333 Shares 6173 views

Baterie łazienkowe Vidima: przegląd i opinie klientów

Każdy dom posiada kran w łazience i kuchni, więc nie dziwi fakt, że popyt na te produkty jest bardzo wysoka. Wśród szerokiej gamy produktów oferowanych na rynku Vidima hydraulicznego marki bułgarskiej produkcji musiało smakować konsumentom.

Wysoka jakość produktu bułgarski producent

Przedsiębiorstwo, które produkowane Armatury łazience Vidima, przez prawie 100 lat. Przez cały ten czas wytwarzanych produktów otrzymanych od klientów ogółem wysokie oceny dla trwałości i jakości.

Przybliżona cena jednouchwytowe modeli kran Vidima «Orion” seria B4227AA – 3290 rubli. Wśród większości głównych producentów tego bułgarskiej firmy jest jednym z niewielu, który publikuje dane na temat swoich zasobów produkcyjnych. Wkłady ceramiczne są przeznaczone dla co najmniej 1 miliona cykli. Kupujący od razu zrozumieć, w przybliżeniu, ile będzie służyć miksera Vidima łazienkę z intensywnym lub umiarkowanego użytkowania.

W ogóle, Bułgaria znana jest z dokładnością do jakości dostarczanych towarów przeznaczonych na eksport. Wszystkie produkty, zanim zostaną przedstawione w „sądu konsumenckiego”, są testowane w specjalnych laboratoriach.

Firma Vidima utracie bramki pokonać konkurencję pod względem funkcjonalności i inne przysmaki. W tym przypadku nacisk położono na komfort i łatwość użycia, wszechstronny projekt i wykonanie ergonomii. Brak podświetlenia możliwe, chyba spokojnym i prostym wyglądem.

mikser cechy

Baterie kąpieli Vidima formowane za pomocą specjalnej techniki niezawodnego i trwałego stopu cynku i miedzi. Dzięki chromie produkt nie jest poddawany na korozję naprężeniową i działania środków chemicznych.

Czerpać korzyści z produktu, oczywiście, jest możliwe dopiero po operacji kontroli osobistej i długoterminowego, ale dla obiektywnej oceny i informacji zwrotnej od klientów może zrozumieć, co sprzęt Vidima.

wybrane kolekcje

Największą popularnością wśród kupujących Baterie łazienkowe Vidima następujących kolekcji:

  • Quadro. Najbardziej popularne seryjnie, gdzie oryginalny wygląd. Modele z obrotową wylewką i przełącznikiem prostownika. Wraz z mikserów prysznic akcesoria.
  • Uno. Nie mniej popularne modele z przełącznikiem jedną dźwignią.
  • Practik. Informacje zwrotne od klientów, ta kolekcja doskonale potwierdza jego praktyczne cechy, które producent mówi w tytule. W kolekcji znajdują się artykuły o siłowniki dvuhventilnye przełączników.
  • "Seva". Jest uważany za najbardziej ekonomiczne dla tego produktu.
  • "Tarner". Ta kolekcja wolą nabywców, którzy cenią komfort i funkcjonalność. Seria jest uważane za elitę.

To jest tylko zbiór najbardziej popularne wśród konsumentów, ale jeśli dotknąć głębszą analizę każdego modelu, możliwe jest, aby ogólny wniosek, że produkty Vidima są eleganckie i prosta konstrukcja. To pozwala, aby produkt uniwersalny, ale to nie o to chodzi. Producent zdecydował się zwrócić większą uwagę na jakość swoich produktów, a tym samym sprawiają, że dostępne dla wszystkich w cenie.

Które wybrać nabywców

Łazienka wykorzystuje podwójną mikser z prysznicem lub pojedynczy – na umywalce. Nowoczesne modele posiadają automatyczny system odcinający oraz termostat.

Uważane za najbardziej wiarygodne miksery są wyposażone płyt ceramicznych, które nie tracą na gładkiej rotacji czasu. Średnica toczenia wkład ceramiczny – 35, 40 i 47 mm.

Większość kupujących szukasz klasycznej wersji miksera bez zbędnych ozdobników i projektowanie mody. Wybór ten można łatwo wyjaśnić, ponieważ sprzęt sanitarny przeznaczony jest do pracy ciągłej i postępuj zgodnie z trendami mody dla wielu nierozsądne. Dlatego produkty marki Vidima stały się ulubieńcem Ludowej prawdziwe:

  • prosta konstrukcja;
  • rozsądna cena;
  • trwałość;
  • o wysokiej wydajności;
  • trzyletnia gwarancja.

Te cechy twierdził przez producenta i sprawdzone przez konsumentów.

Wszystkie zawory do łazienki Vidima wyposażony w kaskady aeratora, który umożliwia doprowadzenie wody stały strumień pod dowolnym ciśnieniem.

Ze względu na zaawansowany wiek producenta (ponad 70 lat) oraz rosnącego zapotrzebowania na produkty, możemy śmiało powiedzieć, wysoką jakość i niezawodność. Mikser nadaje się do montażu nawet przy niewielkim poziomie ciśnienia wody. Jest to jedyny przypadek, kiedy europejska jakość nie jest konieczne, aby przepłacać. W Rosji, firma posiada biura w Moskwie, Petersburgu i wielu innych miastach.

Co powiedzieć, opinie klientów?

Gdy istnieje wybór kupić czy nie wannowa Vidima, opinii konsumentów – jest praktycznie jedynym źródłem cennych informacji, który wspiera ludzi przy wyborze produktu. Dlatego nikt przegląd bez pełnego przeglądu nie będzie. Zaleca się przy zakupie sprawdzić nie tylko sam produkt, ale również opakowanie. Bo jeśli przewodowych torby do pakowania, oznacza to, że dane zostały zastąpione przez fałszywe, ale to nieuniknione problemy z wydajnością.

Przy wyborze armatura łazienkowa, wszystkie regulowane głównie przez takie cechy jak funkcjonalność, wysoką jakość, niezawodność i design. Weźmy na przykład modelu Vidima Retro. Instaluje w ciągu kilku minut, ma wszystkie urządzenia potrzebne do pełnego wykorzystania i instalacji.

Użytkownicy korzystają łazienka kran Vidima ten model ze względu na gładkich linii łodygi z prysznicem na dźwigu iz powrotem, a także jasnych zawory operacji zimnej i ciepłej wody. Ze brakuje, lub bardziej precyzyjnie, nabywcy żółć emitują ogrzewania zawór gorącej wody i mieszalnik hałasu pod silnym ciśnieniem. Ponadto, model ten wymaga dodatkowego filtra.

Naprawa kranów

Kupując produkt higieniczny, każdy użytkownik ma nadzieję na niezawodność i bezawaryjną pracę przez długi czas. Jednak nawet najbardziej ekskluzywny model może zakończyć się niepowodzeniem i ostatecznie wejdzie w ruinę, tak źle powiedzieć, że baterie Vidima do łazienki z prysznicem – trwałym produktem, który nigdy nie złamie, nawet z wszystkich ich cech jakościowych.

Ale nawet w przypadku awarii bułgarskich produktów producent wykazuje dobrą stronę. To, że naprawa miksera Vidima łazience można łatwo przeprowadzić ręcznie. Użytkownicy, że wystarczy przestrzegać zaleceń i instrukcji, aby prawidłowo demontować urządzenia.

Wybór nowoczesnego kupującego

Sądząc po opiniach, oczywiste jest, że współczesny konsument nie chce przepłacać za markę, sverhfunktsionalnost w której nie potrzebują, i długą gwarancją. Obecnie popyt na produkty o wysokiej jakości, niezawodny i uniwersalny design.

Każdy gospodarz lub gospodyni chce które funkcjonują gładko dekad mieszaczem do kuchni i łazienki, które nie wymagają szczególnej opieki.