147 Shares 5490 views

Jak zrobić zegar z własnymi rękami – kilka porad dla początkujących

W dzisiejszym świecie wielu pięknych projektanta wnętrz. Ale rzeczy wykonane własnymi rękami (oni – są teraz popularne własnoręcznie wykonane), nie porównać do niczego innego. Każda rzecz, którą tworzył, niesie szczególne znaczenie, swój własny styl, kawałek swojej duszy. W tym artykule dowiesz się jak zrobić zegar ręce.

Można tworzyć, od tego, co dusza zapragnie. Jeśli poszedł na stare rzeczy i znalazłem coś ciekawego, posiadanie pnia babci, łatwo tworzyć, przebudowy, modernizacji, ozdobić swój dom i mienie znajomych. Integralną częścią wnętrza każdego domu są zegary. Ale oto jak zrobić zegar z rąk, on nie wie każdy.

Tak, projektant może stworzyć coś w dowolny sposób pod ręką: to może być normalne fanerka stare szelaku lub kosztowne ty obraz ulubionego zdjęcia, etc. I, oczywiście, trzeba ruch zegarka, bez których nasz zegar nie będzie działał.

Jak zrobić zegar ścienny z ewidencji

Potrzebujemy:

– stary rekord;

– mechanizm (wymagane);

– farba akrylowa (może być perłowy do gustu), zwracamy numery i dzielenia;

– i, oczywiście, twoja wyobraźnia.

Zapisy seredinku my możemy przykleić piękny obraz, zarisuem farby lub otynkowane z wszelkiego rodzaju kamienie, koraliki, itp Następnie zaznaczamy naszą Fundacja przygotowała na 12 części, każda część następnie, odpowiednio, są policzone. Gdzie można dać upust swojej wyobraźni: numery mogą być Roman, Arab, w postaci zygzaków, i tak dalej. Następnym krokiem jest utworzenie mechanizmu – Nasze strzały. Take niepotrzebnych godzin (najlepiej pracuje), strzelać strzałkami, rozkręcić krążek i przeciągnij w odwrotnej kolejności w naszej przyszłej arcydzieło. Strzałki zarezerwować w starej konstrukcji lub udekorować swój własny sposób.

Podstawa może niekoniecznie być rekord. Możesz wziąć stare zdjęcie (otworu wiertło stojący w środku), lustro, i tak dalej. N.

Jak zrobić zegar papieru? W tym przypadku można użyć techniki znanej nam ze szkoły – papier-mache. Dla tych, którzy zapomnieli: musimy papier, klej, fundament, na którym będzie trzymać go do tej technologii. Pierwsza warstwa jest woda, a nie kleju. Drop kawałek papieru do wody i przeniesienia go do podłoża (na przykład płytki). Trwa to tak długo, jak możemy pokryć całą powierzchnię. Następnie położyć drugą warstwę: pierwsza warstwa wierzchnia kleju i powoduje kawałki naszych papierów, i tak dalej. Dajemy sucha i nadal tworzyć. Utworzono podstawą mogą być malowane lub farby, wklej nad szmatką lub utwórz decoupage. Podstawa może mieć dowolny kształt, na przykład może to być płaska lub wypukła powierzchnia. Następnie można śledzić na powyższe instrukcje techniczne. Stworzyć arcydzieło nietypowym kształcie, ozdobić go i pozwól mu stać się punktem w domu lub służyć jako prezent dla swoich bliskich.

Jak zrobić zegar własnymi rękami – wybrać samemu. styl osobisty, zdolność i wyobraźni, aby pomóc w tworzeniu tego arcydzieła. Można stosować różne gatunki w jednym produkcie. Jedno jest pewne: zawsze jest miło patrzeć na rzeczy stworzonej przez jego własną ręką, i jestem z tego dumny.

Więc nauczyłem się jak zrobić zegar ręce. Ci dobre pomysły i wyobraźnia!