354 Shares 8982 views

Jak splot bransoletki Szambali: porady z igłą

Wiele początkujący szwaczka często zastanawiam się: jak splot bransoletki Szambali? Po dowiedział tę prostą technikę, można tworzyć własne ręce nie tylko fantazyjne dekoracje, ale również amulety.

Dziś Shamballa jest bardzo modna tendencja. Noszenie takich ozdób zostały zaobserwowane Brad Pitt, Madonna i wielu innych światowej sławy gwiazdy. Trudno powiedzieć, czy to ezoteryzmu obszaru nauczania czy religii. Nowoczesne rozumienie Szambali sugeruje, że ta podstawowa wiedza, która może pomóc osobie poradzić sobie z wszelkimi kłopotami.

Każdy, kto wie, jak splot bransoletki Szambali, mówi, że produkty te mają potężną energię, która może mieć pozytywny wpływ na życie i zdrowie przewoźnika. Jeżeli dana osoba nie wierzy w niego, to nadal może być miłą rzeczą nosić ręcznie, wykonane z troską i miłością.

Jak splot bransoletki Szambali

Splot tych ozdób – dość ciekawy ćwiczeń, w tym samym czasie jest proste i twórczy. To jest jak bombki tkackich i designerskich kolekcji. Od samego początku robótki trzeba zdecydować się na kolory i projektowania przyszłych produktów. Tutaj każdy może swobodnie wybierać materiały o dowolnym kolorze i fakturze. Jednak należy pamiętać, że podczas noszenia bransoletki jako dekoracje muszą uwzględniać przeważające kolory w szafie.

Połączenie czarnej nici i perły, srebro lub ciemnych koralików idealne do każdego stroju, ale jeśli oprócz prostej dekoracji chce stworzyć prawdziwie funkcjonującego Ward, należy wybrać odpowiednie kamienie. Aby dowiedzieć się, jak splot bransoletki Szambali zdjęć, które można zobaczyć w tym artykule, wystarczy przypomnieć niektóre z frędzla technik. Ci, którzy są zaznajomieni z tego typu robótek, mogą tworzyć produkty, które są o wiele lepsze w jakości, piękna i elegancji modeli większości sklepów.

Jak splot bransoletki Szambali: materiały

Plecenie, trzeba będzie szereg materiałów.

 • Koraliki. Muszą one być od dziesięciu do piętnastu sztuk – w zależności od długości przyszłej bransoletki. Najlepiej jest brać 2-3 różne rodzaje i przełączać je ze sobą, tworząc wzór. Należy pamiętać, że otwory w nich musi być zgodna z grubością kręgowego.
 • Kręgowego. Może to być zwykły woskowany nici i koronką. Jeśli planujesz splot bransoletkę z dwoma przewodami o różnych kolorach, to powinniście wiedzieć, że na podstawie liści około 60 cm nici i dekoracyjnego części – półtora do dwóch metrów.
 • Dodatkowe materiały. Plecionka może wymagać kleju, taśmy, nożyczki.

Jak splot bransoletki Szambali: schemat

  1. Na podstawie paciorki nawleczone w sekwencji. Na koniec baza do wiązania węzłów.
  2. Fundament jest stała na stole tak, że przewód zwisać swobodnie.
  3. Pozostałe piece kordu rozwija się dwa razy, aby końce były takie same. Po czym związany wokół podstawy pierwszego zgrubienia.
  4. Na początku i produktów końcowych wiązane w dwóch węzłów. Między kulek odbywa się na jednym węźle. Należy starać się wpleść tak, że pomiędzy koralików praktycznie nie ma wolnego miejsca.
  5. Po oplatania główny korpus i długość testu powinien być gotowy do utworzenia elementu mocującego.
  6. Aby to zrobić, trzeba połączyć oba końce podstawy i oplesti im dziesięć do piętnastu węzłów. W tym kontekście należy przesunąć swobodnie wewnątrz.
  7. Na wolnym końcu podstawy jest noszony więcej na jednej koralik, który wzmocniony klej.