219 Shares 7332 views

Gdzie w rejestratorze iPhone głos? Uczą się robić notatki na iPhonie

Coraz więcej ludzi interesuje się gdzie iPhone rejestratora głosowego. Ten smartphone firmy Apple zdobył serca wielu. Ale z nim pracować, aby móc. Dlatego też, nawet niektóre proste czynności powodują trudności. Czy istnieje ogólny dyktafon na iPhone? Dlaczego muszę tę aplikację? Jak z niego korzystać? Odpowiedzi na wszystkie te pytania zostaną podane poniżej. W rzeczywistości, wszystko jest o wiele łatwiejsze niż się wydaje. Zwłaszcza jeśli nie zamierzasz przesyłać i odtwarzać nagrane pliki na komputerze.


opis

Przed myślisz o tym, gdzie iPhone dyktafon, trzeba zrozumieć, jaki rodzaj zastosowania. Jest możliwe, że program nie jest domyślny w systemie operacyjnym.

Recorder – aplikacja, która pozwala stworzyć swój własny rekord telefonicznie. Program został wpisany na listę standardowych narzędzi systemowych. Pełni funkcję rejestratora prawdziwy głos. Można tworzyć i odtwarzać swoje nagrania na iPhone. Aby utworzyć ścieżkę za pomocą wbudowanego w urządzenie mikrofonu.

Ale gdzie w dyktafonie iPhone? czy jest początkowo w telefonie? Tak, to narzędzie jest dostępne. Najważniejsze – aby wiedzieć, gdzie szukać.

pokaz

Teraz mówimy trochę o miejscach, w których program może być zlokalizowane. Ona, jak już wskazano powyżej, zawarte w wykazie zamieszczonym w domyślnej aplikacji na iOS.

Gdzie w rejestratorze iPhone głos? Model 5S lub jakakolwiek inna – to nie jest tak ważne. Często zdarza się, że większość z „jabłko” smartphone posiada przydatnych aplikacji na wyświetlaczu.

należy najpierw wyszukać odpowiednią ikonę na pulpicie. Zazwyczaj ta ikona mikrofonu. Na przykład, ikona niebieskie lub czerwone. Najwięcej użytkowników powiedział, że jest on, byli w stanie znaleźć program studiował pulpit.

teczki

Ale to tylko jedna opcja. Zastanawiając się, gdzie w iPhone dyktafonu, osoba musi być gotowa do wyszukiwania aplikacji w głąb gadżetu.

Czasami na pulpicie iPhone, nie ma odpowiednią ikonę. Ale to nie znaczy, że nie ma dyktafon. Prosta aplikacja nie jest wyświetlany. W tym przypadku zaleca się, aby wyszukać foldery w urządzeniu.

Gdzie jest rejestrator w iPhone? Wszystkie standardowe aplikacje można znaleźć w aplikacjach. Tutaj zaleca się, aby spojrzeć na temat proponowanej treści. Jeśli pierwotnie przewidziany dyktafon, oddzielny folder zostanie przypisany do niego przez system operacyjny.

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że konieczne jest, aby znaleźć folder „Update”. Gdzie można go znaleźć w iPhone? To jest taki sam jak Applications. Fakt ten należy wziąć pod uwagę wszystkie właścicielom „jabłko” telefonów.

poprzez AppStore

Charakterystyczną cechą nowoczesnych smartfonów jest to, że nawet standardowe aplikacje można zainstalować jako osobny program, pobrane przez użytkowników. To jest normalne. Często te narzędzia zapewniają dodatkową funkcjonalność do różnych zastosowań. Dyktafon nie jest wyjątkiem. Istnieją różne interpretacje jego iOS i więcej!

Gdzie w rejestratorze iPhone głos? Jeśli chodzi o zastosowania samodzielnego zainstalowany, możliwe jest wykrycie go w specjalnie stworzony do katalogu z programem. Ale gdzie się on znajduje?

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób aplikacja została pobrana. Jeśli nagrywarka jest ustawiona poprzez AppStore, można go znaleźć w folderze Aplikacje, znajdującej się w telefonie komórkowym. Znajduje się on pod var folderze mobilnym. Najlepiej jest znaleźć menedżera plików użycie.

Cydia

W przypadku, gdy rejestrator w iPhone 6? Jak już wspomniano, konieczne jest, aby spojrzeć na pulpicie. Nie będzie ikona mikrofonu. To jest rejestrator. Jeśli nie chcesz korzystać z „native” aplikacji, można pobrać opcję bardziej wszechstronny. Na przykład, poprzez Cydia. To narzędzie pozwala na pracę z trzaskiem „jabłko” telefonów.

Gdzie mogę znaleźć dyktafon, zainicjowany za pomocą Cydia? To wystarczy, aby przejść do adresów prywatnych / var / zapas. Tutaj trzeba znaleźć folder Applications, aw nim – dyktafon. Z tego wniosek, zostanie on przydzielony oddzielny dokument. Dokładna nazwa zależy od nazwy programu.

menu główne

Zainteresowany rejestrator iPhone 6? Gdzie jest wniosek, jeśli został zainstalowany na własną rękę? Oprócz proponowanych scenariuszy, niezależnie od wersji „jabłko” gadżetu można szukać pożądanej użyteczności gdzie indziej.

Jeśli rejestrator (płatne lub bezpłatne – nie jest tak ważne) został ustanowiony niezależnie przez użytkownika, aby szukać jest łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy odwiedzić główne menu urządzenia. Tu można zobaczyć wszystkie dostępne narzędzia i ustawienia. Wszystko co musisz zrobić to dokładnie przestudiować ikony – wśród nich koniecznie zostaną pobrane i zainstalowane nagrywarki.

nagrywanie

Teraz jest jasne, gdzie można znaleźć aplikację interesujące nas. Ale jak go używać? To pytanie budzi także wiele pytań, niektóre smartfonów właścicieli.

Aby dowiedzieć się, gdzie w rejestratorze iPhone głosu, można tworzyć własne wpisy. W przypadku domyślnej aplikacji dla iOS algorytmu działania ogranicza się do następujących manipulacji:

  1. Kliknij na ikonę z mikrofonu lub, aby uruchomić program z odpowiedniego folderu.
  2. Aby rozpocząć nagrywanie, naciśnij przycisk z czerwonym kółkiem. Można użyć centralny element kontroli na zestawie słuchawkowym. Wstrzymać i kontynuować prace podobnie aktywowane.
  3. Ponownie nacisnąć czerwony przycisk, aby zatrzymać tworzenie torze. Kliknij przycisk „Finish”.

To wszystko. Po zainstalowaniu uniwersalnym dyktafony algorytm działań będzie nieco inny tylko. Cała ta wiedza jest wystarczająca, aby tworzyć własne nagrania na iPhone i odtwarzać je bezpośrednio na urządzeniu.