283 Shares 3742 views

Ośrodek wieś Vardane: Liczba turystów (2014-2015)

Vardan Resort Village znajduje się pomiędzy miastem Soczi i znanego turystów krajowych Lazarevskoye centrum dzielnicy bezpośrednio nad brzegiem Morza Czarnego – przy ujściu rzeki Buu. To miejsce jest niezwykle piękna, morze jest ciepłe, a klimat jest łagodny. Obecnie Vardan Resort to rozwija, zyskując wśród rosyjskich turystów jest coraz większą popularność. Odległość między nimi a Soczi znajduje się zaledwie 25 km.


Historia miejscowości

Vardan (opinie na temat wypoczynku w tym miejscu zostaną przedstawione poniżej) znajduje się na ziemi, która była pierwotnie posiadanych przez szlachetnych członków plemion górskich i Ubykhs szapsugowie. Po podboju Kaukazu przez wojska rosyjskie, stały się one posiadanie namiestnika cara, wielki książę Mihaila Nikolaevicha Romanowa. Tutaj został zbudowany dom dla kierownika i pracowników, stodoły, stajnie, ogród przedszkole dla sadzonek, i tak dalej. D.

Stopniowo, domy nieruchomości i zarośnięte jardów, a ostatecznie przekształcił się w małej wiosce. Głównym problemem nowej osady był brak siły roboczej. Lokalne plemiona w wojnie ziemie te po lewej. Dlatego menedżer zatrudniony głównie obcokrajowców Jugosłowianie, Estończyków, Ukraińców, przesiedlonych rodzin tutaj. Później poselochek zaczęli przybywać jako Niemców i Greków. Pod koniec wieku Vardana jako rezydencja wybranym przez kilkaset rodzin ormiańskich.

wieś Natura

Klimat miejsca Vardan lokalizacji, jak wszędzie na wybrzeżu Morza Czarnego, Kaukaz, łagodnym subtropikalnych. Turystów przyciągają tu piękne morze, duża liczba dni słonecznych w roku i, oczywiście, piękną przyrodę. Lokalne gór porastają lasy bukszpanu, a we wsi posadzone palmy, cyprysy i inne egzotyczne rośliny. Średnia temperatura wody morskiej, w lecie jest utrzymywany w temperaturze 25 ° C do – 26 ° C

Opinie o miejscowości

Opinia wśród turystów krajowych ta wakacyjna wioska opracowała dobrze. Wioska jest naprawdę bardzo piękny – Vardan. Opinie turystów (2014-2015) pozwalają sądzić go z ufnością. Turyści, którzy przyjechali tu w ciągu ostatnich lat, Vardan scharakteryzować jako jeden z najcichszych i wygodnych miejscach powiatu Lazarev. Plaże w miejscowości jest dużo bardziej zrelaksowany niż w mieście, a jest nieporównywalnie niższe ceny. Samo miejsce jest czyste i gościnność. Liczne hotele prywatne Vardane za niewielką opłatą, aby zapewnić turystom bardzo wygodne pokoje oraz doskonałą obsługę.

Vardana: Liczba turystów na plażach (2014-2015).

Rozprzestrzeniać to małe miasteczko tuż przy morzu, tak aby przejść do wybrzeża z najbardziej prywatny hotel nie jest zbyt daleko. Normalnie podróż trwa nie więcej niż 5-20 minut. Vardana same plaże są dobrze utrzymane i zadbane. Nacisk jest życiem centrum miasta, o szerokości około 50 metrów i długości 500 m. Można je wypożyczyć parasole, leżaki (około 100 rubli. Dziennie). Na brzegu umieszczone altankami i pojemniki na śmieci. można strzelać w miejscu tuż nad kreską w razie potrzeby.

W Vardana tam i innym uczęszczanym plaży, która turyści również reagują bardzo dobrze. on „Dolna Khobzey” zwana. Długość jej wynosi około 400 m. Podobnie jak on spoczywał głównie ze względu na rosnące drzewa przybrzeżnych, które tworzą fajne nawet w najgorętsze dni.

Inna popularna plaża Vardan nazwie „Detlyazhka”. Pebble tu naprzemiennie z piaszczystych wysp, a na nabrzeżu zbudowano ogromną liczbę sklepów i kawiarni.

Vardan, opinie turystów (2014 i 2015), które są świetne – piękny ośrodek i, co najważniejsze, czyste, niż można chwalić, nie we wszystkich wsiach Morza Czarnego kaukaskiej.

Bardzo wygodne, wielu turystów odwiedza to miasto w przeszłości, pod uwagę fakt, że droga do plaży jest po prostu ogromna liczba różnego rodzaju placówkach handlowych. Tu można kupić wszystko, czego potrzebujesz – od kąpieli akcesoriów i pamiątek do pasztecików, kurczak grill i wina. Ponadto, w drodze do morza, wiele podbiec mały rynek, gdzie miejscowi przynieść własne uprawianych warzyw i egzotycznych owoców. Ceny nie są zbyt wysokie. Niektórzy turyści, których termin kończy się na wakacje, tu dostać, na przykład, bardzo smaczne dżemy do egzotyczne zimą przypomnieć doskonałe prowadzenie wakacje na plaży.

Wycieczki i zajęcia w Vardane

Przybyciu do ośrodka wypoczynkowego, można nie tylko odpocząć, ale również, aby odwiedzić wszystkie rodzaje ciekawych zabytków, zarówno naturalnych i historycznych czy społecznych. Kioski, rastavlennye wokół wsi, sprzedając wycieczki:

  • Krasnodar plantacji herbaty,
  • Krasnaja Polana,
  • do wodospadu „Paradise przyjemność”
  • 33 Falls z objazdu na drodze tylko Rosji tulipanowiec.

Można również wybrać się na wędrówkę po górach z instruktorem, wycieczki do Soczi Arboretum, Delfinarium w Lazarev i parku wodnego w toalecie. na nabrzeżu wieczorem otwarto wszelkiego rodzaju rozrywki .. parkiecie, kawiarni z muzyką na żywo, itd. W ciągu dnia na plaży, można kupić bilet na kilka interesujących, ekscytujących atrakcji wodnych.

W ogóle, to jest to miejsce na relaks bardzo odpowiedni – Vardana. Opinie turystów (2014-2015) świadczą o tym bardziej wymownie.

Kto lepiej iść do Vardana

Większość tej spokojnej miejscowości nadaje się dla rodzin z dziećmi. Jednak młodzi ludzie znajdą mnóstwo rozrywki dla siebie. Emeryci będą mieli dogodne wejście do morza oraz brak dużych kamieni, które można potknąć.

Charakterystyka sektora prywatnego

Pokoje do wynajęcia w małych hoteli Vardan preferowane przez ludzi, którzy chcą zaoszczędzić na noclegu i przynieść na kosztach wakacje do minimum. Wybór sektora prywatnego, można ręcznie ustawić kolejność dnia i przygotować się do zwykłej żywności. Każda mini-hotel jest wspólna kuchnia, prysznic na piętrze, przytulny dziedziniec z altaną i czasami bezpłatny parking dla 2-5 samochodów.

Opinie o forum Vardana dobrą wolę i przyzwoitości właścicielom prywatnych hoteli w tej miejscowości. W maju, czerwcu i wrześniu, liczba – prawie bez problemów – mogą być usunięte, a po przybyciu do wioski. Ale lepiej jest błądzić i zarezerwować z wyprzedzeniem. W sezonie (lipiec – sierpień), wymagana jest ta procedura. Znajdź bezpłatne zakwaterowanie będzie niezwykle trudne bez rezerwacji we wsi. Goście pamiętać, że liczba prywatnych hoteli są zwykle czyszczone codziennie, pościel zmieniana jest raz w tygodniu.

Pensjonaty Vardane

Oczywiście, reszta we wsi może być rozliczanie nie tylko w sektorze prywatnym. Wielu turystów woli zarezerwować pokoje w lokalnych pensjonatach. Oczywiście, wakacje w takim przypadku możliwe będzie posiadać bardziej komfortowo. W pobliżu wsi znajduje się kilka takich miejsc, z których najbardziej znany jest emerytura „Sheksna” i „Vardan”. Opinie turystów (2014), letni czas dla nich – dzięki wygodnym rozwoju infrastruktury i profesjonalizm personelu tych instytucji – został po prostu niezapomniane, bardziej niż pozytywne.

Pensjonat „Sheksna”

Ten ośrodek oferuje swoim gościom komfortowe zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z „all inclusive”. Miło zrelaksować się w tym pensjonacie można z rodziną i przyjaciółmi. Na plaży w pobliżu „Sheksna” ma swój własny, w pełni zagospodarowany. W pensjonacie można odwiedzić karaoke, Sala Koncertowa, boisko sportowe, kort tenisowy, basen itd. D. dla urlopowiczów wycieczek i programów rozrywkowych. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jeden z najlepszych obiektów spa Vardane rozliczenia. Opinie turystów (2014) „Sheksna” słusznie zdobył bardzo dobre.

"Vardan" Pension

Jest to kolejny bardzo popularny wśród turystów krajowych nie są zbyt drogie spa w regionie Soczi. Jest to pensjonat w bezpośrednim sąsiedztwie morza – 300 metrów od brzegu morza. Oceniono „Vardana” z 50 pokojami i oferuje swoim gościom trzy posiłki dziennie i dobrą rozrywkę. Hotel – bar, boisko sportowe, .. grill, kort tenisowy, basen, sauna, itp odbywają się pokazy wieczorami i dyskotekach. Dla miłośników organizowane ciekawe wycieczki do wybrzeża Morza Czarnego.

Ci, którzy chcą mieć dobre wakacje, pamiętaj, aby zarezerwować pokój w kompleksie „Vardan”. Opinie turystów (2014): wieś rent, w tym ten jeden, bardzo wygodny, komfortowy i nadal tanie. Obsługa jest dobra, poręczna. Moc godni. Pokoje czyste i wygodne.

Jak się tam dostać

Jak można dostać w tym krajowym raju – Vardana? Opinie o reszcie tutaj są wspaniałe, i tak tu chcą zrobić wiele. Zbyt skomplikowane trasy w tym ośrodku miejscowości bez uruchamiania tak. Dostać się do Vardana kilka sposobów:

  • Samolotem do Adler, a następnie podjąć 105k autobusowego, obok autobusu Soczi. Tutaj można przenieść do minibus 141 do Vardana.
  • Wziąć bilet na pociąg, następny z dowolnego miasta w Rosji i stacji Soczi Adler do toalety. Stąd do Vardana można również dojechać autobusem.
  • Twój własny samochód – jazdy na szosie „Dzhubga – Soczi” (M27). We wsi znajduje się obok niej.

Tak więc, to jest tak bardzo wygodne i piękne wsi są opinie Vardana turystów (2014). Zdjęcia na tych rzeczach strona opinią rosyjskich turystów zostało potwierdzone w całości. Dlatego ci, którzy chcą spędzić wakacje w komfortowych warunkach i bogaty, aby odwiedzić ten ośrodek wspaniałe miasto powinno zdecydowanie.