367 Shares 4440 views

Domowy generator wiatrowy, aby zapewnić energię elektryczną do domów

Obecnie dość często wykonane domowy generator wiatru, zdolnej do pełnego spełnienia specyficzną strukturę elektryczną. Ludzkość nauczyła się do wytwarzania energii elektrycznej z wykorzystaniem energii wiatru, przez długi czas, więc z czasem zgromadziły pewną wiedzę w tworzeniu takich urządzeń. Jednak zanim to musiałem iść na własnej skórze, z dużą ilością błędów i gaf. Powinieneś wiedzieć, że w różnych porach roku warunków pracy są znacząco różne. Człowiek, który postanowił stworzyć domowy generator wiatru musi być gotowy w nagłych przypadkach, takich jak huragany.


Wybór między koniecznością dokonania opcji poziomej lub pionowej. Drugim z nich jest uważana za najbardziej proste, gdy ma ona wydajność usuwania silnym wietrze. Poza tym jego równoważenia odbywa się o wiele łatwiejsze. Potężne roboty turbina wiatrowa będzie mieć imponującą masę i stosunkowo dużą średnicę koła wiatrowego. Przed rozpoczęciem pracy, należy upewnić się, że wszystkie podstawowe części będą w stanie dokładnie odtworzyć. nie powinny być wykorzystywane do proponowanej konstrukcji baterii, przeznaczony do samochodu, ponieważ nie mogą one trwać przez długi czas, a są wybuchowe.

Budując domowy generator wiatru, trzeba najpierw wykonać fundament w trzech punktach prawidłowej wielkości, podając wszystkie szczegóły dotyczące klimatu i gleby. Masztu turbiny wiatrowej jest zamocowany na tydzień po wylewanie betonu, aby nadać mu konieczną wytrzymałość do wybierania. Istnieje również opcja mniej wiarygodne, obejmujące instalację masztu bezpośrednio do gleby, stosowanie rozciągania. Następny jest wykonywana średnicy wirnika, która zależy od średniej rocznej prędkości wiatru. W niektórych przypadkach, bardziej efektywne wykorzystanie dużego rotora.

Wszelkie self-made turbiny wiatrowe powinny mieć noże, które mogą być wykonane z tradycyjnych beczkach. To jest zwykle podzielony na cztery równe części, za pomocą środka markera i taśmy. Ostrza do cięcia przyszłe trzeba bułgarskie lub Nożyce. Następnie wytworzony w ten sposób jest zamocowany do generatora beczki. Regulacja obrotowa będzie zależeć głównie od dokładności położenia śrub. Ostrza są po prostu składane w przeciwnych kierunkach od dołu. Tak więc, zwykły wachlarzyk. W ostatnim kroku przewodów udających się do łańcucha.

Jak robi domowy generator wiatru? Wszystko zaczyna się ostrzy, napędzany przez potężne prądy wiatrowe. Energia ta poprzez wał wirnika, jest przesyłany do generatora, konwersja energii mechanicznej na energię elektryczną. Należy rozumieć, że wzrost w wysokości masztu ułatwia uchwycenie ruchu przepływy powietrza. wzrost produkcji energii w przybliżeniu w połowie, to znaczy czasem zauważalny wzrost. Z tego wynika, że dość wysoki maszt jest w stanie wyeliminować negatywny wpływ budynków i drzew.