501 Shares 8864 views

Dziecko igły cap. Szydełkowe: czapki dla niemowląt

W oczekiwaniu na wczesnym uzupełnienia rodzinie wszystkie kobiety są bardzo martwi. W dążeniu zaskoczyć ich wszystkich krewnych i przyjaciół, można lepiej przygotować się do pojawienia się dziecka. Wydaje się, że przyszła mama jest gotowa kupić wszystko na swojej drodze, chcąc zapewnić dziecku potrzebne.

Przez cały czas, szczególnie doceniane posag dla noworodka, stworzony przez troskliwej matki i babki. Obecnie wiele kobiet podejmuje się igieł i haki, chcąc związać cenne ubrania dla drobnych książąt i księżniczek.

W czasie ciąży, zaczynają robić robótki, nawet tych, którzy nie trwać długo w rękach przędzy lub nie wiedzą, jak robić na drutach. Po opanowaniu prostych technik, można uzupełnienie istniejących zestawów ubrań proste, ale oryginalne rzeczy.

Jak zacząć niedoświadczony szwaczki?

Najprostszym i korzystna opcja jest stworzenie czapkę dla noworodka. Jest on integralną częścią garderoby każdej grudnichka. Czepki trzeba kilka. Obowiązkowe cienka wełna bawełna i ciepłe. Będą one przydatne, niezależnie od pory roku, w którym nie było dziecko rodzi. Jego konstrukcja jest bardzo prosta i nie będzie powodować problemy podczas produkcji. Dlatego dzianiny czapka dla noworodka (lub szydełkowane) z pewnością będą przydatne i często używane rzeczy.

Ze względu na małe rozmiary produktu, wynik końcowy pracy będzie bardzo szybko, że będzie inspirować przyszłe mamusie do tworzenia nowych i nowych dzieł.

Czapka z dzianiny dla niemowląt mówił doskonały zarówno dla chłopców i dziewcząt. Na podstawie wzoru podstawowego, nie można utworzyć wiele podobnych do siebie wariantach produktu. Wszystko zależy od rodzaju przędzy i wzór dzianiny.

Wybór materiału do pracy

Podczas tworzenia artykułu dziać powinno rozpocząć się od wyboru igły i nitki. Cap igieł noworodków wyglądał gustowny pętli powinny być małe. W związku z tym przy wyborze narzędzia przystanek na 3 lub 4 pomieszczenia, nie więcej.

Jeśli drutach czapkę w uzupełnieniu do istniejącego zestawu ubrań, wybierz gęstość przędzy i kolor, pokrywający się z gotowego rzeczy. I na kapelusze, które są planowane do noszenia na co dzień z różnych strojów, idealne stonowane neutralnym kolorze.

Wybierając się przędzę, nie należy zapominać o jego składzie i ewentualne reakcje na skórze dziecka. Powinno być miękkie, niestrzępiącą, dobry do przeprowadzenia wielokrotnego prania. Idealnym rozwiązaniem byłoby rodzaj przędzy dziecka, jest obecny w zakresie od większości producentów.

Nie bój się eksperymentować z wyborem koloru i wzoru. Większość nietradycyjnych kombinacje, jasne kolory i kapryśny aplikacja będzie wyglądać na dzieciaka zabawy i nieoczekiwane, a młode matki poprawi nastrój nawet w ponury jesienny dzień.

Druty nasadka dla noworodka

Masz wszystkie materiały? Teraz można rozpocząć na drutach czapkę dla noworodka szprych. Poniżej przedstawiono schemat konfiguracji podstawowej

1. Zbieramy 17 oczek na igły i dzianiny 32 rzędów wzoru guma 1×1. W rezultacie otrzymujemy prostokąt, który całkowicie zamyka tył głowy dziecka.

2. Po prawej i lewej stronie wynikowej prostokąta zatrudnić 16 pętli. Ich podstawa powinna być pętla krawędzi. Provyazyvaem twarzy skrzyżowano pierwszego rzędu, przy czym każdy dodatek jednej trzeciej pętli z przeciągaczem. W rezultacie otrzymujemy 8 dodatkowe pętle na obu brzegach. 17 pętli z góry prostokąt provyazyvaem twarzy. W rezultacie, na całym pierwotnym prostokąta otrzymujemy pierwszy zestaw, który składa się z 65 pętli.

3. Następujące 32 rzędy nadal drutach przedni ścieg tkaniny lub dowolny przyjemny wzór. Wybór zależy od płci dziecka i sezonu, który ma nosić czapkę dla niemowląt, ustalonych szprych.

4. Ostatni cykl 6 provyazyvaem tego samego 1×1 gumką otrzymując elastyczność i kształtu produktu.

5. Maska gotowy. Pozostaje tylko zamknąć ostatni wiersz pętli ukryć wątek roboczy i dołączyć ramiączka.

ozdobić produkt

Na tym etapie, tworzenie małych rzeczy można myśleć o tym, jak ją ozdobić. W ostatnich latach, wśród dzieł doświadczonych mistrzów widać kapturek dla noworodka, lub szydełkowane oprawionych, stylizowane zwierzęta, kapelusze i nakrycia głowy postacie z kreskówek. Modele te są bardzo modne i popularne. Ich przykłady można zobaczyć w szafie praktycznie każdego dzieciaka.

Myszy i króliki, psy i małpy, figlarny kocięta, dotykanie niedźwiedzie i jasny karmazynowe łuki myszy Mini – wszystkie te obrazy, stworzone z miłością i fantazji, zdobione okruchów głowy. Nawet poważne dorosłe osoby uśmiech z emocji i radości na sam widok z nich.

czepki ażurowe dla dziewczynek

Przewidując wygląd dziewczyny, przyszła mama powinna nauczyć szydełka. Czapki dla niemowląt w stylu wiktoriańskim – niezbędnym elementem w garderobie małych romantycznych kobiet. Ten kapelusz będzie wyglądać niesamowite zdjęć wykonanych w dniu wypisu ze szpitala. Na chrzciny on doskonale uzupełniają strój i kryzhmu, a podczas wieczorne spacery księżniczkę z siedzibą w wózku inwalidzkim w takiej czapce, nie zachwyci każdego przechodnia.

Jak zawiązać haczyk czapka dla noworodka?

Musimy zacząć zakup przędzy. To zajmie nie więcej niż 50 gramów. Dzianina należy szydełku №2, więc przędza nie powinna być zbyt gruba. W większości przypadków, te produkty są z dzianiny z białej przędzy z niewielkim dodatkiem innego koloru jako obramowanie.

Obwód klatki głowic większości noworodków jest 35-37 cm, tak, że wszystkie wartości są obliczane na podstawie tych parametrów:

1. Dzianina pierścień 10. n. sworzeń 16 jest artykuł z dzianiny z nich. w SC.

2. W każdej pętli jest dziana 2 łyżki. o n. Razem Okazuje 32 Art. w SC.

3. W dniu 3 do 6 średnica zwiększa rząd koła ze względu na wzrost uzyskiwanych w wyniku dziania dwóch kolumn z nakida z jednej pętli: 3 rzędzie każdego z drugiej pętli 4 minut – z każdego z produktów trzeciego, 5 minut – każdy czwarty, 6 – z każdego z piątym pętli. Tak więc okazuje się, że część maski, która pokrywa szyjkę dziecka.

4. otrzymany zakres łuków interpolacji pięciu pętli powietrza. Są one podłączone do każdego 4 sztuki. z SC poprzedniego rzędu. Nie byczek łuki o 2 cm.

5. Kontynuuj pracę filigran wzór na swoim ulubionym programie. Powtórz ten raport liczbę razy, aby uzyskać niezbędną głębokość produktu.

6. dolna krawędź pokrywy, czyli szyjkę, związane z pojedynczym rzędzie bez sc a potem jeszcze jeden obok kolumny z dwoma SC. Nić jest cięte, zamocowany i ukryć. Powstały komórka jest gwintowany satynową tasiemką, która będzie służyć jako ciągi.

7. Podłączyć przędzy roboczy na dolną krawędź tylną (nieprzezroczystej) części pokrywy. Robimy raport wiązana jeden wzór ażurowy.

Produkt jest gotowy. Od swojego powstania w obsłudze, nawet tych, którzy nie w pełni opanował szydełka.

Czapeczki dla noworodków na wykresie zgadzają ciągu kilku godzin.