603 Shares 1880 views

Krokomierz na „Android”: co wybrać?

Krokomierz – program przeznaczony do liczenia kroków. Początkowo był on używany przez sportowców, ale dziś jest uważany za dość popularny wśród osób, które nie są związane ze szkoleniami.

Ten program jest zintegrowany z niektórych modeli zegarków, odtwarzacze muzyczne, telefony komórkowe. Ostatnio jest on powszechnie stosowany w smartfonach i tabletach. Jak wybrać krokomierz na „Android”?

Rozważmy kilka dobrze znanych aplikacji do liczenia kroków:

  • Ruchów.
  • Runtastic krokomierz.
  • Krokomierz z Viaden komórkowego.
  • Krokomierz Accupedo.
  • "Noom Krokomierz".

Przenosi

Ten krokomierz na „Android” przeniósł się do „jabłko” platformy, gdzie zyskał szeroką popularność. Program jest intuicyjny. To pozwala obliczyć odległość, która jest przykryta przez użytkownika w ciągu dnia. Aplikacja określa odległości od siebie, jazda na rowerze, samochodem lub pieszo. Ze względu na trackerze, istnieje możliwość zapoznania się z często wykorzystywanych tras, które są wyświetlane na mapie. Zapewnia funkcję liczenia kalorii.

runtastic Krokomierz

Aplikacja jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą korzystać z krokomierza do „Android” w języku rosyjskim. Program można pobrać bezpłatnie, nie trzeba nawet rejestracji. Krokomierz liczy kroki automatycznie, prędkość i spalone kalorie.

Ustawienia mogą zostać zapisane do smartfonu lub tabletu, dzięki czemu możliwe jest porównanie wyników z poprzednimi. Interesującą rzeczą jest to, że program jest w stanie działać nawet wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone.

Krokomierz z Viaden Mobile

Program ma inny zestaw funkcji z innych podobnych zastosowaniach. Jego zadaniem jest policzyć kroki odległość przebytą przez użytkownika, prędkości, czasu potrzebnego na spacer i liczby spalonych kalorii. Aby uzyskać dokładniejsze wyniki, pożądane jest, aby ustawić własne wysokość profilu, płeć, wagę i długość kroku. Użytkownicy są zachęcani do zapoznania się z optymalnym obciążeniem w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności.

Ale nie jest to pełna lista funkcji, które ma krokomierz do „Android”. Jeśli płacisz $ 3, można uzyskać dostęp do innych opcji. Należą monitorowanie parametrów ciała, waga, które pomogą Ci dostosować obciążenia podczas ćwiczeń. Istnieje możliwość codziennie wyznaczyć sobie cel w zakresie liczby kalorii i osiągnąć.

Niestety, program nie jest bez wad. Jako opinii użytkowników, krokomierz na „Android” z Viaden Mobile ma wiele niedociągnięć, które są wyrażone w niewłaściwej wyświetlania na niektórych urządzeniach.

krokomierz Accupedo

Główną różnicą programu – informacyjny i łatwy w obsłudze widget, który można umieścić na różnych typach ekranów urządzeń przenośnych. Krokomierz telefon wykorzystuje akcelerometr, który jest wyposażony w urządzenia. Program może zbierać informacje o liczbie kroków, dystans, czas potrzebny na spacer. Obecne dane dotyczące spalonych kalorii. Krokomierz może tworzyć wykresy, które pozwalają zapoznać się z wynikami uzyskanymi przez miesiąc czy nawet rok, a także porównać je ze sobą.

„Noom Krokomierz”

Jeśli pobrać ten program, to nie zajmie dużo miejsca w urządzeniu. Noom -shagomer telefonu – pozwala użytkownikowi kontrolować liczbę kroków wykonywanych w ciągu dnia. Aplikacja ma minimalny zestaw funkcji, dzięki czemu nie zużywają energii baterii smartfonu lub tabletu. Ma to pozytywny wpływ na czas pracy baterii. Według twórców, dzień spędza tak dużo energii jak spędza wyświetlacz w ciągu zaledwie 20 minut.

Krokomierze wydane przez różnych producentów mają podobny zestaw funkcji, ale mogą się różnić w poszczególnych parametrów. Ogólnie rzecz biorąc, jest to przydatna aplikacja, która umożliwia śledzenie aktywności w ciągu dnia.

Dla sportowców i tych, którzy starają się kontrolować swój kształt, bardzo nadaje się do tego programu. Krokomierz rejestruje liczbę kroków i dostarcza informacji na temat spalonych kalorii. Aplikacja ta została zaprojektowana specjalnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia i dbających o swoje zdrowie.