90 Shares 7794 views

Jak dokonać regulacji siebie? Jak dokonać korekty w samochodzie?

Prawdopodobnie każdy kierowca myślał o tym, jak przeznaczyć swój samochód na inny za pomocą różnych spódnice, spojlerów i innych elementów tuningowych. Tak, być może te szczegóły i doda sportowy do konia żelaza, ale komfort i moc nie wzrośnie. Dlatego jest konieczne, aby rozważyć bardziej praktycznym wykonaniu strojenia, takie jak na dodatkowym ramieniu.

Coś takiego jest nie tylko, aby ukryć wiele „małych rzeczy” (klucze, dokumenty, etc.), ale również sprawia, że wnętrze samochodu bardziej interesujące i unikalne. A jak zrobić podłokietnik w samochodzie, powiedzieć naszym dzisiejszym artykule.

Pierwsze kroki

Jak rozpocząć produkcję tego elementu? Start z najlepszych pomiarów i rysunki podłokietnika samochodowego. Przed przystąpieniem dokładnie zmierzyć odległość między siedzeniami w pierwszym rzędzie, a następnie wprowadzić dane do komputera. Na podstawie pomiarów, masz przyszłego obrazu (rysunek) swój podłokietnik. Należy pamiętać, że system ten ma szczególne znaczenie, gdyż jest od tych wartości, które sprawiają, że część. Warto również biorąc pod uwagę, że odległość pomiędzy siedzeniami może różnić się znacznie nawet w podobnych marek i modeli samochodów. Tak więc, jeśli twój znajomy ma dokładnie ten sam samochód (przez marka, model), nie należy dokonywać pomiarów tam jest. Pamiętaj, aby obliczyć odległość tylko w swoim samochodzie.

Ważne jest, aby pamiętać, że oprócz oparciach fotela kierowcy i pasażera w kabinie pasażerskiej są takie ważne dane jak dźwigni ręcznej hamulca i pasów bezpieczeństwa. Podczas pomiaru świadomi tych cech, gdyż w przeciwnym razie regulacja nie daje możliwości prawidłowo zapiąć pas czy to „młot”. Po tym wszystkim można bezpiecznie dostać się do pracy.

Jak rozpocząć produkcję podłokietnik samochodowy?

To bardzo proste – do pracy trzeba wziąć piłowanie drewna narzędzia (na przykład, wyrzynarki elektryczne) i liści. Te ostatnie mogą być uzyskane ze starych drzwi szafy wykonane z płyty wiórowej. Należy zaznaczyć wszystkie ważne pomiarów na rysunku i pokroić wzdłuż konturów.

Teraz zespół

Bardziej złożony proces jest montaż poręczy. Aby to zrobić, trzeba dokonać szczegóły układ i wywiercić otwory na śruby. Ponadto, w pudełku z potu. W końcowym etapie montażu po zewnętrznej stronie struktury jest polerowana przy użyciu gruboziarnistego papieru ściernego. Ale nasza praca na uczynienie podłokietnik jeszcze nie dobiegła końca. Jednak musimy schować całą powłokę struktura tkaniny.

dekoracyjne panele

Jak schować rękę własnymi rękami? Zacznij od wyboru najlepszego materiału. Ostateczny wybór zależy tu na samochodach marki i prestiżu. Na przykład, jeśli dokonać korekty do „Gazela” z ich rąk, najbardziej rozsądne jest, aby schować jego skóra ekologiczna. To samo dotyczy samochodów krajowych. Wykonane podłokietnik (2107) własnymi rękami jest również zalecany do okryć najtańszy materiał. Aby uzyskać więcej patosu i przepychu można stosować Alcantara. Jak skóra tapicerki nie są zalecane – to bardzo kosztowne, a poza tym nie każdy kierowca sobie z tym poradzić, poszycie podłokietnik z ich rąk.

Jeśli chodzi o kolor materiału, w większości przypadków, organicznie pasuje do wnętrza samochodu jest czarne podłokietniki. Jeśli chcesz być oryginalny, eksperyment z kolorem skóry – najczęściej w samochodach elementy wnętrza w typowych odcieniach czerni i szarości.

Ten sam proces zachodzi poszycia wzdłuż konturów korzystających z łukowe narożny PVC. Co do zasady, praca ta trwa od kierowców nie więcej niż 20-40 minut czasu.

Dokonywanie regulacji dla VAZ własnych rąk: WPR produkcja

Cała konstrukcja podłokietnika jest już prawie gotowy – nie było tylko okładka. Ona wymaga szczególnej uwagi. Podłokietnik nie powinno być trudne, tak aby uczynić ją miękką zastosować piankę. Jeśli to nie było pod ręką, jako alternatywa dla konwencjonalnych gąbki powinny być dobre dla organizmu. Tylko jedno ramię wymagać będzie nie więcej niż 4-5 tych gąbek.

Tak więc, od czego zacząć? Pierwszy etap na powierzchni płyt wiórowych stosuje się klej, po czym umieszcza się tu gąbki lub kawałek gumy piankowej. Po wyschnięciu kleju myjki zszywane i dodatkowe elementy są cięte za pomocą nożyczek papiernicze.

Aby nasza regulacja była najbardziej gładkie, elastyczne, niezbędne jest, aby wyciąć cienką prostokąta filcu i paznokci niej po obu stronach struktury.

W następnym etapie, filc jest przyklejony do warg i osłoniętych.

Jak zainstalować zawiasy i meble magnes?

W celu pokrycia podczas jazdy nie otwarte na stałe, konieczne jest, aby utrzymać wszystko. Zamek w ramię jesteśmy mało prawdopodobne, aby ustalić, ale meble magnes – tylko w prawo. Po zainstalowaniu tego elementu może być próbą zainstalowania zawiasów. Wśród nich możemy przymocować za pomocą śrub.

Ponadto wszystkie elementy przetestowane procedury kalibracji i pokrywę na stałe przykręcony do głównej części poręczy. Ale to nie wszystko. Magnesu posiadających pokrycie, aby zainstalować niewielki metalowy element (płytki) z konstrukcji tylnej. Kładziemy go bezpośrednio nad magnesami lub jakakolwiek funkcjonalność to przyniesie. W końcowym stadium podłokietnika ostre krawędzie są zaostrzone z pliku. To samo dotyczy pokrywy.

Jak zainstalować podłokietnik z rękami w samochodzie?

To jest być może najważniejszym zadaniem dla kierowców, bo jak dobrze skrzynki zostaną zainstalowane zależy od łatwości użytkowania oraz czas jego pracy jako całości. Zadanie jest skomplikowana przez fakt, że podczas instalowania właściciel samochodu może łatwo zepsuć szczegóły wnętrza. Jest też niedopuszczalne użycie tzw „zbiorową strojenie Farm” wewnątrz – to tylko pogorszy sytuację.

Jak zamontować podłokietnik w samochodzie z rękami? Z tego samego zainstalowaniu tego elementu konieczne będzie mieć następujący zestaw materiałów:

  1. Rura polipropylenowy stali wewnątrz.
  2. Kołek M8 długości 100-110 cm. Musimy go do zabezpieczania tworzyw sztucznych w kabinie (w całej maszynie pod plastikowym ozdobnym nasadki opiera się na bardzo krótką śrubą, dlatego będziemy przedłużać).

To chyba wszystko, co trzeba kupić oprócz instalacji podłokietnika w samochodzie. Nawiasem mówiąc, zaleca się, aby wywiercić otwór innego (w łącznej kwocie będzie ich 3) w celu zapewnienia niezawodnego mocowania ozdobną czapkę.

Kroki instalacji

Otwory są umieszczone podcięcie study. Na tylnej stronie płyty metalowej, z tworzywa sztucznego jest umieszczany, a cała konstrukcja jest skręcona klucza.

Ponadto, ze sklejki jest przepiłowany prostokąt, który następnie w osłonie z sztucznej skóry. Należy również być wiercone kilka dziur. poz mocowanie w miejscu i umieścić na probówce polipropylenowej. Następnie na otwarciu pudełka jest cięte i oznakowane, po czym kładzie się na swoim miejscu. Attach to powinno być wzmocnione podkładek i nakrętek. Wszystko na tym etapie kwestia sposobu, aby dokonać regulacji z rękami, można uznać za zamknięty.