398 Shares 5404 views

Wanny ze stali. Jak wybrać?

Dla wielu, w łazience jest niemal jedynym miejscem, gdzie można odpocząć po ciężkim dniu, aby przywrócić psychiczne i fizyczne siły, odpocząć i zrobić relaks. Zwłaszcza, ponieważ w tej chwili rozmiar i projektowania łazienek pozwalają korzystać z tego miejsca dla takich celów. Głównym miejscem w samej łazience należy bezpośrednio do łazienki. Więc wielkie pytanie jest tylko, aby nie popełnić błąd i wybrać najlepszy rodzaj łaźni, która będzie Ci odpowiadać pod każdym względem i spełniają wszystkie wymagania dla nowoczesnych specyfikacji.

Tak, spróbuj dowiedzieć się, w różnych kąpielach, istniejący rynek kanalizacji. Okazuje się, że w głównej kanalizacji sklepów oferuje trzy główne typy: akryl, oddanych wanny żeliwne i stalowe. Opinie konsumentów mówić wymownie o tym, że wszystkie te trzy typy popyt. Ale to, co jest znacznie trudniejsze do zrozumienia, ponieważ jest w różnych producentów. A także nie jest łatwo podnieść i kształt wanny, gdyż obecnie każdy sprzedawca może zaoferować szeroki zakres. I niekoniecznie kąpiel powinna być biała, do których wiele są przyzwyczajeni do naszego sootechestveniki. Kolor, kształt, materiał – to wszystko zależy od własnego gustu i budżetu.

Ale porozmawiajmy, to jest o materiale. Ponieważ kształt i kolor są bardziej do kategorii estetycznej, ale przez materiał, z którego produkowanego kąpiel, zależy od wielu rzeczy. W niniejszym dokumencie, Wanny stalowe będzie głównym przedmiotem naszego zainteresowania. Po pierwsze, musimy zwrócić uwagę wszystkie zalety, które mogą przekonać do zakupu tego wariantu. Bez wątpienia, jedną z głównych zalet (szczególnie jeśli masz chęć do zrobienia przy zakupie skalę łazienka bez kosztów finansowych) wycenia. Wanny stalowe są relatywnie tania, a przede wszystkim ich cena może się różnić w zależności od modelu konfiguracyjnego i, jak już wspomniano, od estetycznych rozkoszy. To jest nowoczesny rynek ceramiki sanitarnej jest gotowy zaoferować kąpieli stalowej o nietypowych kształtach (nie znane nam, prostokątny, a także w formie rombu, trapezu, półkola, i tak dalej. D.), jak również szeroką gamę kolorów (które można doskonale dopasować płytki w pomieszczeniu albo przeciwnie stanąć na jego tło).

Niska cena kąpieli stalowej jest określona przez fakt, że nie są one oddane jako żeliwa oraz produkowanych metodą tłoczenia. Stąd wynika, a następującą zaletę – ich masy, która jest gdzieś w 30-40 kg. Dlatego, transport i zainstalować zakup staje się o wiele lżejsze niż żeliwo. Wanny ze stali to dobry wygląd ponieważ emaliowane, który nawet do tego samego i chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. Negatywnych cech trzeba określić nieidealnym shumopogloschaemost, które jednak może być trochę rozwiązać przy użyciu pianki montażowej. Również ze względu na jego lekkiej konstrukcji jest uważany za nie bardzo stabilny i wymaga starannej pracy z elementów mocujących, bardziej szczegółowe uwagi podczas instalacji z takich gatunków jak wanien stalowych.

Rosja, jako jeden z producentów, przede wszystkim zwrócić uwagę na budżet ceramiki sanitarnej, z takim skutkiem, że jakość może cierpieć. Tak więc, jeśli spotkają się w kompletnych nóżek z tworzywa sztucznego jako wsparcie, to lepiej nie oszczędzać, i natychmiast porzucić takie zakupy. Wszakże, jak wiesz, skąpy płaci dwa razy. Aby zapewnić pełną stabilność, eksperci radzą, aby używać tylko wspornik metalowy. Trzeba też wspomnieć, że kąpiel stygnie szybko, jak również ogrzewane. Oznacza to, że ciepła kąpiel utrzymuje stal na pewno nie jest tak długo, jak akrylu. Innym kryterium, które trzeba zwracać uwagę – grubość ścian w kąpieli stalowej. Jeżeli grubość ta jest mniejsza niż 2,5 mm, istnieje duże prawdopodobieństwo, że produkt może odkształcać się i pęka szkliwa.

Jak można zauważyć, w stali kąpiele są charakterystyczne i zdecydowany plus, i niestety wady. A wybór zależy od potrzeb i upodobań nabywcy.