581 Shares 6397 views

Jak złożyć ptaka papieru origami

Jako dziecko, wielu z nas słyszało historię małej japońskiej dziewczynki, która zachorowała na chorobę popromienną, ale starała się przetrwać. Raz moja matka powiedziała jej, że istnieje przekonanie, jeśli tysiąc papierowych żurawi pomoże spełnić najbardziej cenionych życzenie, jeśli do nich dodać siebie. A dziecko, ranna w bombardowaniu Hiroszimy, tylko wniosek, że wszystkie części świata, aby zatrzymać wojny.

Dziecko zmarło, złożył ponad 640 ptaków, ale jej historia usłyszeć wszędzie. Muzeum świat jest dosłownie zalany „Happy” żurawi origami. ptak szczęścia doprowadziło wiele nowego spojrzenia na życie i co dzieje się wokół.

Historia rzemiosła

Origami jako forma sztuki pojawił się w starożytnych Chinach. Początkowo mieszkańcy nauczył się papier, a następnie wpadł na ciekawy ćwiczeń.

Dziwnie, ale w pierwszych dniach origami udział tylko przedstawiciele rodów szlacheckich. Wierzono, że tylko wybrani, przyzwoici i inteligentni ludzie mogą posiadać takiego handlu.

Głównym sztuki zasada: wszystkie dane powinny być wykonane z arkusza papieru, przez kilkakrotne dodawanie i poprawienia jej poszczególnych części tylko. Cenne porady przekazywane z pokolenia na pokolenie, starannie zanotować lub zapamiętać. Sztuka będzie się rozwijać, a każda nowa generacja sklepach rodową wiedzy, doskonalenie umiejętności dodawania figur z papieru. ptak origami Widziałem wiele, ale dodatkowo, istnieje wiele różnych rzemiosł w postaci zwierząt, roślin i ozdób.

Korzyści lekcje origami

Jak każdy inny rzemiosła, origami pomaga rozwijać umiejętności, takich jak uwagi, wytrwałości i cierpliwości. Ta aktywność jest kojące i pomaga w koncentracji. Naukowcy już dawno zauważyli, że wydajność grzywny ręcznie powoduje, że mózg do bardziej aktywnego działania.

Można zrobić Papier Origami ptaka Sam i uczyć go do swoich dzieci lub wnuków, siostrzeńców. Nawiasem mówiąc, jest to wielka aktywność, która pozwala tubylcy zebrać, omówić pewne problemy i pomagać sobie nawzajem.

Gdzie zacząć uczyć się sztuki origami

Jeśli nigdy wcześniej nie wyprodukował takie rzemiosła, nie panikuj. W rzeczywistości nie ma nic skomplikowanego, a nawet dziecko siłę do wykonywania origami. ptak Papier, na przykład, jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy zdecydowali się nauczyć prostą i ciekawą technologię.

Istnieje wiele prostych origami, które mogą być dodawane przed przystąpieniem do wytwarzania skomplikowanych jednostek. Bądź ostrożny, spróbuj – i wkrótce będzie można się pochwalić całą kolekcję ciekawych artykułów z papieru.

Krotnie papieru origami ptak – symbol szczęścia

Podstawą dla przyszłości „ptak” będzie kwadrat papier o bokach 20 x 20 cm. Najprostszym sposobem jest podjęcie arkusz puste A4 i odciąć dodatkowy kawałek. Początkowo plac jest złożona w połowie z obu stron, poszerzyć i zrobić podobne fałdy przekątnej.

W rozłożeniu arkusza musi być wyraźnie widoczne linie zagięcia. Będzie to Papier Origami ptaka łatwo i szybko. Arkusz jest następnie składany w wyniku obrotu połówek i wierzchołek trójkąta () pod kątem prostym do siebie. Rogi, które wyglądają na bok, złapał go za rękę i odchylić do środka, trzymając w przeciwną stronę dłoni. Jeśli masz podwójny kwadrat, to znaczy, że zrobił wszystko poprawnie.

Darmowe góry kwadratowych rogach wyginać w kierunku centrum. W wyniku tego, górna część jest podobna do „powietrze” a wężem, dolna warstwa jest wciąż kwadratowych. Skręć figurę do góry nogami i powtórzyć tę samą procedurę, korzystając z bezpłatnego kąty. starannie żelaza linię zgięcia da kształt figury.

Powrót postać ponownie kwadrat, ciągnąć dolny róg papieru i delikatnie zagiąć na boki, to samo z drugiej strony. Z otrzymaną pastylkę należy ostrożnie z powrotem bity, które chcesz przekazać do głowy, skrzydła i ogon ptaka, nadać im kształt. Dla większej jasności, przeglądać zdjęcia, przedstawione w artykule.