898 Shares 4631 views

Jak pozbyć się ciężaru lishego bez szkody dla zdrowia? Spróbuj oddzielnej żywności: cienkie i przeglądu podstawowych zasad systemu

Obecnie istnieją tysiące sposobów, diety i leków, aby pozbyć się nadwagi. Niektóre z nich są skuteczne, niektóre – nie. Ponadto, niektóre dodatki są szkodliwe, a nawet bardzo niebezpieczne dla zdrowia, a wyjątkowo menu niskokaloryczne – właśnie stres dla organizmu, przyzwyczajony do pełnego uzyskania białek, tłuszczów i węglowodanów. W tym artykule nie będziemy oferować regularne diety lub magiczne lekarstwo, które w ciągu tygodnia lub miesiąca, aby pomóc postroynet, ale należy zwrócić uwagę na alternatywę i, być może, jeden z najbardziej poprawnych wyborów, aby pozbyć się nadwagi – oddzielne posiłki. Recenzje schudła, podstawowe zasady i zalecenia czytaj dalej. To nie jest jakiś specyficzny menu i cały nowy trend, który został zaprojektowany, aby zmienić swoje poglądy na temat tego, co zwykle jeść na jedzenie. Jako takie ograniczenia dotyczące poszczególnych produktów nie są, nie może być wszystko – i to jest dobra wiadomość, ale musimy solidną wiedzę o tym, jak łączyć ze sobą lub tym naczyniu.


Oddzielne odżywiania: Opinie schudła i podstawowe zasady systemu

Jak pokazuje praktyka, oraz reakcje tych, którzy już stosowane lub zastosować się do zaleceń wymienionych poniżej, za pierwszy miesiąc, można schudnąć 4-6 kg. Po tym, Twoja waga spadnie nieco wolniej, aż do momentu osiągnięcia normalnych wskaźników. Oczywiście, można by pomyśleć, że „głód” dieta daje podobny wynik na 2-3 tygodni, ale faktem jest, że, co do zasady, spadła w krótkim czasie kilo tendencję, aby przejść z powrotem do tego samego, istnieją znaczne ograniczenia w wyborze produktów, ale recepty rozdzielić żywność dla utraty wagi – jest nam znane wszystkie składniki, tylko starannie dopasowane do siebie. Oznacza to, że jeśli chcesz, powiedzmy, wołowina – jeść wołowiny, ale nie z ziemniakami lub kaszą, i zielone warzywa. Jeśli wolisz makaron – może być i, ale tylko z oliwą z oliwek zamiast sosu „Bolognese”. Poniżej przedstawiono podstawowe zasady i reguły taką mocą:

 1. Kwaśne pokarmy i pokarmy bogate w skrobię jeść w różnych momentach. Oznacza to, że nie można mieszać w jedno danie ziemniaki, chleb, fasola, i tak dalej z owoców cytrusowych (pomarańcze, cytryny, mandarynki), a także pomidory.
 2. Jedz pokarmy białka i węglowodanów w różnych momentach. To – Złota zasada dla tych, którzy praktykują oddzielenie władzy. Recenzje często schudła właśnie w oparciu o fakt, że wyróżnia się między wykorzystania protein (mięso lub owoce morza, jaja, sery, orzechy, i tak dalej) z pokarmów zawierających duże ilości węglowodanów (ten ze zbóż, makaron, ziemniaki, fasola, pieczywa ).
 3. Zaleca się, aby stosować tylko jeden rodzaj pokarmu białkowego naraz. Wydawałoby się, że białko – jest cały biały. Ale w mięsie, rybach, jajach i tak na nim jest jeszcze inny, i nie powinny być mylone ze sobą. Oznacza to, że jeśli chcesz zjeść na stek i kawałek sera, najlepiej jest wybrać coś, jedno z tych nazwisk.
 4. Staraj się jeść pokarmy, które są bogate w białka, a te, które zawierają kwas, w różnych momentach. Oznacza to, że gulasz wołowy jest całkiem możliwe, aby dodać sałatkę z zielonych warzyw, ale z pomidorów lepiej wstrzymać.
 5. Tłuszcze i białka nie powinna być spożywana razem, ale oddzielnie. Oznacza to, że każdy z oliwek, czy masła lub warzyw, mięsa, jaj i tak dalej nie trzeba połączyć (teraz tylko pamiętać te zasady, a tabela poniżej, aby dodać jasności i ostatecznie wyjaśnić zasady oddzielnym zasilaniem).
 6. Produkty bogate w skrobię i cukier powinny również mieć w różnych momentach. Oznacza to, że po tej reguły, w kasze, ciast i słodkich ziemniaków jest nic nie można dodać.
 7. Ale pamiętaj: mleko, arbuz i melon – z niczym produktów niestosownych. Biorąc je być oddzielone w czasie od spożywania innych pokarmów i wymieszać je z czymkolwiek innym naprawdę nie jest zalecane.

A teraz niech nam wyraźnie zobaczyć, jak współdziałać ze sobą lub że żywność:

Produkty Tabela do oddzielnego dostarczania

Nazwa produktu

(Jego porządkowa

Liczba ta jest używana w sąsiednich kolumnach)

( "-" – brak kompatybilności

„+” – dobra kompatybilność

"0" – neutralna kompatybilność)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. mięsa lub ryby, drób + 0
2. Produkty zbożowe i impulsów 0 + 0 + +
3. masło i śmietana 0 + + + +
4. Olej roślinny + + + 0 + +
5. Cukier i słodycze +
6. chleb i ziemniaki 0 + + + +
7. Kwaśne owoce i pomidory + + 0 + 0
8. słodkie owoce, suszone owoce 0 0 + 0
9. Zielona lub nieskrobiowych warzywa + + + + + + + + +
10. skrobię warzywa 0 + + + + 0 0 +

Oddzielne odżywiania: recenzje schudła

W ogóle, podobnych zasadach, niektórzy dietetycy i lekarze zalecają, aby trzymać się przez całe życie dla zachowania zdrowia. Ale ci, którzy skorzystali z nich w celu zmniejszenia masy ciała, mówić o ich skuteczności i łatwości użytkowania. A co najważniejsze, można schudnąć, jedząc ulubione potrawy.

Na przykład, tutaj można przygotować tę niezwykłą sałatki, podejmują:

 • 150 g gotowanej piersi kurczaka;
 • 1 kiwi;
 • pół mango i grejpfruta;
 • trochę cukru, kilka łyżek soku z pomarańczy i cytryny;
 • 1 łyżka. l. Krem do napełniania i pieprzu.

krajalnica, owoców, czysty, wyciąć i zebrać sok. Zmieszać wszystkie składniki w misce, wlać mieszaninę śmietany, cukier, sok pomarańczowy. Pod koniec tego dania można posypać czarnym pieprzem. Ta sałatka białko być kompletny posiłek, jego kalorii jest 320 kcal. Sporo, ale ponieważ korzystaliśmy tylko łączyć ze sobą elementów, to danie może być jednym ze składników diety oddzielnie.