335 Shares 7704 views

Patron motocykla Blaze 250: cechy i opinie

Jeśli patrzysz na ten model w ogóle, Patron Blaze 250 jest doskonałym motocyklem średnim. Jego techniczne cechy nie są niesamowite, ale jednocześnie nie są tak źle. Wygląd tego urządzenia jest całkiem przyjemny.

Ogólny przegląd motocykla Patron Blaze 250

Rozpoczyna się od zarządzania tym urządzeniem. Jest to bardzo proste i łatwe do zarządzania wszelkie zmiany. Projektanci wykonali dobrą robotę, rozwijając ten model, a zatem jego wygląd sprawia wrażenie innych. Dokręcane śruby z łbem kulistym są bardzo dobrze umieszczone, a podzielone na dwa poziomy siedzenia i zamontowane tylne podnóżki zapewniają ten motocykl wyładunek sportowy.

Zawieszenie przedniego koła Patrona Blaze 250 jest widelcem teleskopowym wyposażonym w rury nośne o średnicy 33 mm. Taka struktura przedniego koła i wystarczająca sztywność zapewniają niezawodność i łatwość obsługi tego pojazdu.

Jeśli mówimy o zawieszeniu tylnego koła, jest już odlany i widelec lekki stopu próbki wahadła. Konstrukcja tej wtyczki jest przestrzenna. Ponadto motocykl wyposażony jest w wałek wyważający, co znacznie zmniejsza wibracje podczas jazdy, co ma pozytywny wpływ na kierowcę i pasażera podczas jazdy. Ponadto brak silnych wibracji zmniejsza również obciążenie podczas prowadzenia motocykla, np. Patron Blaze 250.

Parametry techniczne urządzenia

Parametry techniczne tego motocykla są następujące:

 • Zabierz go do typu rowerów sportowych.
 • Odległość między osiami kół wynosi 1340 mm.
 • Całkowita długość urządzenia wynosi 2000 mm.
 • Szerokość motocykla wynosi 690 mm.
 • Maksymalna wysokość wynosi 1075 mm.
 • Wysokość siedziska w fotelu kierowcy wynosi 810 mm.
 • Rama dla tego motocykla jest przekątna, wytłoczona.
 • Waga motocykla bez wyposażenia wynosi 140 kg, a dodatkowy zestaw nadwozia – 149 kg.
 • Maksymalna masa, jaką może objąć Patron Blaze 250 to 156 kg.
 • Prędkość tego motocykla jest całkiem przyzwoita, a jego maksymalna prędkość wynosi 110 km / h.
 • Zużycie paliwa jednostki w mieście wynosi około 4,5 litra, a droga – około 3,7 litra.
 • Silnik tego motocykla jest czterosuwowy, z dwoma zaworami i jednym cylindrem. Wał wyważający i chłodzenie powietrzem.

13 л, а реальный объем цилиндра равен 223 кубам. Hamulce tego modelu typu tarczy na obu kołach, pojemność zbiornika wynosi 13 litrów, a rzeczywista objętość cylindra wynosi 223 kostki.

Patron Blaze 250 recenzji

Opinie wielu kupujących, oczywiście, różne. Jednak prawie wszyscy uczcić spektakularny wygląd tego motocykla. Ponadto, jedną z ogólnych obserwacji, która podoba się prawie wszystkim klientom, jest cena nowego modelu. Jeśli porównamy się z japońskimi modelami, to za te same pieniądze można kupić tylko stary i używany motocykl. Zauważono również, że praca silnika jest całkiem do zaakceptowania, ale z zimnem zmienia się. Zauważyłem, że im zimniej staje się na ulicy, tym trudniej jest zacząć.

Niektóre opinie sugerują, że Patron Blaze 250 jest odpowiedni tylko dla tych, którzy nie zamierzają rozwijać dużych prędkości, wychodzić, itp., Ponieważ on po prostu nie jest zdolny do takiego wyczynów. Jednak wiele osób pochwala oświetlenie tego urządzenia, co pozwala na utrzymanie dość wysokiej prędkości, nawet w nocy, bez obawy, że trafi do najbliższego drzewa z powodu słabej widoczności. , и вполне подойдет в качестве бюджетного варианта. Ogólnie rzecz biorąc zauważa się, że model jest silną średnią i jest całkiem przydatny jako opcja budżetowa.