596 Shares 8618 views

Jak zbierać prysznica własnymi rękami

Obszar komfort w nowoczesnych apartamentów i domków mogą być nie tylko przestronne kanapa przed telewizorem, ale także łazienka, w której możliwe jest nie tylko do przestrzegania higieny ciała, ale również w celu osiągnięcia efektu terapeutycznego za pomocą duszy. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak zebrać kabinę prysznicową.


zalety

Nowe wzory takich kabin, które są obecne na rynku urządzeń sanitarnych, obfitej gamy. Dlatego konsumenci mają możliwość wyboru modelu, który najbardziej pasuje do klasycznych organicznie lub ultra-nowoczesnych wnętrzach ich łazienki. Ale niewielu kupujących wiedzieć, jak zebrać kabinę prysznicową. Najczęściej zaprasza ekspertów, co sugeruje, że instalacja tego urządzenia jest zbyt skomplikowane dla niewtajemniczonych. W rzeczywistości każdy gospodarz jest w stanie poradzić sobie z tym zadaniem – proces instalacji nie jest zbyt skomplikowana. Jeśli nadal jesteś zainteresowany na pytanie, w jaki sposób zmontować dostarczonej ze sprzętem prysznic, instrukcje, podaje szczegółowe wyjaśnienie. Takie urządzenie pozwala stworzyć w łazience najbardziej zróżnicowany klimat, aż do sauny. Pozyskanie go, głowa rodziny będą myśleć, jak zebrać kabinę prysznicową. Najbardziej zaawansowane modele prysznicem wyposażone w panele sterowania komputerowego LCD. Jak zbierać kabinę prysznicową jest tak „zaawansowane” modele, zwykły użytkownik nie może wiedzieć. Do przeprowadzenia takich prac lepiej zaprosić specjalistę.

Jak zbierać prysznic

Model bez skomplikowanych dla elektroniki mocy, aby ich własny, który będzie znacznie zaoszczędzić. Pre-instalacja powinna być wykonana w innym miejscu, upewniając się, że wszystkie części, elementy złączne, dokonać niezbędnych otworów. A następnie zacząć budować bezpośrednio w łazience, orurowany ścieki do kanalizacji za pomocą elastycznych węży. Zacząć budować zmontowane tacę z nogami, które wzmocnione na drewnianych barów. Potem sprawdził szczelność węża odpływowego. Kolejny etap – montaż paneli kokpitu, ogrodzeń i bram z prowadnic. Aby ustawić patelnię i szczeliwo silikonowe szkła i są stosowane. Gdy zespół powinien mieć świadomość słabych właściwościach metalu kabiny. Podłączenie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, wentylator, radio) są najlepiej pozostawić do elektryka. Na tym kończy się większość pracy. Po utwardzeniu materiałów mocujących zainstalowana na szklanych drzwiach uszczelki z regulowanymi górnych rolek, które są następnie umieszczone kołpakami z tworzywa sztucznego. Następny zestaw dachu kabiny, Głowa prysznicu, połączony podświetlenie, wentylator, głośnik i różne akcesoria: półki, lusterka i klamki. Ostatni etap – połączeniowe niezbędne komunikaty: prąd, kanalizacja, woda. Po przeanalizowaniu prosty montaż na wykresie powyżej, można nauczyć się montażu prysznica, która zapewni maksymalny komfort dla wszystkich członków rodziny, zapewnienie warunków higieny.