100 Shares 8440 views

Serce koralik własne ręce

technika linkę w chwili obecnej ponownie zyskuje na popularności. Dzięki niemu można zrobić wiele ciekawych i przydatnych rzeczy, wśród których niedawno wybraliśmy się na prezenty. W oczekiwaniu na uroczystych wydarzeń ludzie mają tendencję, aby zacząć myśleć o prezenty dla swoich bliskich. Kochankowie, na przykład, może przedstawić swoją drugą połowę objętości perełek serca lub inne płaskie, wykonane własnymi rękami, to prezent dać jeszcze więcej energii miłości.

Doświadczeni miłośnicy robótek może samodzielnie wymyślać programy przeznaczone do tkania, a początkujący mogą uzyskać pomoc w różnych warsztatach i zamknąć obwód. Technika opisana poniżej, cieszy się dość popularne.

Przed jak tkanie koralikami serce, powinien mieć cierpliwości i uwagi. Do pracy trzeba kulki o średnicy około 4 mm, która będzie nawleczone na sznurkiem, mocnej nici lub specjalnych kabli. Nie przeszkadzają, a umiejętności mozaiki kołowej tkania, ale w przypadku ich braku koralikami serca nie będzie nieosiągalny.

W celu wykonania pierwszej serii należy wybrać gwint 4 kulek i zamknąć je w kole, przechodząc przez pierwszą nawlec zgrubienia. Drugi wiersz przedstawia cztery koraliki, kulki podpletennye pomiędzy pierwszym rzędzie. W trzecim rzędzie, należy doplesti jeden, potem dwa, a potem jeszcze dwie kulki w tym samym stylu. Podobnie, pełnił następujące serie. Już na tym etapie, lekko spłaszczyć otrzymany produkt może być wyraźnie widoczne z prymitywnych koralików serca. W przyszłości, dodać lub zmniejszyć ilość ziaren będzie już wskazano tylko na boki.

Należy wykonać piąty rząd kulek, w ilości 6 sztuk, a następnie kolejne 8 dopletayutsya pierwsze dwa, a następnie jeden, jeden, ponownie dwa, jeden i jedna. Rezultatem jest seria sześciu wykonywane. Kolejne dwie rundy spływu podobny do szóstego i dziewiątego rzędu tkania zmienia się ponownie. Za rolę dziesięć kulki są wplecione w poprzednim rzędzie, co następuje: trzy, jeden, dwa, trzy znowu jeden i dwa ponownie. I znowu, po dwóch identycznych rzędu. Dwunastego wiersza jest aby priplesti 12 kulek pierwsze dwa, jeden, to obie razem, a następnie cztery na drugim, a następnie ponownie dwa razem i dwa na jeden. Ponownie, tak jak w poprzednich dwóch rzędach po są wykonywane. W piętnastym rzędzie są kulki 14, usytuowane w podobny sposób: tak, to dwa, następnie pięć, jeden, dwa i cztery jeszcze raz w danym czasie. Co dziwne, XVI i XVII okręgi są identyczne z poprzednim kręgu.

W następnym etapie zgrubienia serca musi nabyć występy. Koniec wątku powinna być przeprowadzona przez czwarty koralik w ostatniej rundzie z prawej do lewej, z wyjątkiem pierwszego, który opuszcza wątek, a następnie – w XVI serii usytuowaną pomiędzy prądem czwartym i piątym. Następnie musimy trochę, i bardzo delikatnie ścisnąć serce perełek i wprowadź nitkę od lewej do prawej w zgrubienia w ten sposób, tylko z przeciwnej strony. Następnie nitka jest wprowadzana do peletki, która była uważana za pierwsze, od prawej do lewej, a następnie wyświetlany jest w ostatnim rzędzie piątego zgrubienia.

Następnie przeprowadza się kolejny etap tkania. Pierwsze siedem koraliki nawleczone całej mozaiki techniki, odpowiednio, a następnie rozpoczyna się stopniowy spadek w każdym rzędzie. Oznacza to, że każdy kolejny okrąg zawiera jedno zgrubienie jest mniejsza niż poprzednia. W ten sposób, system tkania 19 serii jest w następujący sposób: jeden, jeden zero, cztery, jedno, w którym zerowa wskazuje spadek, który nie jest tkany perełek. XX seria składa się z 5 kulek (cztery w jednym cyklu, a drugą), dwudziestego pierwszego – po 4 kulek (trzy do jednego, zmniejszenie jednego). Ponadto musi ponownie rozciągnąć przędzę przez czterech perełek kole, w wyniku całkowitego jeden występ serca. Druga jest wykonywana w taki sam sposób jak pierwszy. W razie potrzeby możliwe jest splot koralikami oczko, dzięki którym produkt jest zawieszony na sznurku. Lub na wniosek łańcucha przebiega całkowicie z koralikami.