427 Shares 9241 views

Park wodny „Terminal” w Browary: opinie klientów i opis kompleksu

Browary miasto nie jest daleko od stolicy Ukrainy – Kijowie. Ale naprawdę znane i popularne wśród turystów robione to nowoczesny park wodny został wybudowany w 2009 roku. Jest to ogromny kompleks wodnej rozrywki zorientowanych rodzinnego wypoczynku. Pamiętaj, aby odwiedzić park wodny „Terminal”, jeśli masz taką możliwość!

Wszystkie najlepsze działania wody pod jednym dachem!

Kompleks atrakcji wodnych w mieście Browary wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt. Sam park wodny – typ kryty, zajmuje trzy piętra. Jego wyróżnikiem – chowany dach. Z tym wzorem – w zimnych porach roku w kompleksie można pływać, podobnie jak w innych podobnych, a latem – Goście mogą opalać się jak prawdziwy plaży. Park wodny „Terminal” znajduje się na obszarze 20500 metrów kwadratowych 2. Jednocześnie, aby odpocząć tutaj, a nie czuć ścisku maj 1300 gości. Jaki rodzaj rozrywki i możliwości kompleksu rekreacji oferuje swoim gościom?

Park wodny „Terminal” Browary: zdjęcia wewnątrz, opis atrakcji

Kompleks składa się z trzech warstw Akvarazvlecheny i „zero” podłogę, na której sali i szatni. Największe zainteresowanie zwiedzających powoduje, że obszar atrakcji wodnych. Jest to pierwsze piętro, tam są zjeżdżalnie, baseny. Jest też bar przy basenie, obszar wodny dla dzieci. Uzyskać maksymalną adrenaliny można, jeździć na roller coaster, „Master Blaster”, jego długość wynosi 200 metrów. Wszystkie, bez wyjątku, zwiedzający będą mieli tradycyjny park wodny dla wszystkich zjazdach „wielosuportowych”, „wąż”, „Przestrzeń wir”, „Zakręt” i „Tsunami”. Odpocząć i nabrać sił na nowe zjazdy mogą być w gorącej wannie lub basenie fali. Park wodny „Terminal” oferuje swoim gościom zrelaksować się nie gorzej niż obcego uzdrowiskowego kurortu. Drugie piętro zadowoli rosyjskich i łaźnie rzymskie, fiński i sól sauny, łaźnie kontrastowe dla stóp. Jest też balkon z leżakami, gdzie można opalać się latem lub po prostu obserwować dno strefy wody. Trzecie piętro jest przeznaczone dla osób, którym udało się dostać głodny podczas pływania. Zatrudnia kilka kawiarni i restauracji, a co najważniejsze – zawsze wolny stolik.

Przydatne informacje dla gości kompleksu

Centrum sportów wodnych jest czynna codziennie od 10.00 do 22.00 oraz w dni wolne i weekendy – do 23:00. Oferuje on wiele taryf zapłacić za ich święta do wyboru. Minimalny pobyt w parku wodnym – 3 godziny, maksymalna – przez cały dzień. Bilet dzień w tygodniu dla dorosłych kosztuje 190 USD, a dla dzieci -. 110 UAH. Park wodny „Terminal” znajduje się pod adresem: Ukraina, Kijów, Miasto Browary, Kijów ulicy, budynku 316. Dojazd jest bardzo łatwy środkami transportu publicznego – od „Lesnaya” stacja metra przez liczbę taksówek 404, aby zatrzymać „centrum rozrywki” terminal " , Dobra wiadomość dla kierowców – parku wodnego znajduje się duży bezpłatny parking.

Park wodny "Terminal" (Browary): Opinie gości

Wśród odwiedzających park rozrywki Aqua trudno znaleźć niezadowolonych. Park wodny jest bardzo czysty i żadnych zapachów. W dni powszednie nie ma tak wielu ludzi, a to oznacza, że stania w kolejkach nawet nie trzeba, aby dostać się do najbardziej popularnych atrakcji. Rozmaite sauny i innych usług dla wypoczynku i relaksu mile zaskoczony. Wiele osób przyjeżdża do centrum sportów wodnych, aby oznaczyć jakąś osobistą wakacje. I to jest dobra decyzja – park wodny ma wszystko, czego potrzeba. Restauracja, kawiarnia, bar z sokami oraz bar przy basenie. Brak tu i problemy z rozrywki. Nadaje to miejsce i na imprezy dla dzieci. Maluchy mogą jeździć z dużą ilością zjeżdżalni w strefie przedszkola działaniem wody. Ciekawe programy rozrywkowe odbywają się regularnie dla najmłodszych kompleksu. Park wodny „Terminal” ma pozytywne opinie, a ze względu na jego korzystne położenie. Od Kijów bezpośredni transport jedzie do centrum rozrywki można dojechać prywatnym samochodem, kompleks posiada własny parking. Odwiedzić to miejsce osobiście i wyrobić sobie własną opinię na temat jednego z najbardziej interesujących i nowoczesnych ośrodków wodnych atrakcji na Ukrainie.