707 Shares 1393 views

Telefon „Lenovo A536”: opinie, wydajność ocena

Niedrogie entry-level smartfon o przekątnej 5 cali – jest „Lenovo A536”. Recenzje modelu, telefonem i nadzieniem – to jest coś, co zostanie opisane szczegółowo w tym krótkim materiale głównej.

Pakowanie i design

Choć gadżet, i odnoszą się do kosztów urządzeń, piętnuje sprzęt nie powoduje „Lenovo A536”. Recenzje raz kolejny o tym przekonać. Zestaw Dokumentacja zawiera kartę gwarancyjną i instrukcję. Oprócz telefonu, pełne są akcesoria takie jak stereo (nawet entry-level, ale wciąż jest tam), ładowarka 1 A bateria 2000 mAh, kabel interfejsu, folia ochronna na panelu przednim oraz silikonową zderzak (cover) , Jedyną rzeczą, na liście nie brakuje jest karta pamięci. Zewnętrzny dysk twardy muszą być zakupione oddzielnie i, rzecz jasna, za dodatkową opłatą.

moc obliczeniowa

Wystarczająco procesor wydajność aktualne wyposażone w telefon „Lenovo A536”. Opinie na temat tego problemu wskazują takie same. Chodzi o MT6582T który opracował drugim najbardziej popularnym producentem chipów mobilnych – Spółka „biblioteki”. W trybie piku dla obliczeń częstotliwości zegara 1300 MHz. Gdy nie ma potrzeby korzystania z zasobów procesora do maksimum, jest ona automatycznie zmniejszona do 300 MHz. Jeśli to nie wystarczy, to są odłączone modułów obliczeniowych, a praca może być tylko jednym z nich. Sam chip półprzewodnikowy, CPU wyprodukowane z szybkością procesu technologicznego 28 nm. W szczególności, obecnie computing możliwości tego procesora wystarczy do uruchomienia wszystkich aplikacji, w tym gier. Dobry zorganizowany na tym devayse podsystemu pamięci. Zestaw objętość wynosi 1 GB pamięci, a pojemność zbudowanego – 8GB (z czego około 2,5 PL zajmowanej oprogramowania systemu). Istnieje również możliwość instalacji zewnętrznej pamięci masowej do 32GB. Ogólnie rzecz biorąc, procesor i pamięć podsystem nie wnosi sprzeciwu.

grafika

Podstawą dla podsystemu graficznego urządzenia jest Mali-400MP2. Oczywiście, wybitne cechy może się pochwalić, ale jego pojemność jest wystarczająca do komfortowej pracy w większości zastosowań dzisiaj. Wyświetlacz 5-calowy jest uważany za główny „Chip”, „Lenovo A536”. Opis, opinie mówią o tym niezaprzeczalną zaletą tego. Niech daleko wyprzedza he matrycę TFT i rozdzielczości 480 x 854, ale jest pełne 5 cali, a to już nie kłócić. Kolejny „trick” ten telefon może być uważany za głównego aparatu po prawej stronie. 5-megapikselowy sensor może wydawać się dość skromne w tej chwili. Ale nie ma autofokusa i lampy LED. Zdjęcia i wideo jakości budzi żadnych zastrzeżeń. Są one jasne i nasycenie kolorów. Istnieje również aparat z przodu z czujnikiem 2 Mn, uzyskane przez interpolację do 0,3 Mn. Jakość w nim nie jest najlepszy, ale do dialogu na temat „Skype” wystarczy.

autonomia

Siła jest kompletnym zestawem w „Lenovo A536”. Opinie klientów na temat tego niuansów musi oznaczać. Jego pojemność wynosi 2000 mAh. Dla 5-calowy wyświetlacz tego rodzaju nie jest wystarczające. Ale jeśli wziąć pod uwagę jej niewielką rozdzielczość – to jest w porządku. Ponadto, energooszczędność procesora nie wnosi sprzeciwu.

W rezultacie określona pojemność akumulatora będzie trwać 2-3 dni życia baterii. To samo w sobie jest doskonałym wskaźnikiem. Jeśli ustawiony tryb oszczędzania baterii o maksymalnym, pojedyncza opłata potrwa cztery dni pracy.

miękki

Oprogramowanie systemowe urządzenia opiera się na dość zwykłym bandą „Android” (w tym przypadku mówimy o jednym z najnowszej wersji systemu operacyjnego – 4,4) i „Lenovo Laucher” (z pomocą każdego właściciela tego gadżetu można dostosować interfejs systemu do swoich potrzeb ). Okazały się sprawne i niezawodne działanie pakiet oprogramowania na „Lenovo A536” (opinie klientów po raz kolejny potwierdzić). Reszta zwykłym zestawem – międzynarodowe usługi socjalne wbudowane w system operacyjny mini-aplikacji z Google i zestawem programów.

interfejsy

Wszystkie niezbędne nadajniki wyposażone w telefon „Lenovo A536”. Opinii ekspertów przeznaczyć takie z nich:

  • Głównym sposobem, aby uzyskać informacje z globalnej sieci – Wi-Fi.
  • Dwie karty SIM, które mogą pracować w sieciach mobilnych 2. i 3. generacji.
  • Nawykowe „Bluetooth”, który pozwala na podłączenie do inteligentnego telefonu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego lub wymieniać dane z podobnego urządzenia.
  • System nawigacji GPS.

interfejsy przewodowe jest tylko 2: Micro-USB (ładowanie akumulatora i podłączenie do komputera) oraz port audio 3.5mm do głośników zewnętrznych.

Recenzje devayse

Użytkownicy smartfonów są dużo korzyści z „Lenovo A536”. Recenzje wskazują takie z nich:

  • Duży wyświetlacz.
  • Dość roztworu procesor wydajności.
  • Imponująca ilość pamięci.
  • Dobry stopień autonomii.

Ponadto, cena urządzenia wynosi tylko 5000 rubli. użytkownicy telefonów donoszą, że do kosztów to tylko bezbłędne smartfon entry-level, który nie ma konkurentów.

cena

Jak już zostało powiedziane, w momencie, gdy cena tego gadżetu jest tylko 5000 rubli. Jest to jeden z najbardziej obecnie dostępne inteligentny telefon z ekranem o przekątnej 5 cali komponentu imponujące. Ta cecha odróżnia telefon od konkurencji „Lenovo A536”. zrobić, cena, opinie, parametry techniczne i programowe tego gadżetu jak zdefiniowano powyżej, ale, że wybór został wykonany to na jego korzyść.

Konkludując

Teraz Podsumowując. Korzyści z tego urządzenia, według właścicieli pewnością duża ekran o przekątnej fantastycznej 5 cali, procesor 4-rdzeniowego, imponującej ilości pamięci wewnętrznej, z dobrym stopniem autonomii. Są one uzupełniane przez bardzo niewielką cenę „Lenovo A536”. Opinie wskazują, że w tej cenie ten telefon jest bez wad. Ogólnie rzecz biorąc, można bezpiecznie zakupić kolejny majstersztyk fiskalnej z firmy „Lenovo”. Uwierz mi, nie pożałujesz!