673 Shares 2260 views

Korzystanie z taśmy przędzy dziewiarskiej w ubraniach

Każdy ma jakieś hobby na świecie. Niektóre kobiety i mężczyźni, uwielbiają robić na drutach. Oczywiście, istnieją różne rodzaje nici, igły i haczyków, dzięki której można tworzyć prawdziwe arcydzieła. Nie każdy jednak wie, że można tworzyć piękne rzeczy z przędzy taśmy. Ma dość oryginalny wygląd i kształt, więc wątek nazwać to trudne.

przędza wprowadzony może mieć inny kolor, lub połączyć kilka odcieni. Ma niezwykły wygląd – to płaski warkocz, który może mieć jasny połysk lub być szczotkowane. Szerokość taśmy przędzy mogą być różne, to zmienia się w zakresie 0,3-1 cm. Oczywiście, materiał wyjściowy stosowany do jego wytwarzania różne. Na przykład produkować takiej przędzy z jedwabiu, bawełny, poliestru.

Prezentacja materiału może mieć wykończenie gotowych ubrań, lub stworzyć całą kolekcję rzeczy. Cechą charakterystyczną jest to, że taśmy przędzy może być użyta tylko raz, ponieważ po rzeczy kwitnący wygląd i funkcjonalność wątku jest stracone. Jednak jego zaletą jest funkcjonalność, ponieważ wykorzystywany jest również do haftu.

Produkty wykonane z przędzy może być gęste lub lekkie, przewiewne. Wszystko zależy od wybranego schematu dziania. Aby produkt był wspaniały, konieczne jest podczas pracy w obsłudze dużej liczby broaches. Jeśli nie wiesz jak robić na drutach z taśmy przędzy, nie martw się. Zasadniczo, nie ma nic skomplikowanego. Wystarczy wybrać szprychy wymaganej liczby pętli, oraz potrzeby trzymać się górnej igły, najcieńszej nici. Należy zauważyć, że korzystanie z wzorów jest ograniczona, jako specjalny wzór nie dostaniesz. Lepiej jest użyć prostego niewłaściwy lub przednią powierzchnię, a jednocześnie starają się dziać tak, że produkt okazał się duży.

Z pomocą przędzy taśmy mogą być ozdobione rękawa lub na spodzie urządzenia, umieść bar sweter, zrobić szalik. Dodatkowo można związać bardzo oryginalny falbanką. Często w ten sposób wykonane są rękawice i fartuchy. Małe wolant mogą być przyłączone nawet do kapelusza. Ze względu na powszechność takiej przędzy można użyć nie tylko mówił, ale też haczyk.

Szaliki z taśmy przędzy dzianiny łatwy i szybki. Do pracy trzeba będzie nie więcej niż 150 gramów przędzy. Ponadto, taki produkt okaże się bardzo oryginalna i indywidualna, zwłaszcza jeśli używasz wielobarwne przędzy. Szalik trzeba wziąć na tyle duże, szprychy, na przykład, numery 4-8. Przed przędza pracy powinien być przygotowany, to powinno być starannie odwija nitkę do długości i wyprostuj go. W przeciwnym razie może stać skręcone i będzie bardzo niewygodne do pracy.

Dalsze rekrutować małą liczbę pętli (8 sztuk) i powoli zaczynają się dziać. Skręć igłę tak, że taśma była za nim, i rozpocząć wpisywanie drugiego rzędu. Jednocześnie poprzedni pętli trzeba provyazyvat. Następny znów przemówił obrócony tak, że taśma leżała przed nią. W tym procesie przemian wiersze po prawej stronie będzie skręcić falbanki, a na spodzie – gładkiej powierzchni. Powodzenia!