706 Shares 1056 views

Odwiedzenie Joulupukki, czy Nowy Rok w Finlandii

Choć stocznia nadal jest warta złota jesień, mróz nie pachnie i nie trzeszczą pod stopami śnieg, myśląc o tym, gdzie i jak spędzić Nowy Rok nigdy zbyt wcześnie. Że dla większości Nowym Roku? Myślenie gratulacje, próżność przy wyborze prezentu, menu Sylwester z sałatką „Olivier” i te same mandarynki, chiming zegar i kieliszek szampana, który na pewno trzeba mieć czas do opróżnienia na chwilę i pomyśl życzenie. A co, jeśli pluć na wszystkich sałatek, chiming zegar, mandarynki i przejść do prawdziwej zimowej krainie, domu Świętego Mikołaja?


święto Nowego Roku w Finlandii jest prawdopodobne, aby odwołać się do ludzi o różnych preferencjach, obiektów fizycznych i stanu cywilnego.

Jeśli chcesz zaskoczyć swoje dziecko i siebie do świata dzieciństwa, bajek, słodkie i magicznych iluminacji, a następnie skierować drogę do Laponii. To właśnie tutaj, na górze Korvatunturi, położony światowej sławy narodzin Mikołajów, Santa Claus – Wioska Joulupukki (fiński Święty Mikołaj).

Fiński Mikołaj wybrał miejsce dla swojej wsi nie jest przypadkiem, w formie jest ucho zając, w wyniku której Święty słyszy życzenia wszystkich dzieci na świecie. W dniu Nowego Roku w Finlandii spełnione najbardziej cenionych marzenia z dzieciństwa.

Aby w pełni docenić przebywania Joulupukki, nie wymaga jeden dzień. Na rozległym obszarze, oprócz głównego budynku, w którym mieszka Pan i pani Claus, znajduje się poczta, który co roku otrzymuje tysiące listów od dzieci z życzenia świąteczne. Sam może korzystać z usług pocztowych Santa Claus, a siedząc przy ciepłym kominku, napisać list lub podpisać kartę dla swoich bliskich. Aby dostarczyć list do adresata pomoże dobroduszny elf pocztowy, który będzie zapiąć wiadomość do specjalnej magicznej pieczęci i przesłać w kopercie firmowej z przyklejony na nim unikalny stempel wakacje.

Aby poradzić sobie ze wszystkimi pozdrowienia noworocznych, można spojrzeć na wystawie Bożego Narodzenia, które jest odzwierciedleniem zwyczajów i tradycji świątecznych, zebranych ze wszystkich części świata. Na wystawie można zobaczyć filmy świąteczne, dotykać ozdób choinkowych na całym świecie, cieszyć się placek i nauczyć tradycyjnie powitał Nowy Rok w Finlandii.

„Santa Park” pozwoli Tobie i Twoim dzieciom dotykać ducha Bożego Narodzenia i Nowego Roku. W szkole, elfy otworzy wiele tajemnic i nauczył elfi kunsztu, aby utworzyć nowy rok zabawek, jak imię i nazwisko otrzyma dyplom podpisany przez Świętego Mikołaja. I tak długo, jak się uczyć od umiejętności elfów, można zajrzeć do kuchni, która jest zajęta w pracach domowych, pani Claus, i pomóc jej gotować lub ozdobić pierniki. Podczas gdy dzieci są zajęte w kuchni, dorośli mogą korzystać z niezwykle ciepłym d smaczne grzane wino i inne przysmaki.

Zwracając uwagę na Nowy Rok w Finlandii, oprócz dyplomu elfa, można otrzymać zaświadczenie o przekroczeniu Arctic Circle, schodząc pod ziemię na głębokość prawie pięćdziesiąt metrów!

Jeśli chcesz, aby podziwiać dzieła sztuki z lodu, można odwiedzić Ice Gallery Ice Princess, gdzie prezentowane są rzeźby lodowe, mówiąc o naturze i kulturze Finlandii.

Twoje dzieci na pewno będą zachwyceni rozrywkowych podróż pociągiem „pór roku”, który pokaże nie tylko całe piękno wszystkich czterech pór roku, ale także pozwalają na wgląd w tajnej pracowni zabawek gdzie elfy pracują.

Nie mniej piersiach, nie tylko wśród dzieci, ale także dorosłych, będzie jazda na sankach z reniferów i renifery znajomości z życia.

I w końcu wierzyć w bajki, trzeba zajrzeć za masywne drewniane drzwi, gdzie główny bohater siedzi większość Nowego Roku – Joulupukki można powiedzieć ucho wszystkie swoje cenne marzenia i dać listę życzeń.

Takie wakacje w Finlandii dość demokratyczna noworocznym: Wstęp do „Santa Park” o wartości około 30 euro dla dorosłych – 25 euro dla dzieci i ważnego biletu na trzy dni, więc czas, aby odwiedzić i zobaczyć piękno tyle turystów.

Nowy Rok w Finlandii pozostawi niezapomniane wrażenia, niesamowite zdjęcia i prezenty.