709 Shares 6892 views

Jak zrobić yedinichku przez rok własnymi rękami? Edinichka serwetek, z kulkami z papieru

W pierwszym dniu narodzin dziecka chcesz ugotować coś specjalnego, aby zapamiętać ten dzień na zawsze. Jasna szczegóły uroczysty wystrój zorientuje się w postaci z figury 1, wykonany z podpasek, kulek lub innych materiałów. Edinichki jadalne mogą być dostarczane na świątecznym stole.

Jak zrobić yedinichku przez rok własnymi rękami z serwetek

Najbardziej popularne dane w postaci liczb są faliste, bibułka lub zwykły kolorowy serwetki. Przed dokonaniem najwięcej yedinichku, trzeba przygotować niezbędne materiały:

 • kartonu lub styropianu;
 • znacznik;
 • centymetr;
 • nożyczki;
 • lub florystyczny cienkiego drutu ze stali ocynkowanej
 • serwetki;
 • maskującej;
 • zszywacz;
 • Klej pistolet.

Aby utworzyć odpowiedni duży karton produkt z zostanie wolumetryczną jednostkę. Arkusz styropian można pociąć płaskie postać i ozdobienia go tą samą techniką.

Wytnij puste kartonu:

 1. Należy zwrócić uwagę na wysokość figurek. – 90 cm szerokości części dolnej powinna wynosić około 30 cm, regały – 8 cm.
 2. Szerokość w połowie rysunku wynosi 15 cm, górna część – 12 cm, a wysokość „ogon” – 25 cm.
 3. Wytnij dwa kawałki z tych parametrów.
 4. Więcej potrzeba długi pas kartonu około 15 cm szerokości, w celu tworzenia uszczelnienia między obrabianym przedmiotem i uzyskać postać trójwymiarowej.
 5. Zebrać produkt za pomocą taśmy maskującej i pistolet do kleju.

Jak zrobić kwiaty z papieru

Teraz jest czas, aby przygotować się do edinichki wystrój serwetek. W przypadku korzystania z bibuły lub krepy, wziąć 2-3 rolki. Serwetki będzie musiał kilka pakietów, w zależności od tego, jak uczynić obszernych kwiaty.

 1. Wziąć serwetkę i złożyć kilka razy. Im więcej warstw, puszyste będzie bud.
 2. Cięcia okrąg o średnicy 2,5-3 cm. Wymiary kolorów może być zwiększona, ale powinien być prowadzony przez dane szerokości przedmiotu obrabianego mogą być umieszczone w rzędach, ale jest to opcjonalne.
 3. Zabezpieczyć koła serwetek w centrum zszywacza. Jeśli korzystasz z tektury zamiast styropianu, pąki nie centrum naprawić zszywacz i cienkiego drutu kwiatowe. Jego brzegi są walcowane na odwrotnej stronie i służą do mocowania kwiat na cyfry.
 4. Ewentualnie, każda warstwa uprawy skrócenie go o 2-3 mm, w celu uzyskania czystej kwiat.
 5. Zaczynają ciągnąć brzegi każdej warstwy tkaniny do środka, jeden po drugim, porusza się w kręgu. Powinienem dostać puszysty pączek. Dokonać niezbędnej liczby kolorów, koncentrując się na wielkości wykroju kartonowego.

Pozostał przyklejony do dna pąków. Można użyć różnych kolorów serwetek i połączyć je do tworzenia różnych wzorów. Teraz już wiesz, jak to zrobić yedinichku przez rok własnymi rękami z kolorami serwetki. Ale istnieje kilka możliwości projektowania takie rzemiosła.

Edinichka dla chłopców

Wielu rodziców zastanawia się, jak zrobić yedinichku chłopca. Męski odcienie są uważane za przedstawicieli niebieskim widma. Ale czasami lepiej jest skupić się na pewnych określonych tematów, takich jak morskie. Jeśli kolory wydają się Ty też nieprawidłowe konstrukcji dla rysunku serwetek edinichki jedna warstwa papieru mogą być używane, zwinięte rurki. Takie półfabrykaty są przyklejone na podłożu blisko siebie na tej samej technologii jak kwiaty. W przypadku papieru falistego jest cięte na równe pasy, a następnie z jednej strony rozciąga się do kształtu i wielkości, a rura walcowana. Krawędzie pasków może być nierówna, przy użyciu nawiasów nożyczek.

Inne metody rejestracji edinichki

Serwetki – najszybszy i najbardziej ekonomiczny sposób udekorować świąteczny wystrój jak edinichki. Ale są też inne opcje, jak zrobić yedinichku przez rok własnymi rękami, z wykorzystaniem materiałów pod ręką. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Można nawet użyć tradycyjnego koloru papieru, jeśli wyciąć z niego te same kręgi i klejone nakładających się na podstawie wagi, możliwe jest uzyskanie niezwykłą dekorację na wakacje lub przedmiotu do sesji zdjęciowej. Alternatywnie obrócić pasków papieru w spiralę i dekoracji im formę wstępną pokryto białej farby.

Edinichki technika zdobienia w scrapbookingu

Jako jeden ze sposobów, aby udekorować pustą może zaoferować kolory dekoracji służy do scrapbookingu. Kupić dekoracji w sklepie jest zbyt drogie, dlatego lepiej jest to zrobić samemu za pomocą konwencjonalnego wilgotnych chusteczek. Tuż przed ich użyciem jest zbyt suche.

Do pracy potrzebne są:

 • Wzornik karton w formie kwiatu z pięcioma płatkami;
 • nożyczki;
 • suszy się wilgotne chusteczki;
 • Pistolet do klejenia;
 • świeca;
 • sztucznych pręcików;
 • malować.

Po pierwsze, szablon wyciąć kilka półproduktami na płatkach. Korzystanie z szablonów o różnych rozmiarach, można dokonać kwiaty, bardzo zbliżone do naturalnych. Nie ma potrzeby, aby spróbować zrobić krawędzie idealnie gładka – tak pąki będą wyglądać bardziej naturalnie. Następnie rozcieńczone farby w małej pojemności i uzyskania pożądanego koloru, zanurza się w pustych jeden za drugim, i nacisnąć ją do wyschnięcia. W celu przyspieszenia suszenia, użyć suszarki do włosów. Przed rozpoczęciem montażu, krawędź Opal płatków nad świecą, zgiąć je do środka. Korzystać z centrum płomienia, tak aby nie spalić krawędzi i nie psują kwiaty.

Montaż kolory i projektowania produktu

Gdy wszystkie płatki są przetwarzane, wykrojone w środkowej części każdego otworu preformy a preformę 2-3 zebrano razem umieścić środek pręcików i wyrównać je od siebie. Podjąć właściwą ilość koloru. Opcjonalnie, aby uszczelnić je całkowicie kartonowe podstawy. Jeśli zagruntować obrabiany przedmiot i przykryć ją białą farbą, można dokonać składu kwiaty do scrapbookingu w centrum i resztą kwestii w tej samej techniki, ale inne przedmioty. Użyj papieru z jasnym nadrukiem, nietypowe bawełnianą szmatką, drewna i elementów metalowych, wstążkami i koralikami.

Edinichka balonów

Inną popularną formą dekoracji na święta – dekoracje z balonów. Wiele agencji oferujących swoje usługi na rysunkach produkcji każdego z tych materiałów. Ale jak zrobić yedinichku z kulek z Twoich rękach? To nie jest tak trudne jak się wydaje.

Przygotuj następujące materiały:

 • pompa do piłek;
 • nożyczki;
 • Około 100 małych balonów pożądany kolor;
 • żyłka.

Podstawowym elementem zestawu figur zwanych „kwartet” – zestaw 4 kulek tego samego rozmiaru. Aby otrzymać te same kulki, można użyć kalibratora. Nadmuchać wymaganą liczbę piłek i połączyć je na „cztery” za pomocą żyłki, ale również pakiet części razem. Na najdłuższym część konstrukcji zajmie około dziesięciu „czwórki”, baza składa się z dziewięciu, a „nos” – trzy.

Jadalne edinichka na wakacje

W pierwszym dniu narodzin dziecka mogą być wykonane i różnych przysmaków w postaci jedynek. Istnieje kilka opcji, jak zrobić ciasto „jedność”. Podstawą jest zawsze – zwykle prostokątne ciasta, z których wycięte pożądany kształt. Wewnątrz i na górze ich płaszcz z kremu. Najczęściej stosowane do dekoracji kitu słodyczy. Ponieważ jest wykonana różne kształty, które są używane jako ozdoby. Innym sposobem, aby zrobić yedinichku przez rok własnymi rękami – piec ciasteczka i ozdobić je. Aby nadać im pożądany kształt może być odrębnym urządzeniem w postaci liczb lub zwykły nóż. Możesz też ozdobić uczta różnych zwierząt z kitu.