173 Shares 3686 views

Aby dowiedzieć się, jak zwiększyć siłę uderzenia

Aby móc wstać dla siebie, to nie ma potrzeby badać jakąś technologię „energia”, aby zwiększyć głośność w siłowni trenować swoje mięśnie i siłę duchową. To wystarczy, aby dowiedzieć się, jak zwiększyć siłę uderzenia, a następnie rozwijać swoje zdolności do takiego stopnia, że ktoś zmuszony do walki z agresorami w ciągu kilku minut i zawsze kończyło się z wygranej.


Knockout i drugie prawo Newtona

Aby przyspieszyć zwycięstwo w walce wręcz, powinien nauczyć się bić tak, że wróg nie jest już w stanie kontynuować walki. Odpowiadając na pytanie „jak zwiększyć siłę uderzenia,” Przypomnijmy, że moc jest iloczynem dwóch składników: masa i przyspieszenie. Dlatego pchania lub kopnąć rozwój mocy zależy od zdolności do kontrolowania ciała. Przed zwiększyć siłę uderzenia podczas treningu, trzeba pamiętać, jest to, że inercja strajku powinno rozpocząć z palcami i osiągają maksimum przy kostkach. Jednak szybkość – to nie wszystko. Strajk jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces bez silnego cech energetycznych. Dlatego kwestia należy podchodzić kompleksowo. A jednak, rozwój siły i prędkości na podstawie treningu fizycznego. To sugeruje, że oprócz tych cech należy również wzmocnić swoją wytrzymałość, poprawiają zwinność i szybkość.

Jak zwiększyć poncz

Najprostsze ćwiczenie, które pomoże w sytuacji awaryjnej nie stracić twarzy – jest, oczywiście, push-up. Mogą robić obie pięści, a na dłoniach. W tym ostatnim przypadku zaleca się odrywać rąk od podłogi i uczynić bawełny. Aby przygotować mięśnie do potężne szarpnięcie pomóc mahi z hantlami. Jak zwiększyć siłę uderzenia, jeżeli sprzęt sportowy nie są w pobliżu? W tym przypadku będzie to pomóc tzw „cień boksu”. Pomimo faktu, że wieje do wyimaginowanego wroga może wydawać się śmieszne, ale naprawdę daje bardzo dobry wynik. W celu oceny szybkości, można kopać papieru wiszące dopóki nie pęka. Jeśli z czasem zacznie ona okazać się za pierwszym razem – to jesteś na dobrej drodze i wkrótce osiągnie swój cel. Dodajmy, że siła uderzenia jest w dużej mierze zależy od jego dokładności. W celu rozwijania zdolności do odczuwania dystansu, nauczyć się bić tak, że pięść zatrzymała kilka milimetrów z gazety lub na ścianie.

Jak zwiększyć siłę rzutu

Potężne ręce – to na pewno dobre, ale jeśli masz dobrą rozciągliwość i silne nogi, możliwe jest, aby walczyć z którymkolwiek zawodnikiem, niezależnie od jego stylu. Jak rozwijać siłę oddziaływania swoich kończyn dolnych? Oczywiście, jogging! I można to zrobić bez ważenia i urządzeń dodatkowych. To ćwiczenie nie tylko sprawi, nogi silniejszy, ale również wzmocnić układ krążenia i układu oddechowego, które ostatecznie mają pozytywny wpływ na wytrzymałość. Jeśli ulica jest zła pogoda, można użyć gumki związany jeden koniec do jego kostki. Ciągnąc nogę podnosi się na bok i do przodu. Dobry efekt jak na rowerze z lekko odchylony do tyłu ciała. W tym przypadku, siedzisko musi być na takiej wysokości, że stopy i nogi całkowicie prostowania. Ta sytuacja jest całkowicie ciśnienie na nogach przez cały odległości dojazdowej.