304 Shares 8964 views

Jak zrobić współpracy prąd z rękami? Zalecenia i podstawowe zasady

Aby dodać zdolności i sprawiają, że silnik jego samochodu cichego dźwięku, zalecane jest, aby prąd do współpracy z ich rąk. Proces nie jest trudne, gdyż taka konstrukcja tłumika jest prosta.


Jego celem w pojeździe następujący. Współbieżnego pierwszy otrzymuje gorącego gazu, która opuszcza silnik. To on pomaga zapewnić, że nie jest świeże powietrze. Ale taki system prędzej czy później trzeba zmodernizować i poprawić wersję fabrycznego układu wydechowego, które odniesieniu do:

  • zwiększenie mocy silnika przez kilka koni mechanicznych (Professional silnika będzie mógł dodać więcej niż piętnastu);

  • podając jego praca jest bardziej szlachetny i poważny dźwięk (można nawet wybrać dźwięk jest bardziej podoba).

właściciel samochodu, a zatem nic innego, jak tylko zrobić prostej przez tłumik rękami.

Należy jednak mieć na uwadze, że wszystkie gazy (dwutlenek węgla, węglowodory, tlenki dwutlenku azotu, siarki, etc.) mają wysoką temperaturę i wysoką prędkość. Dlatego też, jeśli przepływ naprzód robić z rękami, a następnie jego ciało i rury trzeba wybrać najbardziej odporne na ciepło. Przejdźmy do produkcji.

Zaleca się, aby wybrać regularne stary tłumik oraz dwie rury o różnych średnicach. Ponadto trzeba wypełniacz (absorbera hałas).

Zaczynamy od ściany tłumika starannie wyciąć i wyciągnąć że jest w środku. Wziąć rurę, która ma mniejszą średnicę, podczas gdy w tym samym czasie całkowicie pokrywa się z rury tłumika. Zrobić dziurę w miejscu, w którym rura zostanie włączone. Gotować, a następnie zgrzać sekundę. Jego długość musi wynosić co najmniej jeden metr i dwadzieścia centymetrów średnicy -. Teraz można wstawić je w starym budynku i warzenia po obu stronach.

Następnie, na powierzchni tłumika należy owinąć ognioodporny materiał izolacyjny rury górnej pokrywy za pomocą arkuszy stali nierdzewnej. Końce i długość nią zrobić okrążenie o pięć centymetrów. Zaleca się owinąć, a następnie owinąć wokół wszystkich boków.

Ostateczny dotyk, po dokonaniu współpracy prąd własnymi rękami, będzie spawać zaczepy do uchwytu, a następnie zainstalować ją na swoim miejscu.

Oprócz modernizacji układu wydechowego samochodu, spróbuj przepływ naprzód na skuterze z rękami. Aby to zrobić, należy zdjąć tłumik i ochrony plastik. Z pomocą hacksaws należy wyciąć go do samego końca, w kółko. Piłowanie nie zaleca ostrożność, aby zniszczyć „wnętrzności”. Podnieść temperaturę do spawania i wiercone. Z młotkiem wbić w ścianę tylną, aby uzyskać perforowaną siatkę. Dalsze nich wytwarzać centralną rurkę i przyspawać. Średnica rury i długość tłumika wpłynie dźwięk spalin.

Teraz, aby blokadę do siatki. W tym celu, rurę ze stali nierdzewnej spawania odpowiedni zacisk wielkości oczek i w środku. Po przeciwnej stronie jego rurki blokującej, która będzie wyjściowego. Dostępna przestrzeń pomiędzy obudową i ciasnych siatka z włókna szklanego nacięcia lub wełny kaolinu. Powierzchnia rury nawinięcie materiału opóźniającego palenie.

Stawiamy tłumik całkowicie i sprawdzić jego działanie. Mamy oczyścić, odtłuścić, a miejsce połączenia są uszczelnione farbą żaroodporną szczeliwa i farby. Teraz można zamontować go na skuterze.

Jest to konieczne, aby prąd współpracy z rękami poprawnie, jako układu wydechowego w pojeździe znajdującym się pracować z tłumika fabrycznego. Wykonując tę pracę poprawnie, właściciel staje się właścicielem nie tylko od prędkości maszyny, ale również wyjątkowy. Dlatego przeprowadzenie takiej modernizacji jest popularność wśród kierowców.