak główny ciężar spoczywa na dolnej podstawy.

Struktura ramowa ma nogi, co pozwala na regulację wysokości. Aby zainstalować program może być zainstalowany nawet w kącie.

System Block – prostsze. Taka konstrukcja pozwala na montaż w zawieszeniu lub na zewnątrz WC. W tym przypadku mocowanie odbywa się tylko na głównych ścianach z kotwami, na której spoczywa ładunek główny. Zablokować instalację systemu są mniej kosztowne, ale wymaga cegły ogniotrwałej.

Flush Klucz: układ i wygląd

Obowiązkowe elementem jest przycisk równo. Jest to panel z tworzywa sztucznego. Oprócz swojego głównego celu, klawisz służy badanie właz. Przed zakupem ważne jest określenie miejsca jego lokalizacji, ponieważ równo System instalacyjny musi w pełni zgodne ze wzorem wybranego urządzenia.

Zarządzanie kluczami mogą być zarówno pojedyncze podwójne. Przy drugim rozwiązaniu można regulować zużycie wody, co pozwala na to, aby spędzić umiarkowanie.

Na podstawie specyfikacji, przyciski sterujące przemywać mogą być:

• podwójne umywalka (konwencjonalnej i ekonomiczny)

• system zatrzymania uderzenia gorąca (naciśnięcie przycisku powoduje zatrzymanie wypływu wody);

• bezstykowe (lub reagują ruchem przeszkodę z uwagi na czujniki podczerwieni).

Jak wybrać odpowiedni model

Przede wszystkim, wybór powinien uwzględniać renomę producenta. Firmy szanujący dać co najmniej 10 lat gwarancji na produkty sanitarne. a ona
To dotyczy nie tylko systemu instalacyjnego, ale także do wszystkich szczegółów uszczelki, uszczelki, rury i zbiornika. Dobry producent nadal produkuje elementy składowe nawet po model zostaje przerwane. Ponadto znanych firm zostały autoryzowane centra serwisowe wykonujących serwis gwarancyjny.

W sklepach można kupić instalację systemu, jak wraz z toaletą, a także oddzielnie. W tym ostatnim przypadku należy upewnić się, że instalacja jest w pełni zgodny z wyrobów sanitarnych.

Producenci i cena

Koszt i jakość zależy od producenta i wydajności. Oczywiście, na popularnej marce trzeba bulić, ale dostaniesz naprawdę wysokiej jakości i trwały produkt.

Największe zapotrzebowanie jest na towary takich znanych firm jak: Cersanit, Roca, Alcaplast, Geberit i Ideal Standard. Uznanie i miłość konsumentów wygrał systemu instalacji Grohe. Niemiecki producent od dawna znany z jakości i niezawodności produktów oraz instalacji sanitarnych zapewnia możliwość utrzymywania obciążenie do 400 kg.

montowanie

System wymaga instalacji doskonale prawidłowej instalacji, ponieważ to zależy od niezawodności i trwałości urządzenia. Ponadto projekt zostanie pochowany na falshstenoy, i dostać się do niej nie będzie łatwe. Dlatego producenci zwracając szczególną uwagę na każdej tulei i uszczelki, które, odpowiednio, jest wyświetlany na koszt systemu.

Montaż przeprowadza się w następującej kolejności:

1. projekt instalacji.
Początkowo precyzyjne oznaczenie dla identyfikacji wszystkich elementów złącznych i za pomocą stempla do wykonywania otworów pod nimi. Po zakończeniu instalacji z obowiązkowym metalu instalacja poziomowania w pionie i poziomie, a także jego ostatecznej konsolidacji.

2. Połączenie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.
Do tego celu wykorzystywane zachowując plastikowe zaciski, które naprawić rurę spłuczki i kanalizacji. Ważne jest, że wszystkie części są bezpiecznie przymocowane i uszczelnione. Pozwoli to uniknąć wycieku.

3. Montaż WC.
Dla instalacji wodno-kanalizacyjnych trzeba dokładnie dopasować przewody połączeniowe pomiędzy instalacją i toalety. Takie nietypowe elementy są dołączone do toalety. Rura spustowa jest montowany w odpowiednim gnieździe.

4. wykończenie zewnętrznej.
Po wybudowaniu pracy instalacja musi w budowie obejmy. W tym celu z blachy jest wykonana klatki, co z kolei osłonięte odporną na wilgoć płyt gipsowych. Po zakończeniu prac budowlanych jest urządzony materiał wykończeniowy.

Popularność wiszące WC gwałtownie rośnie. Są one cenione za komfort, praktyczność i reprezentacyjny. Jednak montaż systemów instalacyjnych wymaga doświadczenia i właściwego podejścia. Dlatego lepiej jest zwrócić się do specjalistów w zakresie projektowania instalacji.