175 Shares 5074 views

350 ZIM: Charakterystyka i opis

Jeden z małych seriach w produkcji przemysłu lekkich pojazdów jest quad. Większość nie liczne, niestety, prawie nikt nie wie. I nie bez powodu. Dlaczego jest to sytuacja? Prawdopodobnie winę raczej wąski zakres stosowania. Przy słowie „ATV” stowarzyszenie z błota i złych drogach. Ale ten stereotyp nie jest uzasadnione. „Wrong” motocykle ATV są zdolni do wszystkiego. A ziemia mijają, a na utwardzonej drogi. Funkcja ATV nie różni się od tych samych funkcji rowerowych. Quad-ZIM 350 jest najlepszym przykładem w pierścieniu. Więc co to ma zalety i godność?


Historia formacji

ZIM-350 rozpoczął swoją podróż w odległe dziewięćdziesiątych. Aby być precyzyjnym, pierwszy ATV wypadli taśmociąg z powrotem w 1991 roku. Domu do „Zima”, jak się je nazywa w ludzi, stał się Charkowie zbiornik roślin Malyshev. ZIM-350 – bardzo rzadkim wzorem. Chodzi o to, że produkowane w ograniczonych ilościach. Czasami grupa składała się z zaledwie dwieście sztuk. A to, z oczywistych względów, nie mógłby zaspokoić potrzeby klientów. Ponadto, do tej pory żyliśmy kilka. Tak więc, ta ATV stał się prawdziwą rzadkością.

zakres ZIM

Jak już wspomniano wcześniej, ZIM-350 mogą podróżować na niemal każdej powierzchni. Dla niego, śniegu, błota, małą zjeżdżalnią, dróg piaskiem – a nie przeszkodą. Oznacza to, że ATV jest w stanie dużo. Po pierwsze, usługa zgodnie z jego przeznaczeniem. Oznacza to, że podobnie jak w motocyklu, jest przeznaczony do przewozu osób. „Chetyrehkolesnik” ma dobre właściwości dynamiczne, ale to wciąż ważne dla transportu. Po drugie, usługi w sektorze rolniczym. Tak, ZIM-350 może zastąpić ciągnik mały rozmiar, gdy są potrzebne. Tylko dla tej struktury jest obecny w ATV mocno przymocowany do ramy za pomocą łączników do mocowania i dość znacznym balastem. Co nie „selhoznik” jest? ZIM-350 posługuje się w dowolnej dziedzinie. Może to być zarówno dobry transport i pomocnikiem w każdym biznesie.

Cechy ZIM-350

Prawie wszystkie stosunkowo stare modele pojazdów starając się uniwersalne. Jak to rozumieć? Każdy oddział technologii Radzieckiego był równy tych samych standardów. W związku z tym, istnieje bardzo skąpe jednolitość i mały wybór. ZIM-350 nie uciec wspólny los. Jego właściwości są podobne do dowolnego motocykla czasu. W rezultacie – można zobaczyć kopię czterokołowego IL-5 „Jupiter”.

wygląd

Cóż, w ogóle, jeśli mówimy o radzieckiej techniki, coś o takiej jakości, jak wygląd, można zapomnieć. I prawdą, ZIM-350 absolutnie nie spełnia wysokie standardy mody i urody. Jego forma nieuchronnie przypominają upraw mtelloloma przylutowane razem jakoś. Przód Sight może ujawnić następujący obraz: lonely siedzi okrągłe reflektory przesunięty na cienkich zawiasów; kierownica pionowo sadzone w otworze jako ciągnika; jest widoczne na dnie bagażnika kosz (uczucie, że został usunięty z rowerem); ATV niewiarygodnie ogromne skrzydła, rozciągają się na ziemię. Nieprzyjemny obraz. Spojrzenie wstecz odsłaniając stare rany, „T” w kształcie fotel stoi mocno na ramie; silnik wygląda na bokach; Ten sam problem z ogromnymi skrzydłami, i wszystkie mają ten sam problem z boot-koszy. W ogóle, ZIM-350 nie jest przeznaczony, aby pokazać na nim. Ten pracowity zna swoją działalność i nie boi się ubrudzić.

ZIM-350: Dane techniczne

Nie możemy mówić o cechach technicznych ATV. Chociaż nie ma o czym mówić. Jak już wcześniej wspomniano, ZIM-350 – to radziecki model siostrą, i był to przodek IL-5 „Jupiter”. Oznacza to, że wszystkie wskaźniki są one identyczne. Głównym elementem każdego pojazdu jest silnik. Moc dwusuwowy silnik jest na tyle sposobów ZIM-350. Charakterystyka jego technicznych – nie przełomowych pomysłów. System push-pull, dwa cylindry, których łączna wartość nie przekracza trzysta czterdzieści centymetrów sześciennych. Dwadzieścia pięć koni mechanicznych – dokładnie tak, jak można wycisnąć ZIM. Zapłon, niestety, ATV jest produkowany z rozrusznikiem, chociaż pewne zmiany są wyposażone w elektroniczny system startu.

ATV domowe prawie nikt nie wie. Ale ZIM-350 – godnym przedstawicielem tej rodziny.